Cili ka qene ambienti me crazy.... - 5 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cili ka qene ambienti me crazy....

Cili ka qene ambienti me crazy....

· 263 · 16452

 • Postime: 7496
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#100 ne: 10-11-2007, 14:41:02
Jo kete here nuk kam modifikuar. :)

Dale se po me vjen nje ide per ambient crazy tani. :D

#101 ne: 10-11-2007, 14:46:58
Se mos futesh me nai komodine! hahaha

 • Postime: 7496
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#102 ne: 10-11-2007, 14:50:23
Aq shume te eshte tiposur ty kjo ide sa e ke shprehur dy here. :D :D

Jo ishte ide me crazy. ;) ;) ;)

#103 ne: 10-11-2007, 14:55:22
Jo mo jo papapa ca je me vrap zjarr! e ka fajin tilifoni. nejse a i ben realitet idet pa leri te tjerat!

 • Postime: 7496
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#104 ne: 10-11-2007, 14:57:04
deri tani 101 % i kemi realizuar te shohim me pas... ;) ;) ;)

#105 ne: 10-11-2007, 15:01:38
Epo si lum ju pra! LOL LOL LOL. gjthsesi ktu eshte per cfare ke bere e jo cdo besh. :P

 • Postime: 7496
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#106 ne: 10-11-2007, 15:03:29
101 % eshte plani i realizimit Mishel per te tjerat kemi te tjera OBJEKTIVA. ;) :D

#107 ne: 10-11-2007, 15:17:44
Largpames tjetri. ec aty se ktu jam vete. e boll me thirre me emer se me duket sikur je tu bo apelin. hahahaha jam pushim sot  LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 6
 • Karma: +0/-0

#108 ne: 11-11-2007, 19:09:30
Ne skaf ne mes te detit moment i paharruar

 • Postime: 4313
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#109 ne: 21-11-2007, 16:11:51
..ne zgjedhjet e fundit isha duke pritur per te votuar dhe nuk gjindesha ne listen e votuesve per kete me propozuan te votoja me kusht bente shume ftohte dhe ajo me thiri t'i ndihmoja..eshte infermiere dhe ate dite ishte caktuar kujdestare si dhe ishte ngarkuar nga kqz-ja te mbante nje kuti qe pacientet te mund te votonin.. i kryem punet qe duhej te kryenim dhe me nje levizje te vetme ajo u gjend ne prehrin tim...pa nje pa dy filluam te putheshim me afsh dhe kur une po behesha gati te ikja ngase nuk doja te na gjente dikush ne pozite te tille ajo u ngrit para meje dhe e mbylli zyren nga brenda, aq me nxitim sa mu duk se do t'a perbinte edhe celesin ...si rrjedhoje e beme ne karrike, ne tavoline prane komp. si dhe ne dysheme...

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#110 ne: 06-02-2008, 20:37:54
nje WC femrash hmmmmm:

#111 ne: 07-02-2008, 00:43:04
ne hyrjen e nje pallati hahahaha sa vite kane kaluar qe ath , po vend i cmendur mbetet! LOL LOL

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#112 ne: 07-02-2008, 02:00:34
Keto kohet e fundit, dmth vitin e kalum :D e kom bo mrena ni banjo turke, nder te tjera mbaja edhe zorren e ujit t'ftohte per me fresku ambjentin :D :D nuk zgjati shum, se u hap dera...e keqja ishte se mu desh me nejt edhe nja 10 min te tjera deri sa te "ulej gjendja e tensionit" :D

 • Postime: 1608
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#113 ne: 07-02-2008, 04:43:30
Per cfare po behet fjale ktu se s'po marr vesh asgje  hihihihi))

#114 ne: 07-02-2008, 13:04:23
Ne një lokal....po dhe unë si Chekevara..ngeli motori ndezur i te dashurit LOL

#115 ne: 07-02-2008, 13:08:43
e paske bo si shkrepse veni, ferkohu anej e nizu knej.

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#116 ne: 08-02-2008, 19:05:39
Për çfarë po bëhet fjale këtu se s'po marr vesh asgjë  hihihihi))
ketu behet fjale per gjirin persik me duket :P

 • Postime: 7
 • Karma: +0/-0

#117 ne: 10-02-2008, 16:54:55
Ambient crazy eshte edhe ai kur femra e ka koken afer stufes dhe frigohet nga zjarri , mire eshte a?

 • Postime: 10
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#118 ne: 10-02-2008, 20:41:19
tani te vend te cmendur,ne makine,ne shkalle pallati e lokale,ka pas raste,dhe shume bile,tashme kane hyre ne mode keto gjera.Se femrat i kane marre tmerr hotelet:D,por me te cmendur se ne dhomen e saj duke hyre fshehurazi se kam bo ndonjehere.ta mbaj mend stresin dhe ankthin qe kam pas ate nate se mos na degjojne prindrit e saj:D

 • Postime: 5949
 • Karma: +9/-0

#119 ne: 13-02-2008, 22:20:09
por me te cmendur se ne dhomen e saj duke hyrë fshehurazi se kam bo ndonjëherë.ta mbaj mend stresin dhe ankthin qe kam pas atë nate se mos na degjojne prindrit e saj:D

LOL ngaqë kur ka frikë ne mes sikur te shijon me tepër :P :d

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#120 ne: 18-02-2008, 21:35:11
sa eksperience ka kjo shoqja. ;).papapapapaaaa hmmmmm:

#121 ne: 18-02-2008, 23:04:24
opo te kete...po bej vete crazy unaLOL

 • Postime: 239
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#122 ne: 26-02-2008, 19:07:57
Ne banjon e shkolles  :D

 • Postime: 27
 • Karma: +0/-0

#123 ne: 21-03-2008, 21:19:23
Teme interesante, sa per pozocionin per te kryer mardhenie seksuale eshte ne pishin dhe ne nje mal te kish nje shtepi dhe aty kerkush nuk te pengon hehe.

 • Postime: 6
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#124 ne: 25-03-2008, 02:37:34
ambienti my crazy ka qene ne limuzine para 2 vitesh, kam pas punuar si shofer limuzine atehere.
jo 1 por dy here ne limuzine :D

Temat e fundit