Dhjetë ligjet më të çuditshme seksuale - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Dhjetë ligjet më të çuditshme seksuale

Dhjetë ligjet më të çuditshme seksuale

· 7 · 1007

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 01-02-2012, 17:48:40
Në mbarë botën ka ligje të çuditshme seksuale. Shumica kanë mbetur prej kohësh dhe nuk janë zhdukur. Më së shumti i gjen në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, të mbetura që nga koha e puritanëve.

-Në qytetin e vogël amerikan Hastings, Nebraska, çiftet janë të detyruara që kur bëjnë seks, të mbajnë veshur këmisha nate.

-Në estoni është e ndaluar të luash shah ndërsa bën seks.

-Nëse një burrë në Uruguaj e kap gruan me të dashurin, ai mund t’i vrasë të dy ose mund të zgjedhë që gruas t’i presë hundën dhe të kastrojë të dashurin e saj.

-Kush fton për seks një grua të huaj në pub-et angleze, është fajtor për skandal kombëtar. Dënimi është nga 180 euro deri në tre muaj burg.

-Në Florida është e ndaluar qartësisht që të bësh seks me një ferrëgjatë (lloj iriqi).

-Në Irlandë është lejuar shitja e prezervativëve vetëm pas vitit 1978.

-Në Arizona, SHBA, nuk lejohen më shumë se dy dildo për shtëpi.

-Në Cleveland, SHBA, gratë nuk lejohen të veshin këpucë lustrafin dhe fund për shkak se meshkujt mund të shohin mbathjet e tyre të reflektuara në këpucë.

-Në Siena të Italisë gratë me emrin Maria nuk lejohet të punojnë si prostituta.

-Në Guajanën Franceze është e ndaluar që të masturbosh- mendohet se të sëmur shpirtin e mendjen.

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 01-02-2012, 18:24:09
Në estoni është e ndaluar të luash shah ndërsa bën seks.

A thua kujt i bjen ne mend per shah gjate seksit? hmmmmm: :D

Sa kam qesh..

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 01-02-2012, 21:00:11
Në estoni është e ndaluar të luash shah ndërsa bën seks.

A thua kujt i bjen ne mend per shah gjate seksit? hmmmmm: :D

Sa kam qesh..

LOL kete do shkruaja LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 01-02-2012, 21:01:10
Ndersa fakti i mesiperm me beri te qesh :D ky fakti tjeter po me habit :D hmmmmm:

-Kush fton për seks një grua të huaj në pub-et angleze, është fajtor për skandal kombëtar. Dënimi është nga 180 euro deri në tre muaj burg.

 • Postime: 7087
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 04-02-2012, 22:19:55
Keto nuk jane ligje, por budalliqe

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 19-02-2012, 21:24:46
pyesin robt per ligje aman kur bie fjala per sex  LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 20-02-2012, 00:42:29
O Berni nuk ka koherence mes temes dhe artikullit....dhe kjo ndodh rendom ne forumin tone!


Ato jane rregulla, rite, zakone dhe nuk jane ligje pasi keto te fundit jane te shkruara!

Temat e fundit