×

Dita e Shën Valentinit...

Vizitor · 28 · 3361

Dita e Shën Valentinit...

Vizitor · 28 · 3361

  • Postime: 609
  • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
#25 ne: 10-02-2020, 01:30:20
Edhe pak dite e shen valentini 2020 eshte ketu.
 

  • Postime: 26403
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#26 ne: 11-02-2020, 00:00:02
 :XX
 

  • Postime: 26403
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#27 ne: 14-02-2020, 16:11:47
Dhuratat e sotme :D
 
 

Kur fillon te shkurtohet dita?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 29-04-2020, 17:38:03
nga M A X
Kur fillon te zgjatet dita?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 29-04-2020, 17:39:54
nga M A X
Gazeta Dita

Nisur nga InfoZRubrika Mediat Shqiptare

Postimi i fundit 19-03-2020, 15:50:53
nga InfoZ
Dita e emigrimit

Nisur nga ciarliRubrika Përralla dhe Anekdota

Postimi i fundit 16-01-2014, 17:34:17
nga ciarli
8 Marsi, si u bë Dita Ndërkombëtare e Gruas?

Nisur nga ßåßy ღRubrika Këndi i Prindërve

Postimi i fundit 08-03-2012, 17:37:34
nga ßåßy ღ