E keni me te lehte ti shprehni ndjenjat me fjale apo me vepra? - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

E keni me te lehte ti shprehni ndjenjat me fjale apo me vepra?

E keni me te lehte ti shprehni ndjenjat me fjale apo me vepra?

· 26 · 2294

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

ne: 25-01-2007, 19:38:04
Si eshte me e lehte per ju?

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 25-01-2007, 23:18:52
Të dyja.

Por veprat tregojne shumë me tepër se sa fjalët. ;)

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 25-01-2007, 23:37:05
Une e kam me te lehte me vepra......mezi me dalin te gjorat fjale :D

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 26-01-2007, 03:55:15
PSe me Lisa? Ti nga goja dukesh qe te lidh e te zglidh kur te duash :D

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 26-01-2007, 05:31:53
Kur bie fjala per ndjenja te mira, shprehem me vepra...kur bie fjala per ndjenja te kqija, shprehem me fjale... LOL

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 26-01-2007, 15:09:43
PSe me Lisa? Ti nga goja dukesh qe te lidh e te zglidh kur të duash :D


eeeee e kam thene njehere diku une...kam frike se do ti zhgenjej forumistat me imazhin qe kane krijuar per mua .....nese do te me takonin Live :D

#6 ne: 26-01-2007, 21:49:56
VEPRAT FLASIN ME MIRE.. :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 26-01-2007, 22:24:44
Une s'e kam me te veshtire me asnjeren prej tyre se ma pret, e kam mendjen pjellore dhe vallaj as nga fjalet dhe as nga fantazite nuk vuaj, por sigurisht veprat jane me te rendesishme. ;)

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 26-01-2007, 23:13:18
Mvaret me ca tipi te femres kam te beje pune. Nëse është ndonjë mendjelehte, shprehem me llafe... Ne te kundërtën, përveshi krahet dhe drejt ne aksion. :D
« Editimi i fundit: 27-01-2007, 19:08:20 nga Bekimi »

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 27-01-2007, 19:06:03
Me vepra.

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 28-01-2007, 03:50:29
Mvaret me ca tipi te femres kam te beje pune. Nëse është ndonjë mendjelehte, shprehem me llafe... Ne te kundërtën, përveshi krahet dhe drejt ne aksion. :D

Hihihihiii sa pergjigje e mire. LOL

#11 ne: 28-01-2007, 15:35:32
Une me letra..pelqej ti shkruaj leter dhe tja dergoj aty ndihem me mire me rehat..ose me sms.Ka raste qe ja them dhe me sy por partneri im eshte shume tip i veshire ai e ka shume te veshtire te shprehet me fjale !

#12 ne: 28-01-2007, 19:28:23
Unë me letra..pëlqej ti shkruaj leter dhe tja dergoj aty ndihem me mirë me rehat..ose me sms.Ka raste qe ja them dhe me sy por partneri im është shumë tip i veshire ai e ka shumë te vështirë te shprehet me fjale !
ehhheee paske harruar veprat me duket..nga shpejtesia ndoshta,.. :D

 • Postime: 71
 • Karma: +0/-0

#13 ne: 14-02-2007, 21:52:13
Vlen me shum nje puthje sesa nje deklarat dashurie
te shprehesh cka ndjen sdo shum fjal(pastaj sic e that dhe ju varet dhe nga tipi ) :)

 • Postime: 71
 • Karma: +0/-0

#14 ne: 14-02-2007, 21:58:55
Me fjal te fut ne dete e te nxjerr pa lagur
po me vepra?????
fjalet sjan shum te besueshme.

 • Postime: 28586
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 15-02-2007, 01:22:16
Nje perzjerje fjale-veper eshte ideale per mendimin tim.

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#16 ne: 03-03-2007, 17:34:47
 me vjen perdoresh t'i bej te ditura me vepra :-[ jam icik e turpshme per fjale me sherbet :D ia kam lene shokut nderthyrjen e te dyjave :P

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 04-03-2007, 04:37:19
Si është me e lehtë për ju?

me vepra.

"Njani thotë kisha ba namin, e di këngën po s'po m'shko zani" :D

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 08-03-2007, 02:14:07
me vepra.

"Njani thotë kisha ba namin, e di këngën po s'po m'shko zani" :D
Ah... Milan Milan  :)

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 08-03-2007, 02:17:26
Unë për vete nuk e kam problem për te dyja. ME pëlqen shumë te bëj surpriza  :)

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 08-03-2007, 07:37:24
Të dyja.

Por veprat tregojnë shumë me tepër se sa fjalët. ;)

My Kind of Guy. ;)

Dihet Syrgjyno, dihet. Te dy te njejten mendje paskemi. T'ju befsha mendjes. LOL Sigurisht, edhe fjala me e vogel ka rendesi, apo mund te mbahet mend, por veprat flasin me ze me te larte sesa ndonje fjale - kete mos e diskutoni! :)

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 14-10-2008, 15:20:19
Me te dyja...ndoshta veprat me lehte se me fjale jam tip e turpshme.. :( :)

#22 ne: 14-10-2008, 15:52:52
Une jam specjaliste per te dyja... :D

Vec mos rensha ne dashuri  :P se i mjeri ai ne te cilin jam dashuru une  LOL LOL LOL

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 14-10-2008, 18:48:59
jam tip pak i mbyllur dhe shprehem me shume me vepra..."Gjuha kocka s'ka dhe shkon nga te duash"-pajtohem me kete thenje-nuk do mjaftonte qe ndjenjat vetem te shprehen,duhet dhe te deshmohen duke mos munguar dhe fjalet :)

#24 ne: 19-12-2008, 23:51:44
Une e kam me te veshtire te mos i shpreh ndjenjat  :D

Temat e fundit