Fjalet e pista ne krevat - 2 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Fjalet e pista ne krevat

Fjalet e pista ne krevat

· 82 · 19020

 • Postime: 4261
 • Karma: +73/-57

#25 ne: 10-10-2008, 01:01:06
Pa na thuaj pra tii ato fjalet e pisa :D :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#26 ne: 10-10-2008, 01:06:08
Dil mer maskara qe ketej se je i vogel ti ....

 • Postime: 4261
 • Karma: +73/-57

#27 ne: 10-10-2008, 01:13:20
He mi leri numrat po thuj ato fjale :D

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#28 ne: 10-10-2008, 02:46:19
Ne fakt keni pak te drejte ju kundershtaret...ne Shqip fjalet e pista sikur nuk kane shume lezet.......
po ama ne gjuhe te tjera, sidomos ne greqisht dhe frengjisht(ka mundesi dhe ne japonisht, se di)..ka shume lezet.....

se di ne gjermanisht si mund te tingelloje...hahaha :D

#29 ne: 10-10-2008, 15:50:31
Ne fakt keni pak te drejtë ju kundershtaret...ne Shqip fjalët e pista sikur nuk kanë shumë lezet.......
po ama ne gjuhe te tjera, sidomos ne greqisht dhe frengjisht(ka mundësi dhe ne japonisht, se di)..ka shumë lezet.....

se di ne gjermanisht si mund te tingelloje...hahaha :D

jam shume kurjoze si tingellojne ne greqisht se s´marr vesh gje hic...po ne turqisht shume bukur tingellonin  :D sepse asgje s´merrej vesh...

sa per gjermanishten...Che ke...po dal te lyp per ndonje gjermanke kendej nga lagjia ime per ty  :P

 • Postime: 852
 • Karma: +3/-0

#30 ne: 10-10-2008, 17:55:57
Mua thjesht nuk me eksitojne fjale te tilla, dhe jo vetëm kaq, por ne se dikush do të me heqe qejfin...mjafton te përdore fraza te tilla...

Or ti Ishull

them se s´kam dalë nga tema hiç or ti...apo kam shkrujt gjë për patate e karrota?!
Po të pëlqeu mendimi im, mirë, po s´te pëlqeu...problemi yt...

E mos ma qaj hallin fare për atë qe bëj unë ne krevat...s´e arrin dot kurrë ti lali...do ngelet ëndërr për ty...e po qe për t´pyt or lal, pfffffffffffffffff jo vetëm qe flas...por di ta nxeh atë qe dëshiroj te paktën ne 5 gjuhe te Perendise qe t´i percelloje lekura e çdo rrenje floku, pa e prishur gojen hiç...Qarte!!


Ke grire sallate. S'po ta qan kush hallin ty se po me dukesh sikur po shikon enderra me sy hapur dhe po te duash thuaj noj gje po te duash mos thuaj dhe shkence mos na bej se po bie ne konflikt me veten. Nje here thua nuk flas tani thua qe e flas ne 5 gjuhe te perendise!!! Ndrysho IP-te LOL

Waw Qenke e papare ti pse s'thua? Kur flet keshtu po me dukesh si magjistare tani... do jete enderr per mua e?  LOL

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#31 ne: 11-10-2008, 04:06:56
Keshtu vetem Tironset e bejne ....LOL :D

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#32 ne: 11-10-2008, 15:27:57
Bo bo...ne me fjale...kurse kjo Tironsja...me kamzhikkkkkkkkk :D

Pershendetje Lisa...na thave syte, he tu thafte pusi i obirrit jarebi :D :D

 :perqafim

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#33 ne: 11-10-2008, 20:09:27
pusi im nuk shteron kurre Cheke....:D

Pershendetje i dashur edhe mua me mori malli ....ja u riktheva i ka jeta keto s'kemi c'te bejme tani ....

 • Postime: 877
 • Karma: +26/-18

#34 ne: 12-10-2008, 21:36:07
Citim nga: Emira
Mua thjesht nuk me eksitojne fjale te tilla, dhe jo vetëm kaq, por ne se dikush do të me heqe qejfin...mjafton te përdore fraza te tilla...

të imagjinoja t'egër si bish, rrugace e pise në krevat un ty... po aha qekam gabu keq fare :d

Citim
E çfarë lidhje kanë "fjalët e pista " apo "fjalët e pastra" ne krevat

plus që paske ik e virgjër nga Shqiperia, m'duket...

apo do kesh pas të bosh me noi çun mami :d

p.s çkemi pise :d

#35 ne: 12-10-2008, 22:47:53
Po më vjen keq qe te paskam zhgenjyer xhaxha...i ka jeta këto ...

p.s.
Jam bishe e edukuar mor ti  :D

 • Postime: 877
 • Karma: +26/-18

#36 ne: 13-10-2008, 10:39:45
d.m.th e merke n'goje pa zhurm fare :d

aha s qeke gjo...
 

