Femrat parapëlqejnë shokun, se sa të saponjohurin - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Femrat parapëlqejnë shokun, se sa të saponjohurin

Femrat parapëlqejnë shokun, se sa të saponjohurin

· 5 · 1058

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 19-04-2011, 15:01:09
Hulumtimi amerikan ka treguar se femrat mund të bëjnë seks të rastësishëm më lehtë më një shok-mik se sa me një mashkull të cilin sapo e kanë njohur dhe atë për shkak të besimit dhe shoqërisë së krijuar.

60 përqind e femrave të anketuara kanë deklaruar se së paku njëherë kanë patur marrëdhënie seksuale me një shok-mik.

Arsyeja sipas tyre është besimi reciprok që krijojnë gjatë shoqërimit, ndërsa 80 përqind e tyre janë shprehur se seksi për një natë shpesh herë kthehet në një ritual më të shpeshtë e cila mund të zgjas me vite.

Mirëpo, meshkujt nuk ndajnë të njëjtin mendim me femrat. Vetëm 3 përqind e meshkujve të anketuar kanë pranuar se më lehtë është të kryej marrëdhënie seksuale me një shoqe-mike se me një vajzë që sapo e ka njohur.

Problemi është, thonë hulumtuesit se 60 përqind e femrave thonë po, ndërsa vetëm 3 përqind e meshkujve janë dakord. Ka një disproporcion të madh ndërmjet të dy gjinive. Cilët janë gënjeshtarët?. Meshkujt thonë hulumtuesit amerikan.
« Editimi i fundit: 01-11-2020, 09:28:55 nga M A X »

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#1 ne: 14-01-2013, 15:37:03
aman vetem keta Amerikanet bejne anketa....ketej nga shqiperia nuk behet nai ankete?

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 16-01-2013, 20:04:43
Keto anketat jane per marshallah e cdo dite do lexosh nje te tille, Vecse rezultatin e njeres e permbys tjetra :d

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 16-01-2013, 23:22:23
po he pra, a jam shoku juaj, apo si eshte puna ketu ?  :D

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#4 ne: 17-01-2013, 06:19:44
Sigurisht ti je shoku i forumit

Temat e fundit