×

Sondazh

A i keni thene ndonjerit te dua ne internet?

PO!
114 (57%)
JO!
86 (43%)

Numri i anetareve qe votuan: 163

Dashuria ne internet - realitet i ri

Vizitor · 503 · 38703

Dashuria ne internet - realitet i ri

Vizitor · 503 · 38703
Gjumashi
#25 ne: 08-09-2004, 15:52:45
 hmmmm:
« Editimi i fundit: 18-04-2005, 19:20:09 nga Gjumashi »

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#26 ne: 08-09-2004, 15:55:57
wow!!!!!!!!!!!!!
 :detari :detari :detari
milanisti
#27 ne: 08-09-2004, 16:43:47
wow!!!!!!!!!!!!!
 :detari :detari :detari

Pse ben wow ti do te martohet bota jo si puna teje qe ke qejf te rrish beqare.;);)

 • Postime: 10
baby_blue
#28 ne: 09-09-2004, 00:03:26
Po edhe une besoj se dashuria nepermjet internetit eshte plotesisht e mundur sepse dhe une vete po e perjetoj nje ndjenje te tille qe mund te them me mbush shpirtin me dashuri, me kompleton si njeri, me gezon kur jam e merzitur, me mban gjithe diten me ate qef qe do ti flas ne darke kur te ulem perpara kompjuterit ne shtepi.  Nuk e di as vete si lind kjo ndjenje pa e pare njeriun  ne sy, pa e prekur por di vetem qe ekziston.  Fatkeqsisht ne te dy nuk mund te jemi bashke per arsye te ndryshme dhe te forta por e di qe per shume njerez ka funksionuar.  I uroj fat te gjitheve atyre qe kane rene ne dashuri ne kete menyre.

 • Postime: 10
baby_blue
#29 ne: 09-09-2004, 06:51:40
BABY_BLUE se di a je femer apo mashkull gjithsesi goce me dukesh gjithsesi ca do qe te jesh nqs e do do takohesh dhe do e besh reale vuajtja e momentit per ty do te shperblehet kaq di te them gjithsesi te uroj fat jo si timin po si te tjerve


Thank you Dracula per fjalet e mira.  Une e di tashme qe nuk do jemi dot bashke dhe me mundon shume kjo gje, por s'kam dot force qe te mos komunikoj me me ate, eshte too late now, nese nuk flas me ate me duket vetja shume bosh, sikur asgje tjeter nuk ma mbush syrin.  SHpresoj se kjo ndjenje do kaloje, por eshte e veshtire se dhe ai ndjehet njesoj si une por  se bejme dot realitet per arsye te shumta.  Kjo nuk me le mua te eci perpara ne ndjenja, te dua dike tjeter.  Me vjen keq qe dhe ty s'te eci.

 • Postime: 50
Elbasanllija
#30 ne: 09-09-2004, 12:08:57
un per vete mendoj se ne internet mund te lidhesh , kur flet me dike shume e me shume te hipen nje kurjozitet per ta njohur tjetri edhe me pas (varet sipas mundesive) mund edhe ta takosh edhe ta njohesh me mir se nga interneti ne realitet ndryshohet si nata me diten, kshuqe kur e takon tjetrin ndoshta mund te lind edhe dashuri , por qe te biesh ne dashuri ne internet pa e njohur tjetrin akoma se besoj kurr , them se do ishte zhgenjim.

 • Postime: 10
baby_blue
#31 ne: 10-09-2004, 06:47:58
Dracula,  une nuk dua te filloj dhe ti haq gjerat tani ketu , por me beso arsyet jane te forta.  Sa mire qe ajo e jotja mori rrugen nga gjermania, te paska dashur, po pse nuk ju eci? cfare ndodhi?  Me vjen keq per kete.

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#32 ne: 11-09-2004, 01:16:51
sepse e rritur me trup dhe moshe po kalama nga koka hudhte llafet pa i menduar dhe erdh  me tha te dua dhe ne real pastaj u bo  e pa sigurt motra mbasi i kishte fole dhe familjes se vet per mua nejse se sdua te kujtoj se kur e kam marr vesh se ca ishte me mire qe nuk ndodhi ajo qe kisha deshire une shkurt muhabeti me ndihmoj zoti me pak llafe ;)
paske shpetuar mire pa hanger ndonje te kapme me zor ti!!!!!!!!!!! :D
babyblue!!!!!!!!!!te uroj se nje dite do jeni bashke!!!!!!!!!Ajo qe te duket e pamundur ajo nje dite te bukur realizohet e ti nuk e kupton as si!E ajo quhet dita jote me me fat!!!!!!!!! :puth

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#33 ne: 11-09-2004, 02:03:30
angel ate desha une po se beri donte super macho ajo i donte arnold svarcheneger ashtu sic e ka gjet nje fshatar katunar gjermanie plot me muskuj
Po pse ti mor qyqar kaq pa muskuj keke sa s'mujte me e kape ti meqe s'te paska kape ajo?????
Shka mar ban naji cope rruge vrap e veni da muskuj!!!Ha do mish se je ba koc e lkure!!!!!!!!!!

 • Postime: 10
baby_blue
#34 ne: 11-09-2004, 07:50:32
Thank you angeldeviled per fjalet inkurajuse por me verte mendoj qe s'mund te jem me ate.  Do mundohem te move on with my life dhe te gjejme nje dashuri ne real life jo nepermjet internetit.
O Dracula, ajo s'te meritonte ty prandaj, dhe nuk ju eci, dmth ti isha too good for her, nuk thua me mire.
Ju uroj fat te gjitheve.
milanisti
#35 ne: 11-09-2004, 07:55:09
Thank you angeldeviled per fjalet inkurajuse por me verte mendoj qe s'mund te jem me ate.  Do mundohem te move on with my life dhe te gjejme nje dashuri ne real life jo nepermjet internetit.