#37 ne: 14-10-2008, 08:09:55
d.m.th e merke n'goje pa zhurm fare :d

aha s qeke gjo...
 

O Zot i madh, a ja sheh nevojen?
Foli notorri...me plot...gojen... :pafshim

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#38 ne: 15-10-2008, 10:17:10
M'duket se Emira po ndryshon mendim per fjalet e pista........
kshu eshte ...hera e pare eshte pak e sikletshme, pastaj t'bohet ves :D :D :D

N'fakt ne Shqipet e kemi ni fjale: zonje ne pazar e kur..ne qilar... :D

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#39 ne: 15-10-2008, 13:27:45
Nuk jane domosdoshmeri. Nuk do ta quaja gjithashtu percmim ndaj femres nese do te perdoreshin, por sigurisht qe dhe pa perdorimin e tyre ja kalohet po aq bukur. Ka vertete fjale te bukura, perkedhelese, te embla qe mund te thuhen gjate atyre casteve "magjike" :)

 • Postime: 877
 • Karma: +26/-18

#40 ne: 16-10-2008, 00:17:22
Ka vërtetë fjale te bukura, perkedhelese, te embla qe mund të thuhen gjatë atyre casteve "magjike" :)

përshembull...? :d

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#41 ne: 21-10-2008, 12:53:30
përshembull...? :d

Shpirt, zemer, embelsi  etj etj  :D

 • Postime: 80
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#42 ne: 21-10-2008, 12:59:27
fjaln ja kto ohhh katunarja ime cme kenoqe pupuu te morsha te ligat :P

#43 ne: 21-10-2008, 21:10:52
Të gjitha këto fjale janë te pastra mi  :D por nga te preferuarat e mia...

 • Postime: 910
 • Karma: +9/-4
 • Gjinia: Mashkull

#44 ne: 22-10-2008, 01:19:26
Unë vete nuk perdor fjale te pista, por kam dëshirë qe femrat te flasin fjale te pista

#45 ne: 22-10-2008, 09:30:15
Sa kerkesa qe ke!! hmmmmm: :D :P :engjell:

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#46 ne: 31-10-2008, 00:32:59
kam qejf qe ajo te flas fjale te pista une rrall her i perdor

 • Postime: 2
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#47 ne: 03-11-2008, 23:18:27
Ndoshta do me paragjykoni po të tregoj këtu fjalët qe me pëlqejnë me shumë te them apo te me thojne kur bëj dashuri prandaj nuk po i shkruaj.
Kujt tjetër i pëlqejnë fjale te pista kur bëni seks?


nuk ka asgje per te paragjykuar!! te flasesh fjale te pista kur je duke bere seks mendoj qe te ndihmon per te pasur nje jete seksuale me te mire. mua dhe partneres time ne fakt na pelqen te flasim dirty ne krevat dhe do kisha deshire te dija se cfare fjalesh apo frazash pelqejn femrat me shume ne kshu rastesh.....

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#48 ne: 30-09-2010, 17:31:30
Atehere, une mendoj dhe besoj se fjalet "e pista" te thena me lezet dhe e perseris..me lezet jane te rendesishme ne krevat, e kam fjalen per ate krevat qe nuk kryen vetem funksionin e riprodhimit, por eshte vendi i epshit dhe pasionit ku "tabute" nuk egzistojne, ose me mire jane shume te paket, ketu pa dashur te paragjykoj ata, qe e shohin nje gje te tille vulgare dhe te pa cipe............
Ketu duhet thene dhe dicka tjeter: une mendoj se ka dhe nje pjese femrash, qe nuk i pelqejn keto lloj "fjalesh", sepse duken te "poshteruara" nga mashkulli, qe ne jeten e perditshme edhe mos te pranojne "superiritetin" e mashkullit, por jam i sigurt se kur te vije puna per tek krevati.....ju pelqen qe hamshori ti kaleroje dhe ne fund te fundit pak te drejte kane....aty duhet pune dhe jo fjale.......... :D

ja eksperti :D

#49 ne: 15-10-2010, 11:36:06
une habitem si mund ta kontrolloni veten gjate aktit...si mund ta kontrollosh gjuhen...c'rendesi ka?!

shijoni momentin,shijoni partnerin/ren...as une si pelqeja dikur kur isha cupuline 15-16 vjecare,me dukeshin banale por vjen nje dite qe keto fjale te nxisin,te eksitojne, i perdor natyrshem dhe te pelqen ti degjosh!

Temat e fundit