×

Dashuria ne martese

Dashuria ne martese

· 64 · 7907

 • Postime: 553
atman
ne: 27-06-2004, 09:03:52
.
« Editimi i fundit: 04-05-2007, 00:42:04 nga Berni »

 • Postime: 27
 • Gjinia: Mashkull
neptun
#1 ne: 04-07-2004, 21:02:57
mar4tesa per mua eshte 1 finish, sepse aty pikerishte ke mbaruar si njeri.me mire beqar dhe i lire ne jet, se sa i martuar dhe i lidhur si nje qen ciao

 • Postime: 1271
Seni Seviyorum
#2 ne: 05-07-2004, 00:48:25
me mire beqar dhe i lire ne jet, se sa i martuar dhe i lidhur si nje qen ciao

Wowwwwwww....sa pergjigje e thelle kjo!!!!!

Pse re martesa ti lidhka kembet ty? Apo mbase ndergjegjja? Apo thjeshte vete dashuria. Kur martohesh ke zgjedhur njeriun e zemres me te cilen ke vendosur te jetosh jeten. Ndaj qeni nuk mbahet lidhur me zinxhir gjithmone, sepse ka nevoje fiziologjike!!!!!!!

Si thua ti me mire te qendrosh duke shkuar pas kurvave, e kur s'i gjen e je vetem ne shtrat i semure ta han mendja se do te tendihmonte, apo do pergatiste valixhen  e te thote : Ishin dite te bukura cfare jetuam!

S'ja keni idene ca eshte martesa, sepse ende s'keni gjetur njeriun me te cilen doni te lidhni jeten. Deri ne ate kohe mundohuni mos me peshty perpjete, se ju bjen ne surrat.


 • Postime: 553
atman
#3 ne: 05-07-2004, 11:57:23
.
« Editimi i fundit: 17-03-2005, 11:05:51 nga atman »
milanisti
#4 ne: 05-07-2004, 12:04:55
Or lali Neptun po si te lidhka martesa mo lal Mire e ke ti se kshu e keni ju Avokatet lal doni te rrini beqar un nuk e di se cfare te lidh te martesa ty pse duhet te rrish si qen? ke shum mendim te gabuar kusho , je akoma i vogel per te menduar per keto gjera, kshu mendoj une mos ja fut here tjeter kot e me kot lal se ofendon njerezit byeeeeeeee kusho rregullo mendim.

 • Postime: 63
 • Gjinia: Femer
SweetMira
#5 ne: 31-07-2004, 22:48:45
Shume interesante kjo tema por sic lexova qe martesa te lidhka si qen.Per mendimin tim nuk eshte e vertete sepse une jam vete e fejuar dhe nuk e shoh ne ate aspekt sic e kish prehur shoku forumist me siper, por nvaret dhe nga personat dhe mendimet qe kane.Sic e thash me siper per mua nuk eshte aspak e vertete qe martesa te lidh por eshte normale ose me mire jam me e lirshme sec kam qene.

 • Postime: 1283
 • Gjinia: Femer
Zhade
#6 ne: 03-08-2004, 10:52:34
Martesa finish i 10 ,100,.....   dashurive dhe start i nje dashurie. :P

 • Postime: 331
redman
#7 ne: 03-08-2004, 14:06:12
...start!
pa diskutim.eshte starti per nje gje shume te madhe.
ajo per te cilen jemi perzgjedhur.
lenia e trashgimtarit.
vazhdimesia
une e dua
                                       <> <> <>
                                       <> <> <>

 Ãƒâ€š                                            :)
 Ãƒâ€š                             ju faleminderit te gjitheve

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#8 ne: 03-08-2004, 20:30:19
Une nuk jam e martuar dhe nuk e kam provuar akoma por mendoj se eshte bukur te jesh beqar/e por them deri ne nje fare moshe mendoj se nga martesa mund te linde dicka shume e bukur dhe e paster por.. martesa eshte si nje kala e madhe ku ata qe jan brenda duan te dalin e ata qe jane jashte presin me padurim te futen brenda

