Female Squirting - Ejakulimi femeror - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Female Squirting - Ejakulimi femeror

Female Squirting - Ejakulimi femeror

· 94 · 1272

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

ne: 19-06-2013, 15:01:20
po lexoja sot nje artikull mbi " Female Squirting during sex"

pyetja ime eshte e thjeshte

dini ngase vjen , si shkaktohet dhe cfare eshte ?

ne artikull ngriheshin pyetje se shume femra mendojne se bejne cicin....eshte kshu?
« Editimi i fundit: 15-10-2020, 15:54:35 nga M A X »

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 19-06-2013, 15:01:55
une jam injorante a ma shpjego ca do me thene ne shqip

me u pshurr eshte LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2 ne: 19-06-2013, 15:05:06
me u pshurr???? por kur se di pse bo si e qut...ik mos ma dhi temen  :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 19-06-2013, 15:07:28
« Editimi i fundit: 15-10-2020, 15:53:08 nga M A X »

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4 ne: 19-06-2013, 15:07:59
uu rrofsh....desha nai mendje te zgjuar nga antaret jo nga Wiki :P

ose e thene sakte ...teme per te diskutu...

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 19-06-2013, 15:09:51
e mire shnet  :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#6 ne: 19-06-2013, 15:11:13
ti dhe une do postojme vetem te kjo tema....pjesa tjeter jane

Te turpshem :-[

#7 ne: 19-06-2013, 15:35:19
LOL cfare teme ..... Bravo Mishel!!!!

 "real" female ejaculation is the release of a very scanty, thick, and whitish fluid from the female prostate!!!!

Pornografet e kane fajin qe servirin filma turbullues :P
« Editimi i fundit: 15-10-2020, 15:53:30 nga M A X »

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8 ne: 19-06-2013, 15:37:02
asigjo nuk kuptova...me sqarues mund te jesh?


dmth ti thua qe kjo vjen si stimul i pornografise?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#9 ne: 19-06-2013, 15:38:21
pome thua qe femra ka prostat?

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 19-06-2013, 15:39:06
dmth paska dhe femra prostate  hmmmmm:

#11 ne: 19-06-2013, 15:40:57
asigjo nuk kuptova...me sqarues mund te jesh?


dmth ti thua qe kjo vjen si stimul i pornografise?

jo pornografia na ka ngaterruar me pshurrjen qe vjen nga uretra gjate orgazmes...

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#12 ne: 19-06-2013, 15:43:07
sa shume dike ti solo?

po une prape kam pikepyetje

kjo gjeja "derdhja" ndodh sa here ben seks apo vetem me raste festash?

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 19-06-2013, 15:45:17
LOL LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14 ne: 19-06-2013, 15:50:11
dmth o pshurrje apo jo se lomsh me boni ky soli mu


tashi seriozisht

ju ka ndodh ju femrave ?
« Editimi i fundit: 19-06-2013, 15:54:11 nga Shej »

#15 ne: 19-06-2013, 15:51:43
Tek wiki i shejit pra u inspirova per hulumtim :P

Varet tani kjo derdhja e ujit te holle mesaduket ndodh kur te pshurret ti duhet ta dish ma mire si brenda gjinise qe je :P

Sa per ate gjizen, ca nga mjaftueshmeria e aktit perfekt.  ca e simulojne, ca i vjen nga nimfomania, ca ti gjuash murit me koke e nuk vjen e nuk vjen :P... e kshu ti Misheleke :P

sa te rroç do mesoç :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 19-06-2013, 15:53:18

Sa per ate gjizen, ca nga mjaftueshmeria e aktit perfekt.  ca e simulojne, ca i vjen nga nimfomania, ca ti gjuash murit me koke e nuk vjen e nuk vjen :P... e kshu ti Misheleke :P

sa te rroç do mesoç :D


profesor me leje po byreku si behet LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17 ne: 19-06-2013, 15:56:04
Tek wiki i shejit pra u inspirova per hulumtim :P

Varet tani kjo derdhja e ujit te holle mesaduket ndodh kur te pshurret ti duhet ta dish ma mire si brenda gjinise qe je :P

Sa per ate gjizen, ca nga mjaftueshmeria e aktit perfekt.  ca e simulojne, ca i vjen nga nimfomania, ca ti gjuash murit me koke e nuk vjen e nuk vjen :P... e kshu ti Misheleke :P

sa te rroç do mesoç :Dktu me konfondove fare.....a u munove me fol me kode ,a munove me bo sikur une di cdo gje
une nuk di gjo....se po ta dija nuk e hapja si teme...


trapin mora vesh

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#18 ne: 19-06-2013, 15:57:12
po kjo gjiza ca ishte????

#19 ne: 19-06-2013, 15:57:59
ja :D

« Editimi i fundit: 15-10-2020, 15:54:03 nga M A X »

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#20 ne: 19-06-2013, 16:14:14
ok e kapa ....tashi me kaq do mbyllet kjo tema???

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#21 ne: 19-06-2013, 18:03:53
gerto ajo shprehja qe ke vu ti ska lidhje me orgazmen

sepse ajo shprehja.sinjifikon dashurine moderne
kurse kjo tema ime.eshte me esplicide ....kjo gjoja me shkarkim mund te ndodhi edhe pa dashnin ne mes.

tashi ajo ca une du me dit o

kjo ndodh sa here bo sex apo vetem me raste festash

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 19-06-2013, 18:07:23
during sex

#23 ne: 19-06-2013, 18:08:33
Kjo varet nga lloji femres. Por varet dhe nga lloji i mashkullit.
Varet dhe nga ambjenti dhe nga sasia e alkolit qe ke pi. Nuk eshte vetem raste festash dmth, ndodh shpesh.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#24 ne: 19-06-2013, 18:09:01
sipas solit dhe wikipedias shej kjo ndodhte ne fund te sex-it

po une pytjen e boj konkrete pse asnji sma kthe pergjigjen konkrete

Temat e fundit