DASHURI APO SEX - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 DASHURI APO SEX

   DASHURI APO SEX

  · 62 · 6462

  • Postime: 5
  • Karma: +0/-0

  ne: 18-09-2009, 16:54:58
  SEX

  • Postime: 12143
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer

  #1 ne: 18-09-2009, 19:02:19
  po me zgjedh te dyja ne 1 a bohet  :P

  • Postime: 892
  • Karma: +71/-25
  • Gjinia: Mashkull

  #2 ne: 14-10-2009, 23:21:44

  po me zgjedh te dyja ne 1 a bohet  :P

  ...bohet pa tjeter qe ne kohet moderne po...por e di si c'oshte dashuria ??? :)

  • Postime: 12235
  • Karma: +408/-388

  #3 ne: 14-10-2009, 23:27:57
  Sexin.... :D

  • Postime: 6969
  • Karma: +266/-154
  • Gjinia: Femer

  #4 ne: 15-10-2009, 12:39:46
  Zgjedh dashurine, jam tip romantik une dhe, po pate te paren automatikisht ke dhe te dyten :D

  • Postime: 892
  • Karma: +71/-25
  • Gjinia: Mashkull

  #5 ne: 15-10-2009, 12:42:54

  Zgjedh dashurine, jam tip romantik une dhe, po pate te paren automatikisht ke dhe te dyten :D

  ..me pelqen zgjedhja yte.....por c'eshte dashuria per ty... :)

  • Postime: 6969
  • Karma: +266/-154
  • Gjinia: Femer

  #6 ne: 15-10-2009, 12:43:41

  ..me pelqen zgjedhja yte.....por c'eshte dashuria per ty... :)


  Ishte pytje kjo fabio?

  • Postime: 892
  • Karma: +71/-25
  • Gjinia: Mashkull

  #7 ne: 15-10-2009, 12:46:15
  ...po...kengaime...
  nqse te pelqen i pergjigjesh...:)

  • Postime: 6969
  • Karma: +266/-154
  • Gjinia: Femer

  #8 ne: 15-10-2009, 12:58:54
  Hmmm, qe te mund te pergjigjem sakte ne kete pyetje me duhet te kam mjeshtri te madhe te shprehurit, gje qe une s'e kam, por do te mundohem sado pak.
  Te dashurosh dikend, per mua do te thote te kesh ate person cdohere ne mendje, te deshirosh te kalosh cdo cast me te, te qeshesh me te, por edhe te qajsh pran tij, te ndjesh veten te lumtur me te,te dijsh se e ke mbeshtetje ne cdo rast, te te mbys malli per te, t'ia falesh kohen, pse jo dhe te sakrifikosh ngapak per te........ nuk dij nese eshte kjo pergjigja qe kerkove nga une

  • Postime: 892
  • Karma: +71/-25
  • Gjinia: Mashkull

  #9 ne: 15-10-2009, 13:04:06

  Hmmm, qe te mund te pergjigjem sakte ne kete pyetje me duhet te kam mjeshtri te madhe te shprehurit, gje qe une s'e kam, por do te mundohem sado pak.
  Te dashurosh dikend, per mua do te thote te kesh ate person cdohere ne mendje, te deshirosh te kalosh cdo cast me te, te qeshesh me te, por edhe te qajsh pran tij, te ndjesh veten te lumtur me te,te dijsh se e ke mbeshtetje ne cdo rast, te te mbys malli per te, t'ia falesh kohen, pse jo dhe te sakrifikosh ngapak per te........ nuk dij nese eshte kjo pergjigja qe kerkove nga une

  ..edhe pse eshte nje pergjigje e pergjithshme me pelqen se e ke shkruar ti...shkruan vazhdimisht keshtu..??... :)

  • Postime: 6969
  • Karma: +266/-154
  • Gjinia: Femer

  #10 ne: 15-10-2009, 13:06:16
  shkruajta ate qe ndjej, nuk dij nese kam mundesi sakte ta paraqes me shkronja.

  me tregon tash ti se cka eshte dashuria per ty?

  • Postime: 12143
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer

  #11 ne: 15-10-2009, 13:12:25
  po pastaj si vazhdon :D lool

  • Postime: 6969
  • Karma: +266/-154
  • Gjinia: Femer

  #12 ne: 15-10-2009, 13:17:35
  Hahahhahahahaha vazhdimin s'guxoj ta shkruaj ketu :P

  • Postime: 892
  • Karma: +71/-25
  • Gjinia: Mashkull

  #13 ne: 15-10-2009, 13:20:11
  ..rendesi ka qe e shkruan po se ku...duhet me pyet ''guximin''....:)

  • Postime: 12143
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer

  #14 ne: 15-10-2009, 13:22:16
  .....  :D

  • Postime: 892
  • Karma: +71/-25
  • Gjinia: Mashkull

  #15 ne: 15-10-2009, 13:44:42

  .....  :D

  kur mund te jete ma i fituar...sex apo dashuria...??? :)

  • Postime: 12143
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer

  #16 ne: 15-10-2009, 13:48:05
  ska seks pa dashuri e ska dashuri pa seks mendimi im ky :D

  • Postime: 7524
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #17 ne: 15-10-2009, 15:27:26
  te dyja i kam qejf. :P :P :D

  • Postime: 17922
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer

  #18 ne: 18-10-2009, 21:02:05
  Dashuri

  • Postime: 173
  • Karma: +9/-7
  • Gjinia: Femer

  #19 ne: 18-10-2009, 21:03:57
  Sikur nuk kan kuptim pa njera tjetren...

  Temat e fundit