 • Postime: 44
Coli
#9 ne: 03-08-2004, 20:53:03
Martesa nese  rrjedh ne shtratin e duhur eshte starti i nje jete me plot detyrime te ndersjellta, e nese martesa sic ndodh jo rralle rrjedh ne ujra te turbullta athere kjo eshte njekohesisht start dhe finish i jetes.
E meqense jeta vazhdon ndoshta do na duhet te nisemi nga vija e startimit nga e para

 :tym

 • Postime: 331
redman
#10 ne: 04-08-2004, 02:25:50
Jashte Teme
« Editimi i fundit: 25-02-2005, 22:29:09 nga Hersianna »

 • Postime: 444
 • Gjinia: Femer
LOLO
#11 ne: 07-08-2004, 02:50:33
Martesa do thot per mua start i ri i jetes sime..

Per mos tu lidhen kembet ndonje vajze apo quni, duhet ta gjej njeriun qe meriton dashurin tate, duhet te gjindet gjuha e perbashket...

Po pata nje gjuhe te perbashket, ndjehem mire ne afersin e ti, nuk na mungon sinqeriteti ndaj njeri tjetri, dhe asnjeri nuk mendojme te trathtojme, dhe vetem interesi dashurise do na lidhe, do jene starti im me i miri qekam bere gjer me tani... Sepse te gjith mendojme dikur te krijojme familje e te gjeme qetesin, dhe ne darke te bim ne krahun e njeriut qe e duam me zemer...

 • Postime: 749
London-Tironc
#12 ne: 15-09-2004, 02:55:47
Per meshkujt ne pergjithesi martesa eshte pak a shume si tek barcaleta me poshte:--Nje dite Zoti urdheroi gjithe burrat qe te viheshin ne dy rreshta : ne te parin do rreshtoheshin ata qe urdheroheshin nga grate , ne te dytin ata qe urdheronin grate.
Me vone u pa se te gjithe burrat ishin ne rreshtin e pare , por nje prej tyre ama ndodhej ne rreshtin e dyte.
Zoti i shau burrat e tjere dhe pyeti ate qe ishte ne rreshtin e dyte: Te lumte, po na thuaj se si ia bere qe arrite te jesh i vetmi ne kete rresht ?
Ai i tha : Ku di gje une , gruja ime me tha qe te rri ktu ! • Postime: 54
shilera
#13 ne: 25-02-2005, 07:16:11
mar4tesa per mua eshte 1 finish, sepse aty pikerishte ke mbaruar si njeri.me mire beqar dhe i lire ne jet, se sa i martuar dhe i lidhur si nje qen ciao
Me duket se gabimisht ke hyre ne kte forum te keshilloj te peshosh ofendimet kur i hedh e jo ti leshosh (siq themi ne shkodranet)Si lopa bajgen apo ku rashin mos i vrashin
mendoj une per vete se martesa eshte nje  beatifull start & lucky end
JAM E MARTUAR DHE BURRIN NUK E LIDH SI QEN SE PASTAJ ME DUKET VETJA SI SHAKE (qeni femer)
respekte ShIlErA :perqafim

 • Postime: 1666
 • Gjinia: Femer
Dirrtygirl
#14 ne: 01-03-2005, 05:54:36
finish, padyshim, sepse nuk je me i lire te besh c'te duash, te kthehesh ne shtepi vone etj, etj... :(

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#15 ne: 01-03-2005, 10:03:09
martesa - start i ri i nje finishi te vjeter...

 • Postime: 12234
Lefter
#16 ne: 06-03-2005, 13:14:29
Lefter, ka mundesi t'jesh me serioz?

Kam qene plotisisht serioz...por meqe spaske kuptu e lash me kaq.Lefteri. :???
« Editimi i fundit: 10-03-2005, 11:53:32 nga Lefter »

 • Postime: 792
 • Gjinia: Mashkull
Kosovari_pz Toni
#17 ne: 06-03-2005, 16:36:44
Ju pershnedes te gjidhve


Martesa per mendimin tim esht START ky esht vetem fillimi ne jet. un personalisht nuk jam i martum por i kam ndegjur disa njerz qe e kan ber hapin e par ne martes. dhe kam ardhur deri ne perfundim qe martesa esht vetem FILLIM.

