Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..? - 9 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..?

Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..?

· 237 · 17304

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#200 ne: 14-12-2013, 23:49:52
Po ngaterrohet dashuria me hallet e shtepise! :D :D :D

Hahahahaha

I got your point

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#201 ne: 14-12-2013, 23:50:53
Per mua dashuria eshte ndjenje.pasion.rrah je te forta zemre etj..jeta ka treguar qe keto nuk jan te perjetshme

Po pse valle ke ndonje gje te perjetshme ti

Pasioni po flet per dashurine si fenomen ...jo ate cka vjen e perkthyer ne germat apo ndjesite tona

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#202 ne: 14-12-2013, 23:53:07
Une thash si e ndjej vete ..po ka dashuri te paharrueshme si dashuria e pare
sot e vertetova .

 • Postime: 1280
 • Karma: +0/-0

#203 ne: 14-12-2013, 23:53:21
Per mua dashuria eshte ndjenje.pasion.rrah je te forta zemre etj..jeta ka treguar qe keto nuk jan te perjetshme
Jashte teme :D
Degjome Flutur!

Kur vjen te paguhet tlf,kurset,interneti :D siguracionet,ca kafe llafe keshtu zot na ruaj :P,por kur vjen ai casti qe kaluan hallet ,,,,,,,,,,,,,hehehehehe!

Ashtu pasionant :D gjithcka magji  :P

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#204 ne: 14-12-2013, 23:54:25
Une thash si e ndjej vete ..po ka dashuri te paharrueshme si dashuria e pare
sot e vertetova .

Ca ka mi?

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#205 ne: 14-12-2013, 23:55:52
po pra..po prej ktyre gjerave te hypin nervat e ku kalojn hallet noi her aman

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#206 ne: 14-12-2013, 23:56:37
Se kuptova cme me siper o gru

Ca po dashnia pare zevendesohet?

 • Postime: 470
 • Karma: +0/-0

#207 ne: 14-12-2013, 23:57:27
po pra..po prej ktyre gjerave te hypin nervat e ku kalojn hallet noi her aman
te pershendes farfalla me ket kengen meqe e ke menien te dashnia e pare :P

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#208 ne: 14-12-2013, 23:57:37
Po ja..nje dite e bukur me diell
ku je duke ecur per qefin tat..sheh dike qe ke 20 vjet pa e pare
dhe zemra fillon me 120km ne ore.

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#209 ne: 14-12-2013, 23:58:13
te pershendes farfalla me ket kengen meqe e ke menien te dashnia e pare :P

rrofsh ti  :P

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#210 ne: 14-12-2013, 23:58:40
Po ja..nje dite e bukur me diell
ku je duke ecur per qefin tat..sheh dike qe ke 20 vjet pa e pare
dhe zemra fillon me 120km ne ore.

Auuuuuuuu nashti e kapitova mi
Qeke perdhunejshen me ate sot ti LOL LOL

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#211 ne: 15-12-2013, 00:00:18
Na shtive nepsin mi gru.....

Vetem se une  :S :S .....ah sikur vetem per nje cast ta shihja

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#212 ne: 15-12-2013, 00:00:43
hahahaa...jo mi  :-[.
ajo qe mbaron mbaron..po them per ndjenjat
ishte me grun mi  :D

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#213 ne: 15-12-2013, 00:03:27
Hahahaha

Ath sdo kisha dash me qene prezent

Edhe pse e doja vetem per vete
Kur mendoj se ku eshte....them le te ishte edhe i dikujt tjeter vetem te ishte
Po pastaj prape them...po valle nese e gjitha kjo sdo kish mdodhur a do ta pranoja dot faktin te ishte i dikujt tjeter pervec meje????

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#214 ne: 15-12-2013, 00:08:31
Jo.
e veshtire eshte

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#215 ne: 15-12-2013, 00:11:59
Egoiste ne maja....ndoshta i vetmi person qe e adhuroj per cdo fjale qe thosh e per cdo gjest qe bente

Kane kaluar kaq vite edhe ende mbaj cdo gje mes nesh
Cdo grindje, cdo perqafim, cdo puthje, cdo prekje

E sot ti flutur me cove larg serisht.   


Zot sa mall kam

 • Postime: 1280
 • Karma: +0/-0

#216 ne: 15-12-2013, 00:15:16
Egoiste ne maja....ndoshta i vetmi person qe e adhuroj per cdo fjale qe thosh e per cdo gjest qe bente

Kane kaluar kaq vite edhe ende mbaj cdo gje mes nesh
Cdo grindje, cdo perqafim, cdo puthje, cdo prekje

E sot ti flutur me cove larg serisht.   


Zot sa mall kam

Emocione me percjellin kur lexoj te tilla permbajtjesh! :(

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#217 ne: 15-12-2013, 00:16:14
une 20vjet mbrapa..kapsalliti syt..
per zotin kur pash ca plake kishte..boboo..thas h car gustoje paska..dyshova te vetja LOL

nejse..i kafe e lam me e pi..po jeta ka marr rrjedhen e vet
e buka e thyer nuk ngjitet.

 • Postime: 1280
 • Karma: +0/-0

#218 ne: 15-12-2013, 00:18:36
une 20vjet mbrapa..kapsalliti syt..
per zotin kur pash ca plake kishte..boboo..thas h car gustoje paska..dyshova te vetja LOL

nejse..i kafe e lam me e pi..po jeta ka marr rrjedhen e vet
e buka e thyer nuk ngjitet.

Mishel!

Nqs s'sheh Fluturen ketu mendo qe Fluturen na e rrembyen :D

Nje note dyshimi filloi ne ate trazim ndjenjash Flutur ;)

Kujdes! :D

 • Postime: 470
 • Karma: +0/-0

#219 ne: 15-12-2013, 00:20:40
une 20vjet mbrapa..kapsalliti syt..
per zotin kur pash ca plake kishte..boboo..thas h car gustoje paska..dyshova te vetja LOL

nejse..i kafe e lam me e pi..po jeta ka marr rrjedhen e vet
e buka e thyer nuk ngjitet.
flutra pini ma mire i kapucino me shllak ;) :P

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#220 ne: 15-12-2013, 00:20:46
Emocione me percjellin kur lexoj te tilla permbajtjesh! :(

Kjo eshte jeta pasion...sot jemi e neser jo

Por edhe pse ka qene e vetmja dashuri qe me ka falur cka askush sdo mundte.....kurre sme ka kerkuar asgje ....thjesht i mjaftonin syte e mi ...ndricimi i tyre per te kuptuar se sa e doja
Kurre nuk dyshoi se une beja ndryshe nga c'thoja
Kurre sme thyu me fjale te ashpra....por per aq vjet bashke me trajtoi si dicka te vecante

Mbretereshen e tij

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#221 ne: 15-12-2013, 00:20:58
hahahaa...jooo ..po te kish trazira do kishin ndodhur Pasion.
nuk permbyset anija me nje fllad te lehte..anija ime e ka spirancen te hedhur fort. :)

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#222 ne: 15-12-2013, 00:22:29
He moj e ti....se sti vuri ne dyshim kush hedhjen e sperances

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#223 ne: 15-12-2013, 00:23:15
flutra pini ma mire i kapucino me shllak ;) :P
shllaku nuk me pelqen  :D
kafe e cigare po. :P

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#224 ne: 15-12-2013, 00:24:19
He moj e ti....se sti vuri ne dyshim kush hedhjen e sperances
doren ne zjarr se ve  :P..se rob jena  LOL

Temat e fundit