×

Sondazh

A i keni thene ndonjerit te dua ne internet?

PO!
114 (57%)
JO!
86 (43%)

Numri i anetareve qe votuan: 163

Dashuria ne internet - realitet i ri

Vizitor · 503 · 38592

Dashuria ne internet - realitet i ri

Vizitor · 503 · 38592

  • Postime: 12743
Mishel...............
#500 ne: 22-04-2013, 14:17:15
Mbase e bej :D

e mire mos merr kot tashi ...se nje llaf thashe LOL

  • Postime: 7043
  • Gjinia: Femer
erlehta
#501 ne: 18-02-2020, 07:17:45
Kur ngjit, ngjit kudo ku e ndesh  :)

  • Postime: 3250
  • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#502 ne: 18-02-2020, 07:26:59
Ka nga ato qe vazhdojnë jetën te dashuruar ne kete menyre, por vazhdon të ketë si ato qe tjetër Jane ne Internet e tjeter live.
 

dashuria chat

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:19:51
nga InfoZ
dashuria chat shqip

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:19:14
nga InfoZ
Tash ku je dashuria ime?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-03-2020, 11:56:40
nga InfoZ
Dashuria e ka nje kufi...ai quhet dinjitet

Nisur nga analisaRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 30-01-2020, 08:22:42
nga M A X
Dashuria dhe palestra (flirt & fitness)

Nisur nga M A XRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 24-01-2020, 15:24:19
nga M A X