Cilat jane menyrat me te mira per te lene te dashurin/te dashuren ? - 2 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cilat jane menyrat me te mira per te lene te dashurin/te dashuren ?

Vizitor · 42 · 4785

Cilat jane menyrat me te mira per te lene te dashurin/te dashuren ?

Vizitor · 42 · 4785

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#25 ne: 01-08-2013, 13:51:08
duro sa te bej nje prove dhe do te shkruaj pastaj..mire?

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#26 ne: 01-08-2013, 13:52:20
 sedi:

ja tu prit jom... :P

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#27 ne: 01-08-2013, 13:53:34
pse tani me thua ti..pas 17 vitesh?

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#28 ne: 01-08-2013, 13:54:36
sa here i multiplikove ....minister financash te te kishte vene Saliu ty keq sdo kish bere LOL

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#29 ne: 01-08-2013, 13:55:31
po pse te punoj une per te tjeret kur me mire eshte te punojne te tjeret per ty.. :D

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#30 ne: 01-08-2013, 13:56:18
ti rikthehemi temes

nese une do isha e dashura jote " larg qofte" :P.....ti si do me kishe lene mua?

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#31 ne: 01-08-2013, 13:57:11
bobobooo..prit te marr veten njehere :P

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#32 ne: 01-08-2013, 14:00:28
kshu do me lec mo?? LOL

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#33 ne: 01-08-2013, 14:02:10
jo duro pra te mendoj pergjigjen se me erdhi si bombe kjo nga ty :engjell:

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#34 ne: 01-08-2013, 14:07:01
ok po largohem se une di me i hudh bombat jo me i prit  :P

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#35 ne: 01-08-2013, 14:07:52
ku do largohesh pa merre pergjigjen..je ne vete apo jo? :P

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#36 ne: 01-08-2013, 14:09:17
ehuuuu....ti te lag sot e tu qeth mot


po iki te nai berber profesionist LOL

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#37 ne: 01-08-2013, 14:10:28
do ta çosh per lesh berberin?..po cfar faji ka ai ne kete moment? :D

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#38 ne: 01-08-2013, 14:11:24
jo jo leshin te ma qethi e kaq.....ska pse iken ai

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#39 ne: 01-08-2013, 14:13:03
kot nuk bera kursin per berber edhe e kisha ne dore para ca kohesh :D

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#40 ne: 01-08-2013, 14:22:02
kot fare....cte paska ik nga dora o lummadh :D

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#41 ne: 21-01-2020, 16:50:18
E paskit shpartallu kete teme ju :D @Mishel...............   dhe @Grens(Wiliams)  :D

Temat e fundit