Dashuria e ka nje kufi...ai quhet dinjitet - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Dashuria e ka nje kufi...ai quhet dinjitet

Vizitor · 3 · 392

Dashuria e ka nje kufi...ai quhet dinjitet

Vizitor · 3 · 392

ne: 30-01-2020, 01:04:28
Kush thote se dashuron pa kufi ose gabon ose nuk di cfare eshte dashuria. Kufiri i dashurise mbaron aty ku fillon dinjiteti. Nqs partneri nuk ju respekton dhe ju ben te humbni dinjitetin, ajo dashuri ka vdekur dhe nuk e meriton te quhet me e tille. Dashuri pa dinjitet nuk ka dhe nuk mund te kete.

  • Postime: 1753
  • Karma: +10/-4
  • Gjinia: Femer

#1 ne: 30-01-2020, 07:27:24
Më se e vërtetë. Dinjiteti është pjesë e personalitetit që nuk duhet humbur, as për hir të dashurisë.

  • Postime: 27954
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 30-01-2020, 08:22:42
 Shume teme me vend. Ka shume njerez qe e lene veten te shkelen me kembe per hir te dashurise.

Temat e fundit