Dashuria ne internet - realitet i ri - 6 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sondazh

A i keni thene ndonjerit te dua ne internet?

PO!
114 (57%)
JO!
86 (43%)

Numri i anetareve qe votuan: 163

Dashuria ne internet - realitet i ri

Vizitor · 506 · 42839

Dashuria ne internet - realitet i ri

Vizitor · 506 · 42839

#125 ne: 26-10-2005, 09:42:12
Gjumashi woher weiss du Deutsch!


ka ndodhur shume here,biles edhe nepermjet chatit di qe jane martuar me vone

njohja mund te vij nga te gjitha menyrat

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#126 ne: 29-10-2005, 04:09:47
 Jojo: nuk i kam thene kurrrrrrrreeeeeeeee eeeeeee njeriu "te dua" ne internet
dhe s'mendoj se mund ta bej ndonje here. nuk bie kaq kollaj ne dashuri :(

 • Postime: 2214
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#127 ne: 29-10-2005, 22:46:57
Jojo: nuk i kam thene kurrrrrrrreeeeeeeee eeeeeee njeriu "te dua" ne internet
dhe s'mendoj se mund ta bej ndonje here. nuk bie kaq kollaj ne dashuri :(
sa te paskam ngjare!

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#128 ne: 31-10-2005, 04:55:13
:D mos jemi binjake?

 • Postime: 19
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#129 ne: 07-11-2005, 00:20:14
ne internet mund te njohesh nje njeri, te ndjesh dicka per te qe rritet dita dites por ti kupton nese e do apo jo vecse nqs e takon ate person po se takove esht e kot
mund te kalosh nje kohe te gjat pastaj me te pastaj te prishet gjithcka
nuk dua te flas e shum per kete teme por thjesht te them
nqs nuk doni ta lendoni veten e te vuani me vone mos u dashuroni kur ne internet
mundohuni te gjeni nje njeri atje afer se eshte me mire per ju

 • Postime: 39
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#130 ne: 07-12-2005, 20:16:16
Une mendoj se po, eshte e mundur por ne disa raste ndodhin shume zhgenjime. Personi qe ti mendoje dhe enderroje nuk te del ashtu si e doje ti.

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#131 ne: 09-12-2005, 19:07:00
Dashuri ne  internet-realitet i ri, po  eshte  e vertet  meqe  sot  dihet  se ka shum raste   qe    jan  martuar dhe  sot   gezojn dashurin   e  vertet ,PO  me  thoni  ju se  ,Ku  nuk  mund te  lind  dashuria,ajo lind ne   çdo  hap  qe  veni te ecni perpara, mund te ndodhin  befasira  ,ashtu mendoj un. :-[
« Editimi i fundit: 10-12-2005, 00:21:43 nga Djaloshi »

 • Postime: 43
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#132 ne: 19-12-2005, 17:08:06
pershendetje te gjithe,kjo eshte tamam teme e qelluar,sepse eshte mese normale te ndodh dicka e tille,fakti eshte shume i thjesht:perderisa shume nga te rinjt e sotem kalojne kohen e lire ne internet dhe domosdo do futen ne chat-e per njohje te reja,por ndodh qe aty mund te njifesh me dice qe edhe pse e shikon thjesht nepermjet nje micro-camer ke simpati per te,flet me lirshem dhe nese mundesia per t'u takuar eshte e shumte mund te lind dashuria,por nese mundesia per t'u takuar eshte e paket apo thuajse fare atehere ajo do mbetet thjesht nje dashuri platonike.nuk e di ky thjesht eshte nje mendim imi. ;)

 • Postime: 288
 • Karma: +0/-11
 • Gjinia: Mashkull

#133 ne: 05-03-2006, 18:15:36
po asht ma se e vertet, kjo shum njerez tani keshtu po njifien dhe nje shoku im keshtu e njohu te dashuren , ai ne milano ajo ne bari , i pelqeu e pelqeu dhe lan takim per tu njofur, dhe kan  4 vjet bashke ku i dihet mund dhe te martohen eshte e vertet, sa per te dua yyyyyyyyy a me kan then dhe ju kam then  nuk numrohet, por nga larg se nga afer shperthen ne tensioni, p.sh bacio ka shperthy fare ketu ne itali, nga larg si gjithmon, bacio , amore, tesoro, t.v.t.b, kisss, xxx. etj
por desha me than se ai qe dashurohet shpejt digjet lehte. ciao ;)

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#134 ne: 05-03-2006, 18:22:32
E vertet eshte.....une e di..... :( :(

 • Postime: 653
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#135 ne: 05-03-2006, 18:27:32
Ska dashuri ne internet. Mos ja fusni kot.

