×

Sondazh

A i keni thene ndonjerit te dua ne internet?

PO!
114 (57%)
JO!
86 (43%)

Numri i anetareve qe votuan: 163

Dashuria ne internet - realitet i ri

Vizitor · 503 · 38598

Dashuria ne internet - realitet i ri

Vizitor · 503 · 38598

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#50 ne: 14-09-2004, 00:53:44
:tym :tym
te rre mendja se sme le gje mangut ti :P
M'thuj ndonji gja qe s'di!!!!!!! :lalala
 
ja une te them ti nuk di kush je ,dhe prej nga ke ardhur ne toke
Qe s'di une jo qe s'di ti!!!!
Pastaj ate qe thua ti s'e di askush ketu!!!!! :D

 • Postime: 187
 • Gjinia: Mashkull
diamant
#51 ne: 14-09-2004, 01:22:39
Hall nuk po me hapet msn sonte, po fle me endrra te keqija   nuk e di kush me ka dashur qe nga filli i javes dhe sot  ?    ><

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#52 ne: 14-09-2004, 01:24:38
Hall nuk po me hapet msn sonte, po fle me endrra te keqija   nuk e di kush me ka dashur qe nga filli i javes dhe sot  ?    ><
c'a tmerri o zot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ><
 :D

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#53 ne: 14-09-2004, 03:57:38
ANGEL me qe ra fjala per msn ti nga je  >:(
Ne shkolle!!!!!!!!!!!!!!!S'kemi mjete komunikimi masiv ketu!!!!!!!!! :D

 • Postime: 12
CIA_FERIZAJ
#54 ne: 14-09-2004, 17:02:42
gagagaga  :hahaha  u knaqt e hajt

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#55 ne: 14-09-2004, 23:52:36
gagagaga  :hahaha  u knaqt e hajt
:-\

 • Postime: 1288
 • Gjinia: Femer
QueeN
#56 ne: 15-09-2004, 00:46:17
Un nuk besoj dashurin en internet nuke  di pse por nuk e besoj dhe as qe dua ta besoj :tym

 • Postime: 1288
 • Gjinia: Femer
QueeN
#57 ne: 15-09-2004, 02:28:59
kush tha qe duhet ti besosh ?????????  :o

dashuria ndjehet nuk besohet sa per info
ahaa si se paskam dite o dracula flm per info :???

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#58 ne: 15-09-2004, 15:22:29
kush tha qe duhet ti besosh ?????????  :o

dashuria ndjehet nuk besohet sa per info
Per me shume info kontaktoni Dr.Draculen me PM!!!!!!
 :D

 • Postime: 6975
machor
#59 ne: 16-09-2004, 01:18:04

Citim
M'thuj ndonji gja qe s'di!!!!!!! :lalala
Citim
 
ja une te them ti nuk di kush je ,dhe prej nga ke ardhur ne toke
Citim
Qe s'di une jo qe s'di ti!!!!
Pastaj ate qe thua ti s'e di askush ketu!!!!! :D
Citim

e vertet  eshte qe nuk di askush ketu ,perveq meje

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#60 ne: 16-09-2004, 01:38:03
e di ti e???????
Po sikur po pyetje per te ti?Apo tani e more vesh?
Dracula mesoje edhe ti pra!! :D
milanisti
#61 ne: 27-09-2004, 14:37:51
cti besh jam doktor nga gjitha anet :D  :hahaha :lalala

Sa mire qe qenke doktorr ti Rudi do te vij te bej ndonje gjelpere ke ty :D

 • Postime: 117
gramollari
#62 ne: 29-09-2004, 04:26:39
do te thosha per dashurine ne internet 2 gjera;e para -fjala e urte popullore qe thote-<<kurre mos thuaj kurre>>ose <<nga ferra e vogel del lepuri i madh>>.keto per rastesine .Por po te nisesh vetem me kete qellim ,te gjesh apo besh dashurine ne internet,eshte njesoj sikur te te kete marre uria dhe te hash gjerat me te mira por vetem duke i pare ne ekran.Si thoni juve a do te mundeni te ngopeni kurre ndonjehere?