Tung nga Toni

 • Postime: 28
 • Gjinia: Femer
fairy
#18 ne: 10-03-2005, 06:23:26
mar4tesa per mua eshte 1 finish, sepse aty pikerishte ke mbaruar si njeri.me mire beqar dhe i lire ne jet, se sa i martuar dhe i lidhur si nje qen ciao
    :D :D :D :D :D e ke shum gabim shoku si duket e paske pesuar keq.Nese e quan veten te lidhur si qen ne martese,po kur do vi pleqeria ti i vetem ne vetmi ne cfare kafshe do te shendrohesh :??? :???

 • Postime: 638
 • Gjinia: Femer
Thugette_Girl
#19 ne: 21-03-2005, 10:24:16
 :o Neptun me habite ca flet mor djal???? :o :o :o
Nje kopie kur duhen e pra arrijn ate  qe quhet cdo gje reciproke ne jeten e tyre ater vendosin te bejne ate qe quhet Martes pra mbas qe skan len gje pa provuar e shijuar cdo gje kur e ben dhe e ben behet monotone per mendimin tim martesa esht nje hap i shume i veshtir qe duhet bere kur ta dish qe je i siigurt ta besh por dihet jeta sesht fush me lule pra ne jet kemi veshtriresi e gjera em shum te keqija se te mira sepse jeta esht e till por kur ato veshtiresi kalohen vet i dyti pra me bashkshortin ateher mendoj se cdo gje te duket me e lehte....A ka gje me te bukur se prej atij qe don mes nje dashurie zoti te fal gjene me te shtrenjt ne kete bot Femijen pra martesa te sjell shum momente  qe te bejn e te shtyjn te jetosh e te shijosh ...Per mua e kam tipin e till me pelqen te shijoj cdo gje  me kohe pra kur ti vij koha dhe marteses do e mirpres pasi esht gje kryesore ne jete e per me shum sdua te mbes ne pleqeri si QEN vetem... :lalala sepse sic e dim smbet kush pa u martu nje plak e gjen dhe ne pleqeri sa me kalu at pleqeri por ska gje me te bukur mendoj ta shijosh ate me kohe .....
me respekt thugette_girl

 • Postime: 58
 • Gjinia: Femer
valentinaaa
#20 ne: 21-03-2005, 13:32:56
START.... :love:
nje jet t re fillon me njeritun qe e don ti mas shumti(nese nuk edon atehere pernime osht Finish ! ><)!!
tha DirrtyGirl qe osht finish se sje e lir me bo qa t kish qef,, mu kthy nshpi von e sene amo munesh me dal me burrin ton ose me shoqet e tu e aj del me shokt e veta e kshtuqe ska pbm....
ka shum zgjidhje per mos mu bo martesa palidhje...
nejse per mu osht Start... :X

 • Postime: 137
 • Gjinia: Femer
Lena
#21 ne: 21-03-2005, 19:53:52
nuk jam e martuar akoma cka te them mendoj se esht start :???

 • Postime: 473
 • Gjinia: Mashkull
Lundrentari
#22 ne: 21-03-2005, 20:39:39
Edhe ai qe u martua, edhe ai qe su martua, ne fund te fundit, te dy pishman i ran.  ;)

 • Postime: 151
 • Gjinia: Femer
irma
#23 ne: 22-03-2005, 19:21:26
Lundrentari  <>qe ke thene.

 • Postime: 255
victoria
#24 ne: 23-03-2005, 03:13:08
Martesa eshte nje start i nje jete te re bashkeshortore dhe nje finish i beqarise :D
 

dashuria chat

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:19:51
nga InfoZ
dashuria chat shqip

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:19:14
nga InfoZ
Tash ku je dashuria ime?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-03-2020, 11:56:40
nga InfoZ
Dashuria e ka nje kufi...ai quhet dinjitet

Nisur nga analisaRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 30-01-2020, 08:22:42
nga M A X
Dashuria dhe palestra (flirt & fitness)

Nisur nga M A XRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 24-01-2020, 15:24:19
nga M A X