Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: stellina
« ne: 08-03-2021, 12:38:25 »

Me fjale dhe vepra
Postuar nga: Emira
« ne: 19-12-2008, 23:51:44 »

Une e kam me te veshtire te mos i shpreh ndjenjat  :D
Postuar nga: [AnnaBela]
« ne: 14-10-2008, 18:48:59 »

jam tip pak i mbyllur dhe shprehem me shume me vepra..."Gjuha kocka s'ka dhe shkon nga te duash"-pajtohem me kete thenje-nuk do mjaftonte qe ndjenjat vetem te shprehen,duhet dhe te deshmohen duke mos munguar dhe fjalet :)
Postuar nga: Emira
« ne: 14-10-2008, 15:52:52 »

Une jam specjaliste per te dyja... :D

Vec mos rensha ne dashuri  :P se i mjeri ai ne te cilin jam dashuru une  LOL LOL LOL
Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 14-10-2008, 15:20:19 »

Me te dyja...ndoshta veprat me lehte se me fjale jam tip e turpshme.. :( :)
Postuar nga: Elegance
« ne: 08-03-2007, 07:37:24 »

Të dyja.

Por veprat tregojnë shumë me tepër se sa fjalët. ;)

My Kind of Guy. ;)

Dihet Syrgjyno, dihet. Te dy te njejten mendje paskemi. T'ju befsha mendjes. LOL Sigurisht, edhe fjala me e vogel ka rendesi, apo mund te mbahet mend, por veprat flasin me ze me te larte sesa ndonje fjale - kete mos e diskutoni! :)
Postuar nga: Vogelushja Korcare
« ne: 08-03-2007, 02:17:26 »

Unë për vete nuk e kam problem për te dyja. ME pëlqen shumë te bëj surpriza  :)
Postuar nga: Vogelushja Korcare
« ne: 08-03-2007, 02:14:07 »

me vepra.

"Njani thotë kisha ba namin, e di këngën po s'po m'shko zani" :D
Ah... Milan Milan  :)
Postuar nga: Kisss
« ne: 04-03-2007, 04:37:19 »

Si është me e lehtë për ju?

me vepra.

"Njani thotë kisha ba namin, e di këngën po s'po m'shko zani" :D
Postuar nga: SmiLey
« ne: 03-03-2007, 17:34:47 »

 me vjen perdoresh t'i bej te ditura me vepra :-[ jam icik e turpshme per fjale me sherbet :D ia kam lene shokut nderthyrjen e te dyjave :P