×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: M A X
« ne: 30-01-2020, 08:22:42 »

 Shume teme me vend. Ka shume njerez qe e lene veten te shkelen me kembe per hir te dashurise.

Postuar nga: Parloté
« ne: 30-01-2020, 07:27:24 »

Më se e vërtetë. Dinjiteti është pjesë e personalitetit që nuk duhet humbur, as për hir të dashurisë.
Postuar nga: analisa
« ne: 30-01-2020, 01:04:28 »

Kush thote se dashuron pa kufi ose gabon ose nuk di cfare eshte dashuria. Kufiri i dashurise mbaron aty ku fillon dinjiteti. Nqs partneri nuk ju respekton dhe ju ben te humbni dinjitetin, ajo dashuri ka vdekur dhe nuk e meriton te quhet me e tille. Dashuri pa dinjitet nuk ka dhe nuk mund te kete.