Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 15-03-2021, 22:09:13 »

Postuar nga: Mishel...............
« ne: 20-06-2013, 20:01:27 »

lol


dakort jam

po pse kete gje se kalojne te tera femrat?
Postuar nga: Gerti1
« ne: 20-06-2013, 19:57:32 »

Vetem vapa nuk ka te bej me ket temen Mishel. Ketu ka te beje Azualli.
(c) Copyright.
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 20-06-2013, 19:55:26 »

prape se kape

kur del nga sauna dmth efekti sere .vape a nuk te kullojne ...shkarko trupi me shume se normalisht ujra?
pra a mund te jete edhe vapa efekt per kete temen time?
Postuar nga: Gerti1
« ne: 20-06-2013, 19:50:59 »

Un bjond kom lind po tashi kom ra.
Kam qen ne sauna, ne mes te bores biles. Fantastike fare. Vetem se nuk duhet te dalesh nga uji shume i eksitum se te ngrin.
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 20-06-2013, 19:43:04 »

hajt se edhe ti si une bjond je me raste

e kisha per efektin sauna

ke qene nai ne sauna ti?
Postuar nga: Gerti1
« ne: 20-06-2013, 19:40:31 »

Nuk e kapa.
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 20-06-2013, 19:38:26 »

ne fakt tjeter kund konsistonte pytja
Postuar nga: Gerti1
« ne: 20-06-2013, 19:32:25 »

Jo dhe aq ne fakt, por avantazhi im eshte qe i bej gjerat artificialisht dhe kenaqem. Kshu qe si vape, si ftohte un ne uje futem prap.

SurfsUp NH at Skyventure NH
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 20-06-2013, 19:26:16 »

o vape anej ka ju gerto se knej ngelem si peshq ne