Cilat janë vendet më të mira për seks veç krevatit? - 13 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sondazh

Ku preferoni të bëni seks përveç krevatit?

në banjë
në dush
në makinë
në pyll
në det
në ashensor
nëpër shkallë të errëta
tjetër

Cilat janë vendet më të mira për seks veç krevatit?

Cilat janë vendet më të mira për seks veç krevatit?

· 309 · 19874

 • Postime: 7497
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#300 ne: 18-04-2012, 18:18:52
ne tavolinen e punes. :P

 • Postime: 1012
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#301 ne: 18-04-2012, 19:09:39
 hmmmmm:

Ne mal...ne natyre dmth :P

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#302 ne: 18-04-2012, 19:22:35
Mbi kulm  :D

 • Postime: 58
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#303 ne: 18-04-2012, 19:31:15
me falni po pse qeshni...?? :D

Leri se  ka qeshur me ate qe kam then une mi hahaha

Ne  vaske none none si eshte  LOL eurodollare)

 • Postime: 524
 • Karma: +0/-0

#304 ne: 19-04-2012, 15:50:51
Hahahaha

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#305 ne: 25-03-2013, 11:37:14
ne tavolinen e punes. :P

kjo duhet marre ne konsiderate......ve tem nje gje e vogel mungon... :P

#306 ne: 25-03-2013, 12:05:42
ne dush eshte kot fare... ska perqendrim

#307 ne: 25-03-2013, 12:06:39
Ne vaske krijohen shume dallge dhe tensioni siperqafsor i ujit krijon pengese...

#308 ne: 25-03-2013, 12:07:45
Pa mendojeneni a nuk eshte me bukur fshehurazi ne magazinen e punes me friken se po ju kapin...?!

Temat e fundit