 • Postime: 1283
 • Gjinia: Femer
Zhade
#63 ne: 13-10-2004, 14:46:09
do te thosha per dashurine ne internet 2 gjera;e para -fjala e urte popullore qe thote-<<kurre mos thuaj kurre>>ose <<nga ferra e vogel del lepuri i madh>>.keto per rastesine .Por po te nisesh vetem me kete qellim ,te gjesh apo besh dashurine ne internet,eshte njesoj sikur te te kete marre uria dhe te hash gjerat me te mira por vetem duke i pare ne ekran.Si thoni juve a do te mundeni te ngopeni kurre ndonjehere?
.

Epo ky eshte Realiteti Shqiptar se i gjen ne cdo cep te botes Shqqiptaret dhe pastaj turren ne Internet  :)  :pafshim :pafshim :pafshim

 • Postime: 29
BuBi
#64 ne: 29-10-2004, 19:37:09
 :D Dashuria ne internet eshte me ndryshme me dashurine reale..sepose ne internet mund te thuash cdo gje kurse ne realitet ndryshon gjithcka me internetin :D

 • Postime: 2494
 • Gjinia: Femer
leni
#65 ne: 10-12-2004, 13:05:02
Dashuria ne internet ?
per mendimin tim   nuk eshte e vertet  qe te dashurohesh ne internet keto jane vetem  fjale te cilat: cdo gje ekzagjerohet , genjeshtra ,  fjale pa fund  fjalet ku te gjithe zhgenjehen , per mendimin tim  kjo eshte nje gje ????????
pra flas per femrat  sa msn kane  te  regjistruara po a mund te kuptosh se kush te do vertet? nuk matet dashuria ne internet  sepse me shkrim tjeter shprehesh , ndersa kur e shikon tjetrin ne  realitet d.m.th. perballe  te tjera reagime do ket , le te kuptojme qe interneti eshte  nje gje e cila te ben te kuptosh  cdo te thote dashuri     ne internet    ...

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#66 ne: 11-12-2004, 03:08:41
jam shum dakord me ty leni. :occ
ne internet mund te kryjosh shoqeri te mire por qe te biesh ne dashuri mua me duket e pa mundur,,sepse dashuria eshte diqka speciale duhet te jete nga nje njeri qe e njeh dhe te njeh prej shume kohesh etc, ;)

 • Postime: 85
 • Gjinia: Femer
pUsSi__cAt
#67 ne: 12-12-2004, 02:54:19
JO JO JO JO JO JO JO JOOOOOOOOOOOOOOOOO EDHE JO!!!!!!!!! KURRE MEEEEEE! I KAM HEQUR VIZENNNNNNNNN!!!!! :'( >:(


okejjjjjjjjjjj puc-puc unA

 • Postime: 771
 • Gjinia: Femer
Hersianna
#68 ne: 14-12-2004, 18:56:51
Dashuria ne internet ?
per mendimin tim   nuk eshte e vertet  qe te dashurohesh ne internet keto jane vetem  fjale te cilat: cdo gje ekzagjerohet , genjeshtra ,  fjale pa fund  fjalet ku te gjithe zhgenjehen , per mendimin tim  kjo eshte nje gje ????????
pra flas per femrat  sa msn kane  te  regjistruara po a mund te kuptosh se kush te do vertet? nuk matet dashuria ne internet  sepse me shkrim tjeter shprehesh , ndersa kur e shikon tjetrin ne  realitet d.m.th. perballe  te tjera reagime do ket , le te kuptojme qe interneti eshte  nje gje e cila te ben te kuptosh  cdo te thote dashuri     ne internet    ...

