Darka në shtrat zgjon fantazinë - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Darka në shtrat zgjon fantazinë

Darka në shtrat zgjon fantazinë

· 4 · 440

 • Postime: 27290
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 22-11-2011, 23:40:45
Zierja e gjellëve për të dashurën tuaj është mënyra më e mirë për mposhtjen e egërsisë së saj.
Me siguri më pas do të dëshirojë që të shpërblejë mirësjelljen dhe kujdesin tuaj. Për piknikun në shtrat, gratë dhe vajzat vazhdimisht fantazojnë.

Darka në shtrat do të zgjojë fantazinë e saj. Ndizni butësinë dhe ndjenjat e saj ekzotike me ndonjë çokollatë të ëmbël, dredhëz në çokollatë qumështi, shampanjë, pastë apo ëmbëlsirë.

Loja me ushqim në trupin e saj do të nxisë një ndjenjë të flaktë të epshit të shëndoshë dhe të zjarrtë. Ju do të fitoni besimin e saj dhe rruga drejt pushtimit të plotë të saj është e hapur. /Telegrafi/

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 23-11-2011, 18:59:53
..e nuk ta leverdis per zotin  :D jo nderro carcafe pastaj, jo therrmija, jo pisllek..ehuu

Me mire darken ku e ka vendin, :D ...ne tavoline  :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 23-11-2011, 19:26:00
sa fantazi shfrenuese qe keni ju te gjith :D

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 14-06-2012, 22:22:05
sa fantazi shfrenuese qe keni ju te gjith :D

Pse jo? :D

Temat e fundit