Une vazhdoj te besoj se ndjenjat zhvillohen
kur flitet per 0,3m distance maximale nepermjet
dy paleve.

Te tjerat jan brockulla. Si te quajne? Nga je ?
Ca pune ben ? Cfare PC ke ? :)
 etj...

-King

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#136 ne: 05-03-2006, 18:32:22
KingS00I ndoshta sju ka ndodhur juve..... ;) ;)

 • Postime: 653
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#137 ne: 05-03-2006, 18:34:14
KingS00I ndoshta sju ka ndodhur juve..... ;) ;)

Ndoshta sjap rendesine e duhur....

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#138 ne: 05-03-2006, 18:38:22
Ndodh edhe kjo................ :( ;)

 • Postime: 653
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#139 ne: 05-03-2006, 18:42:25
Ndodh edhe kjo................

 perq

 :puth

 • Postime: 484
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#140 ne: 05-03-2006, 19:00:20
Ti them dikujt qe e dua ne internet?  LOL. Po pra, shikoje ne ekran, dhe mashtroje me germe me ngjyre te bukur qe ndien per llojin e shkrimit te tij. LOL LOL

 • Postime: 653
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#141 ne: 05-03-2006, 19:04:10
Ti them dikujt qe e dua ne internet?  LOL. Po pra, shikoje ne ekran, dhe mashtroje me germe me ngjyrë te bukur qe ndien për llojin e shkrimit te tij.

Edhe po ta thuash ti kush do te besoj ty aman po rri.... ;)

 • Postime: 484
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#142 ne: 05-03-2006, 20:08:12
Edhe po ta thuash ti kush do të besoj ty aman po rri.... ;)

Ja do me mesosh ti! Me jep ndonje leksion : SI MASHTRON TI? :D

 • Postime: 653
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#143 ne: 05-03-2006, 20:18:44
........ Me jep ndonjë leksion :......

Sorry, ske talent  :P :P :P

 • Postime: 484
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#144 ne: 05-03-2006, 20:24:02
O rob zoti, o yll...o flori...( e shef qe di dhe unë te rrej. :D) ooooo ti qe--- ngordhc ti për mua ishalla LOL ...se dhe si profesor qeke kot. :P

O mashtrus me diplome...pa na thuaj ndonje rrene spektakolare.

 • Postime: 288
 • Karma: +0/-11
 • Gjinia: Mashkull

#145 ne: 05-03-2006, 20:24:31
Sorry, s'ke talent  :P :P :P

o lal me fal qe te nderhy po mir ajo ska talent, jepi ti qe ke talent

 • Postime: 288
 • Karma: +0/-11
 • Gjinia: Mashkull

#146 ne: 05-03-2006, 20:27:15
O rob zoti, o yll...o flori...( e shef qe di dhe unë te rrej. :D) ooooo ti qe--- ngordhc ti për mua ishalla LOL ...se dhe si profesor qeke kot. :P

O mashtrus me diplome...pa na thuaj ndonjë rrene spektakolare.

ej nuk asht kot por nuk don ta thot

 • Postime: 2287
 • Karma: +2/-1

#147 ne: 06-03-2006, 00:04:25
Unë për vete edhe gruan e pare dhe te dytën ne internet e gjeta... Them te gjej dhe një tjetër, ose ajo te me gjej mua... :-[ :-[ :-[

 • Postime: 653
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#148 ne: 06-03-2006, 05:10:31
O rob zoti, o yll...o flori...( e shef qe di dhe unë te rrej.) ooooo ti qe--- ngordhc ti për mua ishalla  ...se dhe si profesor qeke kot.

O mashtrus me diplome...pa na thuaj ndonjë rrene spektakolare.

Une e thash...dhe do e bej...

Po munda ..do te bej njeri une ty :) ;)

 • Postime: 484
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#149 ne: 08-03-2006, 17:04:13
Unë e thash...dhe do e bëj...

Po munda ..do të bëj njeri unë ty

 LOL LOL

Mos u lodh fare...se ske shanse,qe te me duroje njeri mua. ;)

Ps. Mos me thuaj qe kjo ishte rrena spektakolare... se aha na zhgenjeve.

Temat e fundit