Une ne internet e kam njohur te fejuarin tim, dhe jemi shume te lumtur. Nuk eshte 100% e pamundur dmth ketu e kam fjalen.  :puth

Hersia`

 • Postime: 285
 • Gjinia: Femer
shtriga
#69 ne: 16-12-2004, 12:51:42
eshte dicka qe ndodhe,dashuria ne internet.
nje cifte qe njoh une shume mire u njojten ne chat,flisnin ne msn,shkruanin ne forum.
folen ne tel u takuan dhe me ne fund u dashuruan dhe jan 2 vjete bashk. :love:
milanisti
#70 ne: 18-02-2005, 08:56:39
JO JO JO JO JO JO JO JOOOOOOOOOOOOOOOOO EDHE JO!!!!!!!!! KURRE MEEEEEE! I KAM HEQUR VIZENNNNNNNNN!!!!! :'( >:(


okejjjjjjjjjjj puc-puc unA

Sa shum qenke Zhgenjyer ti pUsSi__cAt :)

 • Postime: 54
shilera
#71 ne: 24-02-2005, 08:50:55
dashuria ne internet
si
sexi pa fytyren e partnerit ne dyshek

 • Postime: 792
 • Gjinia: Mashkull
Kosovari_pz Toni
#72 ne: 06-03-2005, 16:56:56

Ju pershendes te gjidhve


Dashuri ne internet  :love: :love: normalish qe ka shum her kam ndegju qe jan njoftu ne internet dhe jan martu.

por kjo per mendimin tim esht dicka apsurde, un personalish jam me shum vajza te internetit ne kontakt por as nje her nuk me ka shkuhe mendja qe nje vajz nga interneti ta martoj shkurt te gjitha ato vajza ne internet qe jam ne kontakt i kam thuajse si motrat e mija dhe e humbim kohen e lir se bashku ma shum iq flm.

Tung nga Toni

 • Postime: 533
pellumb
#73 ne: 19-03-2005, 15:00:22
po po ndodh edhe kjo asgje me nuk eshte e pamundur e edhe dashurija ne internet nje eksperience e re ne menyren e te dashuruarit  por sa zgjat kjo se askush nuk e di megjithate te gjithe atyre qe dahurohen permes internetit urime

 • Postime: 58
 • Gjinia: Femer
valentinaaa
#74 ne: 20-03-2005, 10:49:50
une i kam plot tfamiljes edhe do shok qe e kan gjet burrin ose nusen e tyre ne internet... amo i njoh edhe plot njerz qe jan zhgenjy... mvaret prej shum sene une sbesoj qe osht menyra ma e mir mu dashuru se tani kur e shef llajv nuk ki qa me zbulu ma as qa me fol me to se ke fol perpara me to ne internet (diten e lume :love:) e mu mdoket qe osht menyra palidhje po tani mvaret prej njerzt a.... e kam ni shoqe qe u martu qe 1 vjet me ni djal qe e ka gjet ne albachat  :D po e kam edhe ni shoqe qe ka fol 1 vjet me ni djal ne internet (ne MSN) e kur jan taku llajv jan dashuru edhe me shum po tani...mas 2 jav jan bo bajat njoni tjetrit se e kan dit gjithqka pernjoni tjetrit sikur me pa kon t martum qe 30 vjet...
nejse ska lidhje menyra qysh e gjen burrin ose gruen me rondsi osht  mu dashuru e me bo ni jet t lumtur... :love:
 

dashuria chat

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:19:51
nga InfoZ
dashuria chat shqip

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:19:14
nga InfoZ
Tash ku je dashuria ime?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-03-2020, 11:56:40
nga InfoZ
Dashuria e ka nje kufi...ai quhet dinjitet

Nisur nga analisaRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 30-01-2020, 08:22:42
nga M A X
Dashuria dhe palestra (flirt & fitness)

Nisur nga M A XRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 24-01-2020, 15:24:19
nga M A X