Dashuria ne internet - realitet i ri - 21 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sondazh

A i keni thene ndonjerit te dua ne internet?

PO!
114 (57%)
JO!
86 (43%)

Numri i anetareve qe votuan: 163

Dashuria ne internet - realitet i ri

Vizitor · 506 · 48431

Dashuria ne internet - realitet i ri

Vizitor · 506 · 48431

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#500 ne: 22-04-2013, 14:17:15
Mbase e bej :D

e mire mos merr kot tashi ...se nje llaf thashe LOL

 • Postime: 7093
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#501 ne: 18-02-2020, 07:17:45
Kur ngjit, ngjit kudo ku e ndesh  :)

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#502 ne: 18-02-2020, 07:26:59
Ka nga ato qe vazhdojnë jetën te dashuruar ne kete menyre, por vazhdon të ketë si ato qe tjetër Jane ne Internet e tjeter live.

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#503 ne: 22-01-2021, 17:54:33
A vjetersu shum, nitash po u kthehemi koheve Te dashurise në lulishte prap.. 😂

 • Postime: 7093
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#504 ne: 23-01-2021, 15:03:57
A vjetersu shum, nitash po u kthehemi koheve Te dashurise në lulishte prap.. 😂

😂😂😂
Të keqen e lulishteve ,😂😂😂


 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#505 ne: 23-01-2021, 21:34:00
Kot bertas Une 😂

Temat e fundit