Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..? - 2 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..?

Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..?

· 237 · 17293

 • Postime: 5949
 • Karma: +9/-0

#25 ne: 27-08-2004, 19:47:52
Ti more 'Diavolo' qenke shpirti i seksit, apo me mire te te quaj 'the sex machine', si thua  :occ. Jo per gje, po me sa kam lexuar ne temat e tjera..., ti more i uruar, shkon nga shkon e po aty e sjell muhabetin, vetem tek seksi  :D  :lalala
Pse more, mos eshte e rendesishme aq shume sa e ndjen ti ne jeten tende dhe per njerezine.... :??? Me duket se po i pergjitheson njerezit, jo te gjithe mendojne si ty.
Nje shembull i tille jane mendimet qe kane dhene e shprehur shume anetare ne kete teme ndoshta dhe ne temat e tjera. E n.q.s s'te pelqen mendimi i tyre por si dhe pergjigjja, mendoj se nuk te mbetet gje tjeter vecse ti respektosh e jo ti banalizosh ne ato idete e tua.  :-\

Personalisht, mendoj se secila ka rendesine e vet duke marre parasysh marredheniet te cilat ti ke me ate person (dmth nqs ato jane te castit apo te nje shkalle me serioze). Megjithate, mendoj se dashuria duhet te jete sigurisht ajo qe duhet te na  pelqej me shume, por dhe qe mban me shume peshe ne nje raport midis dy njerezve (flas kety per ata qe dashurohen).
Mendoj se ka seks pa dashuri (fakte te tilla ka plot, fatkeqesisht), te cilat me duken thjesht si shfrytezim te rastit.
Ndjenjen qe te dhuron dashuria, seksi kurre nuk mund ta dhuroj!!!
Ndoshta ti Diavolo ke per te kuptuar kete ndjenje me shume, kur nje dite me te vertete te arrish te dashurosh dike.

 :pafshim

 • Postime: 106
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#26 ne: 27-08-2004, 22:06:08
Une po mundohem te hap syte njerzimit....nuk i banalizoj,
sepse i kane te mbyllur po ashtu sic dhe  kembet.... :D

Dhe nuk thashe te me vesh ndonje "nick name" per gjerat qe them...('the sex machine)  <)>
une thjesht them ate qe ndiej,nuk them ate qe duan te tjeret te lexojne...ok!

Dhe po te dashurohem kurre,dhe te bej sex ne te njejten kohe...aq me mire per mua do me zgjatet jeta 10 vjet akoma  :lalala

Kujt ti pelqejne Mendimet e mia.. ;)

[attachment[/attachment]
« Editimi i fundit: 27-08-2004, 22:16:53 nga Berni »

 • Postime: 8132
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#27 ne: 28-08-2004, 23:01:18
Diavolo kur do vije ketej ti pra?
 :puth :puth :puth

 • Postime: 106
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#28 ne: 30-08-2004, 17:42:58
Ju kerkoj ndjese por me duket se keto dy shkrime nuk japin ndonje ide per temen ne fjale
Diavolakis nderhyrjen e mesiperme e bera une, arsyeja eshte e kuptueshme. Nje veprim te tille do ta bej sa here qe shkrimet do te stonojne, PRA, SA HERE QE TENDENCAT E SHKRIMEVE, (SEPSE HOQA DY, TE SMILEY DHE TENDIN)DO TE MARRIN DREJTIM PERSONAL. Dhe jam shume i bindur qe do te me kuptosh drejte.
Nese do te ishe me i vemendshem do te shikoje qe nderhyrja mban firmen time, ATMAN.
FALEMINDERIT PER MIREKUPTIMIN.
« Editimi i fundit: 30-08-2004, 20:05:26 nga atman »

 • Postime: 8132
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#29 ne: 30-08-2004, 19:43:57
UAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mbeta ne dere une!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

 • Postime: 35
 • Karma: +0/-0

#30 ne: 30-08-2004, 21:17:13

Nje nderthurje e te dyjave do ishte perfekte.. :)

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#31 ne: 06-09-2004, 20:33:58
 seksi thjesht eshte epsh te besh seks me dike nuk do te thot qe e do dhe kurrsesi nuk ben qe te ngaterrohet me dashurin pra dashuria eshte ndjenje e shpirtit dhe aty nuk pyetet per seks por per dashuri e natyrshme eshte qe dashuria te na pelqej me shum

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#32 ne: 07-09-2004, 03:52:16
kjo eshte si puna e asaj prralles. ;)o mbret? urdhero i thot mbreti.... a njonen? a te dyja? te dyja te dyja... :lalala
ja pra u zgjidh dhe ky problem te dyja tha mbreti... ;) :pafshim

 • Postime: 51
 • Karma: +0/-0

#33 ne: 09-09-2004, 12:14:17
un me than te drejten ke kjo tema ktu po shkruj sa me rrit numrin e posteve lol se se kam provu ndonje her kur ta provoj do jua jap mendimin tim me sakt  :-[

 • Postime: 106
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#34 ne: 12-09-2004, 09:45:01
 :'(  >< jeni shume te ftohte..

