Female Squirting - Ejakulimi femeror - 4 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Female Squirting - Ejakulimi femeror

Female Squirting - Ejakulimi femeror

· 94 · 928

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#75 ne: 20-06-2013, 18:56:28
une jam ke pishina hajd te lahesh mishel leje parketin

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#76 ne: 20-06-2013, 18:59:16
te besh sex do te thote ti kycesh ndjenjat ne dollap thjesht 1 nevoje fizike

te besh dashuri do te thote sex+ ndjenje

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#77 ne: 20-06-2013, 19:03:31
dashuri apo ndjenja ke per dike qe ta bo si pjeshka fap.po.edhe vetja

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#78 ne: 20-06-2013, 19:05:00
ose si ajo shprehja qe perdoret per kllufin

ti maresh ere tronafilit me kundragaz

#79 ne: 20-06-2013, 19:09:00
Ok thnx shej dhe mishel per pergjigjen por un pak a shume e dija ndryshimin por ajo qe pyta ose ajo qe nuk kuptoj eshte qe : "eshte shume e veshtire per ju femrat per ti nda keto gjona?"
Prostitutat e bejne pa problem dmth.
Po femra e zakonshme ne diten dhe jeten e perditshme e ka shume te veshtire me e bo ket ndarje?
Me sa kam kuptu un deri tani, e ka shume te veshtire me e bo ket ndarje por nuk e kuptoj pse.

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#80 ne: 20-06-2013, 19:12:32
prandaj u krijuan femrat dhe meshkujt brenda llojit gerto.po te ishim isoj c kuptim do kishte jeta

#81 ne: 20-06-2013, 19:15:07
prandaj u krijuan femrat dhe meshkujt brenda llojit gerto.po te ishim isoj c kuptim do kishte jeta

True. It's what makes people interesting i guess.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#82 ne: 20-06-2013, 19:21:32
no more pytje?

te iki te lahem une tashti te vaska me qirinj lol

#83 ne: 20-06-2013, 19:24:20
S'kam me pytje. Te gjitha te tjerat i di sepse haj tru peshku dit per dit.
Gjenja mendore eshte frontiera e fundit per tu zbuluar dhe kur ta zbulojne nuk do jemi më skllevër te evolucionit.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#84 ne: 20-06-2013, 19:26:16
o vape anej ka ju gerto se knej ngelem si peshq ne

#85 ne: 20-06-2013, 19:32:25
Jo dhe aq ne fakt, por avantazhi im eshte qe i bej gjerat artificialisht dhe kenaqem. Kshu qe si vape, si ftohte un ne uje futem prap.

SurfsUp NH at Skyventure NH

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#86 ne: 20-06-2013, 19:38:26
ne fakt tjeter kund konsistonte pytja

#87 ne: 20-06-2013, 19:40:31
Nuk e kapa.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#88 ne: 20-06-2013, 19:43:04
hajt se edhe ti si une bjond je me raste

e kisha per efektin sauna

ke qene nai ne sauna ti?

#89 ne: 20-06-2013, 19:50:59
Un bjond kom lind po tashi kom ra.
Kam qen ne sauna, ne mes te bores biles. Fantastike fare. Vetem se nuk duhet te dalesh nga uji shume i eksitum se te ngrin.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#90 ne: 20-06-2013, 19:55:26
prape se kape

kur del nga sauna dmth efekti sere .vape a nuk te kullojne ...shkarko trupi me shume se normalisht ujra?
pra a mund te jete edhe vapa efekt per kete temen time?

#91 ne: 20-06-2013, 19:57:32
Vetem vapa nuk ka te bej me ket temen Mishel. Ketu ka te beje Azualli.
(c) Copyright.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#92 ne: 20-06-2013, 20:01:27
lol


dakort jam

po pse kete gje se kalojne te tera femrat?

 • Postime: 718
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#93 ne: 15-03-2021, 22:09:13

Temat e fundit