Gjithmone per femrat... - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Gjithmone per femrat...

Gjithmone per femrat...

· 17 · 2442

 • Postime: 553
 • Karma: +1/-0

ne: 22-08-2004, 20:19:23
 
?
« Editimi i fundit: 24-10-2020, 00:37:32 nga M A X »

 • Postime: 444
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 22-08-2004, 21:09:34
atman si mendon?

 • Postime: 553
 • Karma: +1/-0

#2 ne: 22-08-2004, 21:50:14
.
 
« Editimi i fundit: 17-03-2005, 11:17:55 nga atman »

 • Postime: 63
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 22-08-2004, 22:24:32
Si mendoj une?
Me ler te mendohem pak....Po ja mendoj se kafshet me te dashura per femrat jane te pakten tre:
- Nje Jaguar qe te rrije gjithmone jashte deres se shtepise.
- Nje bizon (ka lekure te çmuar per te mbuluar trupin ne dimer)  :)
- E nje.... gomar... qe te paguaje gjithe shpenzimet.
 :pafshim


hahaha kjo e 3-ta qenka taman per ata qe enderrojne shume :lalala

 • Postime: 444
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 22-08-2004, 22:26:03
atman  :D cme ke bere per te qeshe...

Une dua nje gjarper qe do e mbaj mbi qafe, per tu frigu mashkujt :D

 • Postime: 63
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 22-08-2004, 22:50:49
LOLO nuk frikesohen aq kollaj me gjarperin sepse jane gjarperinj vete por duhet naj gje tjeter qe te frikesohen.

 • Postime: 5949
 • Karma: +9/-0

#6 ne: 23-08-2004, 06:28:29
Ahh more â€Ëœatman’, Jaguarin po e po, qe e pelqejme ne femrat (se mos vetem neve o  ;)), po nejse , ndersa persa i perket bizonit e gomarit, mendoj se nuk jane zgjidhje te pranishme te kujtdo femre  :occ.
Mendoj, se ngrohtesia me e ngrohte dhe e gjate eshte ajo qe vjen nga zemra ose nga dashuria  :X. Ndersa, sa per ate â€Ëœgomar’ qe mund te gjesh se te paguan te gjitha , ehhh sic mund ti paguaj ashtu dhe mund ti c’paguaj gjerat per ty.  ><

Megjithate, persa i perket kafsheve te cilat une vet i kam shume qejf jane te renditura si me poshte (vendosa dhe disa foto, se ku i dihet , ndoshta gjenden dhe njerez qe s’dine se per cfare po flas  :P):

1- delfinet
2- qente (sidomos qenushat e vegjel)
3- kuajt

P.S. Kuriozitet;- secila kafshe njihet te perfaqesoj nje virtyt. Njekohesisht eshte bere e ditur, se mund te kuptosh shume nga nje person n.q.s njeh preferencat e tyre persa u perket kafsheve qe pelqejne. Ne kete menyre, ju mund te arrini te zbuloni dhe karakterin e vertete te tyre.  :occ[attachment[/attachment]

 • Postime: 1283
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 23-08-2004, 18:41:42
Shum te Bukura Fotot Smiley  <> <)> <)> :pafshim

#8 ne: 23-08-2004, 18:55:38
KAFSHET ME TE BUKURA PER FEMRAT?PO LE TE MENDOHEM NJE HERE ................... .......<<.PARA CA DITESH SHOH NJE VAJZE ME NJE QEN DHE I THEM SESA I BUKUR KY KECI DHE ME THOTE GJITH IRONI QE SESHTE KEC POR QEN NUK E SHIKON, DHE UNE ME SHAKA I PERGJIGJEM QE S'FOLA ME TY MOJ VAJZE POR ME QENIN PASI ECI NJA 100 metra Y KTHYE DHE ME THA QE MUA ME THE ASHTU NDESA ME NJE BYE ELASHE VAJZEN DUKE U GRINDUR ME VETEN>>.................ME TE VERTETE PYETJE PAK SA E NDERLIKUAR MEGJITHESE KUR TA MENDOJ DATA SHKRUAJ BYE BYE JENI VERTETE FANTASTIKE BYE.,...........

#9 ne: 23-08-2004, 22:36:09
KAFSHET ME TE BUKURA PER FEMRAT?PO LE TE MENDOHEM NJE HERE ................... .......<<.PARA CA DITESH SHOH NJE VAJZE ME NJE QEN DHE I THEM SESA I BUKUR KY KECI DHE ME THOTE GJITH IRONI QE SESHTE KEC POR QEN NUK E SHIKON, DHE UNE ME SHAKA I PERGJIGJEM QE S'FOLA ME TY MOJ VAJZE POR ME QENIN PASI ECI NJA 100 metra Y KTHYE DHE ME THA QE MUA ME THE ASHTU NDESA ME NJE BYE ELASHE VAJZEN DUKE U GRINDUR ME VETEN>>.................ME TE VERTETE PYETJE PAK SA E NDERLIKUAR MEGJITHESE KUR TA MENDOJ DATA SHKRUAJ BYE BYE JENI VERTETE FANTASTIKE BYE.,...........

Cme bere em qeshur lal e paske trembur vajzen e shkrete.;)

 • Postime: 619
 • Karma: +0/-0

#10 ne: 23-08-2004, 22:38:04
Atman nuk mendoj se gjitha jan ashu..............b iles nje shumice shum e vogel jane.
ato qe nuk mendoj per nje te ardhme te sinqert

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 24-08-2004, 06:27:10
Dracula ma lidh pak kete qe the me temen se nuk e kuptova une :???

 • Postime: 5949
 • Karma: +9/-0

#12 ne: 24-08-2004, 11:46:27
Shum te Bukura Fotot Smiley  <> <)> <)> :pafshim

FLM Zhade, me behet qejfi qe te kane pelqyer  :P

Pacim  :perqafim

 • Postime: 444
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 24-08-2004, 12:43:28
irimira_uk nje gjarper ne qafe, e nje panter afer veti, sikur xhejn :D a thua a do kishin pas tani frig :D

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 27-08-2004, 12:32:09
 hehe pu ku i re pikes se kesaj se femrat kan shum kafsh per zemer por une po i them ato qe mendoj un qe jan
  nje mace do te kishte qen e mir per fillim pastaj te tjerat vijn vet me radh

#15 ne: 11-12-2006, 21:35:59
E cfare kane femrat :D

 • Postime: 611
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 10-02-2020, 00:13:13
Ehhh femrat
 

Temat e fundit