 bye bye :pafshim

[attachment[/attachment]

 • Postime: 12
 • Karma: +0/-0

#35 ne: 14-09-2004, 17:03:52
valla sexi eshte ma i mire ama pa dashuri skish sex,,, ncuk te dyjat bashk po shkojshin

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#36 ne: 14-09-2004, 21:08:32
mos ja fut mbrockullave tani si nuk ka sex pa dashuri mo shko ne banjot e ndonje diskoje se ka sa te duash :P

 • Postime: 106
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#37 ne: 18-09-2004, 08:59:19
 :D Lisa...
per te gjithe ka nje here te pare besoj,dhe mesa duket e paske kaluar dhe ti ate heren e pare  :perqafim

 :pafshim

 • Postime: 417
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#38 ne: 18-09-2004, 17:37:19
mos ja fut mbrockullave tani si nuk ka sex pa dashuri mo shko ne banjot e ndonje diskoje se ka sa te duash :P


Shi goca, i paska pa me syte e veta ngjarjet.  8)

 • Postime: 8132
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#39 ne: 18-09-2004, 23:32:31
mos ja fut mbrockullave tani si nuk ka sex pa dashuri mo shko ne banjot e ndonje diskoje se ka sa te duash :P


Shi goca, i paska pa me syte e veta ngjarjet.  8)
me sa duket edhe ti!!!!!!! :D

 • Postime: 12
 • Karma: +0/-0

#40 ne: 19-09-2004, 13:36:55
mos ja fut mbrockullave tani si nuk ka sex pa dashuri mo shko ne banjot e ndonje diskoje se ka sa te duash :P
ka shum por snjera spo ma jep ne wc qy ... ndoshta ti je zemer mire ama un si ti sun po gjeje

 • Postime: 4365
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#41 ne: 14-10-2004, 11:26:54
Nje bravo te madhe per Lisen <> jeton tamam ne kete planet.
Pastaj seksi me dashurine nuk ka te beje fare, nuk mund te besh dashuri me nje person qe se do por ke thjesht terheqje fizike...
A e dini çdo te thote dashuri apo jo?????  :o
Do te thote ledhatime, perkedheli dhe shume shume puthje..... :puth me nje fjale keto jane ne plan te pare.
Kur e dashuron nje person eksitohesh dhe nga nje perqafim apo jo?
A mund te puthesh pa pushim me nje qe se do??? (une jo per vete) :-\
Pastaj me e bukura eshte se kur je i dashuruar mund ti besh te dyja "dhe dashuri dhe seks" si te te vi. 8)
Kurse kur ke nje lidhje vetem per seks.....ben vetem seks :tym
« Editimi i fundit: 14-10-2004, 11:29:33 nga alda »

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#42 ne: 14-10-2004, 18:53:00
alda ja the ja the po kujt ja the...

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#43 ne: 14-10-2004, 18:54:50
:D Lisa...
per te gjithe ka nje here te pare besoj,dhe mesa duket e paske kaluar dhe ti ate heren e pare  :perqafim

 :pafshim

hajt mos u merzit me kalimin e kohes do rritesh dhe ti

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#44 ne: 14-10-2004, 18:56:03
mos ja fut mbrockullave tani si nuk ka sex pa dashuri mo shko ne banjot e ndonje diskoje se ka sa te duash :P


Shi goca, i paska pa me syte e veta ngjarjet.  8)

si ben ky aman se te dy ne NY jetojme....pse ti syte e te tjereve more borxh...

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#45 ne: 14-10-2004, 18:57:47
mos ja fut mbrockullave tani si nuk ka sex pa dashuri mo shko ne banjot e ndonje diskoje se ka sa te duash :P
ka shum por snjera spo ma jep ne wc qy ... ndoshta ti je zemer mire ama un si ti sun po gjeje

prit gomar te mbije bare i thone asaj :P sa keq po me vjen per ty vertet :P

 • Postime: 8
 • Karma: +0/-0

#46 ne: 14-10-2004, 19:07:04
dashuri & seks ?
ah ! Ku ka dashuri ka seks perfekt :X

 • Postime: 331
 • Karma: +0/-0

#47 ne: 17-10-2004, 09:02:39
sigurisht...ska  si te kete dashuri pa seks

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#48 ne: 17-10-2004, 20:38:46
per mendimin tim ekzistojne te dyja mundesite...siguris ht qe sex pa dashuri ka dhe kete nuk besoj se e ve njeri ne dyshim por une mendoj se edhe dashuri pa sex ka sepse njeriu dashuron me shpirt dhe ne dashuri ka dhe fatkeqesi ndarje por kjo nuk do te thote sepse ti je e ndare per nje kohe te gjate me nje person dhe dashuria qe pate per te zhduket...
nuk mund te dashurosh dike sepse ishte i/e mire ne sex e dashuron nga virtytet nga shpirti nga shume e shume gjera te tjera ....

 • Postime: 278
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#49 ne: 17-10-2004, 22:08:55
 sexy njehere por  jo gjithmone ...  :-[
dhe dashuria eshte shume me e bukur se sa sexy :love:

Temat e fundit