Eksitojeni partnerin - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Eksitojeni partnerin

Eksitojeni partnerin

· 2 · 670

  • Postime: 27109
  • Karma: +11/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 05-10-2011, 08:52:39
Vetëm mendimi për seks dhe thënia e atyre fjalëve duhet të jenë nxitës që garantojnë kënaqësi të madhe mes parterëve. Mirëpo, e vërteta është ndryshe, prandaj duhet të nxiten lojërat e nxehta.Përmendeni emrin e tij
Meshkujt do të dridhen në kujtimin e emrit të tyre në momentin kur me gishta kalojnë nëpër zonat erogjene të trupit tuaj. Kjo është shenjë e mirë se emrin e të dashurit tuaj mund ta përdorni në momentin kur mendoni se po ndodh një ‘lëshim’ në dhomën tuaj të gjumit. Emrin duhet t’ia thoni ngadalë në vesh duke e prekur atë më buzët tuaja të njoma... Suksesi është i garantuar!

Përkëdheluni
Hulumtimet e reja tregojnë se meshkujve mbi 40 vjeç u pëlqen përkëdhelja. Ngjituni për trupin e tij lakuriq dhe ofroni ndjenjën e sigurisë, ndërsa ajo që do ta nxisë pasionin në atë moment është prekja e gjinjve tuaj.

Përshkrimet e seksit
Përshkrimet e detajuara se çfarë do t’i bënit, thjeshtë do ta ‘çmendin’. Jini detajiste, mirëpo mos u ndalni vetëm në fjalë, por angazhohuni edhe në vepër.

/Telegrafi/

  • Postime: 52
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 14-11-2011, 20:09:07
eeee sa ka kjo teme, behet nomi fare, nje menyre e kam shkruajtur ne nje teme tjeter qe ka te bej me i then 2 orgazma ne te njejten kohe, edhe trre besoj qe behen por nuk e kam provuar, gjithsesi cidi qe nuk ka shkruaj njeri ktu, besoj se ka veta qe mund ti ken shkruajt ca gjera ne vende te tjera dhe nuk duan ti perserisin, kush e merr vesh, eksitimi vejn nga shum faktore, qe nga vendi ku behet dhe deri ne cfare it ben dhe si ja ben

Temat e fundit