×

Dashuria e ka nje kufi...ai quhet dinjitet

Vizitor · 3 · 153

Dashuria e ka nje kufi...ai quhet dinjitet

Vizitor · 3 · 153
analisa
ne: 30-01-2020, 01:04:28
Kush thote se dashuron pa kufi ose gabon ose nuk di cfare eshte dashuria. Kufiri i dashurise mbaron aty ku fillon dinjiteti. Nqs partneri nuk ju respekton dhe ju ben te humbni dinjitetin, ajo dashuri ka vdekur dhe nuk e meriton te quhet me e tille. Dashuri pa dinjitet nuk ka dhe nuk mund te kete.

  • Postime: 1752
  • Gjinia: Femer
Parloté
#1 ne: 30-01-2020, 07:27:24
Më se e vërtetë. Dinjiteti është pjesë e personalitetit që nuk duhet humbur, as për hir të dashurisë.

  • Postime: 26403
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 30-01-2020, 08:22:42
 Shume teme me vend. Ka shume njerez qe e lene veten te shkelen me kembe per hir te dashurise.

 

dashuria chat

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:19:51
nga InfoZ
dashuria chat shqip

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:19:14
nga InfoZ
Tash ku je dashuria ime?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-03-2020, 11:56:40
nga InfoZ
Dashuria dhe palestra (flirt & fitness)

Nisur nga M A XRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 24-01-2020, 15:24:19
nga M A X
Kur dashuria ka mbaruar

Nisur nga M A XRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 18-06-2019, 22:04:55
nga ßåßy ღ