Femrat duan “meshkuj për shtëpi” - Ndjenja

Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Femrat duan “meshkuj për shtëpi”

 Femrat duan “meshkuj për shtëpi”

· 13 · 1264

 • Postime: 28611
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 25-11-2011, 16:18:59
Të zotë në shtrat? Jo, femrat duan “meshkuj për shtëpi”

12% e femrave do të preferonin një mashkull më të aftë në mirëmbajtjen e shtëpisë se sa në shtrat ndërsa një në katër e vlerëson këtë aftësi si shumë të rëndësishme, zbuloi një sondazh i kryer në një revistë amerikane.

Nga ana tjetër, 80% e femrave pranuan se do të ishin të zhgënjyera nëse partneri i tyre nuk do të dinte të bënte gjëra thelbësore si rregullimi i krevatit, ngulja e një pikture në mur apo gatimi i diçkaje të thjeshtë.

Rezultate të tilla tregojnë se sa rëndësi ka për një grua që shtëpia e saj të jetë e rregullt dhe gjithmonë në gjendjen e duhur.

Megjithatë, meshkujt e fiksuar pas pastërtisë, rregullit dhe zgjidhjes së problemeve shtëpiake rrezikojnë të behen të bezdishëm. Sipas sondazhit, një në pesë femra do të ndahej nga partneri i saj, nëse ky i fundit do t’i kushtonte më shumë kohë këtyre aktiviteteve se sa vetë raportit në çift. /top channel

 • Postime: 52
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 26-11-2011, 09:46:54
ne baz te titullit te artikullit femrat thon se duan "meshkuj per shtepi", ne te vertete ky artikull provon se femrat nuk duan "meshkuj per shtepi", po tja themi resultatet ndrrushe del:

88% e femrave do të preferonin një mashkull më të aftë në shtrat sesa në mirëmbajtjen e shtëpisë, ndërsa një në katër (25%) e vlerësojn aftësin e mashkullit ne mirmbajtjen e shtepis si shumë të rëndësishme, zbuloi një sondazh i kryer në një revistë amerikane.

Sa idjot jan nqerzit vallai

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 26-11-2011, 12:19:52
Edhe ne duam gra per shtëpi  :D

 • Postime: 12279
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 26-11-2011, 16:14:26
une nuk e dua per shpi por per komshijet :D LOL

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 27-11-2011, 10:55:03

une nuk e dua per shpi por per komshijet :D LOL
E me Të lumte tyja LOL qenke bashkekohore ti LOL

 • Postime: 12279
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 27-11-2011, 11:01:10
du vetem te me sherbeje kafen e mengjesit ne krevat e kam fixim lool

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 27-11-2011, 11:03:30
du vetem te me sherbeje kafen e mengjesit ne krevat e kam fixim lool
:D
Vetem kafen?  :P

 • Postime: 12279
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 27-11-2011, 11:12:29
:D
Vetem kafen?  :P

kaq si fillim, po i thashe te gjitha tremben meshkujt :P LOL

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 27-11-2011, 11:34:31

kaq si fillim, po i thashe te gjitha tremben meshkujt :P LOL
Jo me Jo, jemi trima ketu nforum LOL

 • Postime: 12279
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 27-11-2011, 11:36:16
Jo me Jo, jemi trima ketu nforum LOL

ketu ne forum te thani piten te gjithe ju :D LOL

 • Postime: 52
 • Karma: +0/-0

#10 ne: 27-11-2011, 17:57:38
ketu ne forum te thani piten te gjithe ju :D LOL

 LOL LOL

 • Postime: 12279
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 27-11-2011, 20:11:24
:P

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 29-11-2011, 09:00:19
ketu ne forum te thani piten te gjithe ju :D LOL

LOL
Jo me pak ju  ;) :D

Temat e fundit