Dashuria ne vargje.. - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Dashuria ne vargje..

Dashuria ne vargje..

· 18 · 6106

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 25-08-2004, 23:18:42
Doni vargje dashurie per te dashurat ose te dashurit tuaj.Shikoni ketej poshte.

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 25-08-2004, 23:24:11
Do te ndaloj se dashuri vetem kur nje piktor shurdh dhe qorr do te vizatoje zhurmen e nje petale trendafili te kuq qe bie ne dyshemene e nje keshtjelle te kristalte diamanti...te dua me shume se cdo gje tjeter ne bote, pa ty gjithcka do te ishte e kote!!!

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 25-08-2004, 23:28:14
Nese do ta dije sa shume te dua do e ulje syte qe te mos shihje sa me ben te vuaj!!!

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 25-08-2004, 23:32:34
Njesoj si dielli qe me shkelqimin e tij dhe nxehtesi ngroh token, edhe ti si ai diell, me shkelqimin tend dhe nxehtesine tende, po ndez planetin tim te quajtur "zemer"!!!

#4 ne: 26-08-2004, 02:00:17
Jashte Teme
« Editimi i fundit: 25-02-2005, 22:30:30 nga Hersianna »

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 26-08-2004, 11:28:01
Pashe nje lule dhe mendova: erdhi pranvera...Pashe shiun dhe mendova: Dikush atje lart po qan...Pashe trishtimin ne syte e nje femije dhe mendova: Ndoshta ka nevoje per ngrohtesi...Dhe me vone te pashe ty dhe me ne fund e kuptova se kam akoma nje arsye per te jetuar.

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 26-08-2004, 11:30:20
Edhe zogjte e qiellit ndaluan, kur...pane syte e tu...dhe, ne nje hapesire pezull ne kohe...harruan te fluturojne!

 • Postime: 1283
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 27-08-2004, 12:34:27
Jashte Teme
« Editimi i fundit: 25-02-2005, 22:30:56 nga Hersianna »

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 27-08-2004, 12:36:35
 o taulant ke vargje te mira por mos e bej veten tend qe te vuash nga keto vargje se jan edhe te mira por edhe jo te dashur ngase nganjeher te bejn te vuash shum duke i kujtuar keto vargje ja po ta them edhe une nje
 nese me ke dashur ndojne her per hir te dashuris son vdis edhe ti me mua

 • Postime: 771
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 17-11-2004, 03:41:06
Love is an apple
Round and firm
Without a blamish
Or a worm;
Bite into it,
and you will find:
You found your heart,
and lost your mind.

Hersia

 • Postime: 54
 • Karma: +0/-0

#10 ne: 25-02-2005, 07:10:14
Jashte Teme
« Editimi i fundit: 25-02-2005, 22:31:32 nga Hersianna »

 • Postime: 17
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 26-04-2005, 12:00:12
Te gjej yll ne drite hene
Te puth trup e shpirt helmuar
Vdes demon nen puthjen tende
Ngjallem krisht i deshpruar...

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 28-04-2005, 08:01:37
te dashurosh donte thot
te ndjesh diellin nga te dyja anet
por edhe perendimin e tij
nga te dyja anet...

 • Postime: 1031
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 30-04-2005, 14:00:47
dashuriaaaa o miku im.....esht nje det qe do kalosh.....nese varka te fut uj .. noto shpejt qe te shpetosh  :P :P :P

 • Postime: 13
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 02-05-2005, 14:45:37
the love is love
i love the love
the love are you
and sou i love you. ;)

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 30-08-2008, 02:05:48
te dashurosh donte thot
te ndjesh diellin nga te dyja anet
por edhe perendimin e tij
nga te dyja anet...

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#16 ne: 15-04-2013, 14:37:50

 • Postime: 7093
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 19-02-2020, 13:35:19
Kam xhan
Kjo të mjafton!
Doli nga zemra
Nga zemra qe fort të don  :D

Temat e fundit