Ju uroj fat te gjitheve.

Te drejte ke shum per keto qe sa po the tashi.

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#36 ne: 11-09-2004, 16:40:54
Berni te ka bere bam me duket tere kjo kohe ne forum!!
Pa he kush eshte ajo e?????????? :D

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#37 ne: 11-09-2004, 18:55:39
njashtu pra!!!!!!!!!!!!!!
ma n'fun e more vesh!!!!!!!njashtu pra maj naqe!!!!!!!
Tane jeten tu ju msu meta!!!!!!!!!!!! :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#38 ne: 11-09-2004, 19:06:39
Kam degjuar qe ka ndodhur dhe mendoj se mund te ndodhi :???

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#39 ne: 12-09-2004, 09:23:06
Uaaa lum si ti po ne te gjoret...do ngelim ne dore te lagjes meduket, po si nuk na jepen ne keto shanse merjahu pupupu sa te shkathet paskeni qen :)

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#40 ne: 13-09-2004, 02:10:18
LISA

ndodh sepse eshte duke me ndodh prap ;) :)  :X
more po per sa rri ketu vetem kur te marrim vesh se ke ba kalamaj online!!!!!!!!! :D
Po ama varet me ke te ndodh Lisa,e sikur te ta coje Zoti larg???????
Atehere c'tu desh!!!!!!!!!!!!!!!!!! :???
 :puth

 • Postime: 444
 • Gjinia: Femer
LOLO
#41 ne: 13-09-2004, 05:55:23
Une jam disi pak e dashuuar, ne nje qune qe flas perafersisht 2 muaj, eshte si shpirt, me ben te qesh, me be me nerva, por dhe me gezon... Ah sikur ta kisha afer e jo ne prishtin  :X :-[

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#42 ne: 13-09-2004, 07:55:40
LISA

ndodh sepse eshte duke me ndodh prap ;) :)  :X
more po per sa rri ketu vetem kur te marrim vesh se ke ba kalamaj online!!!!!!!!! :D
Po ama varet me ke te ndodh Lisa,e sikur te ta coje Zoti larg???????
Atehere c'tu desh!!!!!!!!!!!!!!!!!! :???
 :puth

po le te ndodhe se po i gjemojme ka pas..

 • Postime: 4
zeshkanja
#43 ne: 13-09-2004, 11:18:25
Po mendoj se ekziston dhe kjo mundesi lidhjeje.Ndjenja nepermjet interenetit te dhuron ndjenjen qe kur nuk i provon live,eshte ndjenje qe nuk i frenon dot.Po e beje nje pershkrim te vogel:
Mezi pret te hapesh kompjuterin per te pare mos ke mesazhe nga ai-ajo,cfar zhgenjimi kur shikon inbox emply...merzitesh per pak...por nuk e pershkruaj dot ndjesin kur shikon inbox 1 dhe e hap kutin me shpejtesi,nderkohe qe zemra te rrah forte dhe kur e lexon fjalit e tij-saj arrin qiellin,fillon ti kthesh pergjegje dhe duart te dridhen....Poston pergjegjen tende dhe deri te nesermen je duke fantazuar per emailin qe do ta marrish diten tjeter.
Flas nga prevoja ime personale pikerisht ne net gjeta njeriun e jetes sime....ishte befasi per mua!
« Editimi i fundit: 12-02-2005, 10:43:43 nga Gjumashi »

 • Postime: 1279
 • Gjinia: Mashkull
aceofhearts
#44 ne: 13-09-2004, 11:32:34
hmmmmmmmm

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#45 ne: 13-09-2004, 13:53:51
 me te vertet qe dashuria ne internet ka filluar te behet realitet dhe kjo eshte mese e vertet dhe ka raste qe i di un qe kan ndodhur edhe un do ti thosha nje vajze ketu qe eshte ne forumin tone te dua por po e le per ndonje her tjeter

 • Postime: 73
 • Gjinia: Mashkull
cani
#46 ne: 13-09-2004, 14:49:15
Interneti po luan rol number one po i mashtron femrat sikur mi dhan pare per baj*********
***************************************
******************

vetem bera pak shaka se me te vertet interneti sot eshte shtepia e dyte ku njerzit mund te shprehin gjithe ate pasuri qe na ka fal zoti

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#47 ne: 13-09-2004, 17:20:09
mashtrus une e mire ashtu e lejme cti besh ;)
Eh i ka jeta keto!!!!!!!!!!! :D

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#48 ne: 13-09-2004, 19:51:22
te rre mendja se sme le gje mangut ti :P
M'thuj ndonji gja qe s'di!!!!!!! :lalala

 • Postime: 6975
machor
#49 ne: 13-09-2004, 23:52:10
:tym :tym
te rre mendja se sme le gje mangut ti :P
M'thuj ndonji gja qe s'di!!!!!!! :lalala
 
ja une te them ti nuk di kush je ,dhe prej nga ke ardhur ne toke
 

dashuria chat

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:19:51
nga InfoZ
dashuria chat shqip

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:19:14
nga InfoZ
Tash ku je dashuria ime?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-03-2020, 11:56:40
nga InfoZ
Dashuria e ka nje kufi...ai quhet dinjitet

Nisur nga analisaRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 30-01-2020, 08:22:42
nga M A X
Dashuria dhe palestra (flirt & fitness)

Nisur nga M A XRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 24-01-2020, 15:24:19
nga M A X