×

Gjithmone per femrat...

Gjithmone per femrat...

· 17 · 2036

 • Postime: 553
atman
ne: 22-08-2004, 20:19:23
?
« Editimi i fundit: 17-03-2005, 11:17:37 nga atman »

 • Postime: 444
 • Gjinia: Femer
LOLO
#1 ne: 22-08-2004, 21:09:34
atman si mendon?

 • Postime: 553
atman
#2 ne: 22-08-2004, 21:50:14
.
 
« Editimi i fundit: 17-03-2005, 11:17:55 nga atman »

 • Postime: 63
 • Gjinia: Femer
SweetMira
#3 ne: 22-08-2004, 22:24:32
Si mendoj une?
Me ler te mendohem pak....Po ja mendoj se kafshet me te dashura per femrat jane te pakten tre:
- Nje Jaguar qe te rrije gjithmone jashte deres se shtepise.
- Nje bizon (ka lekure te çmuar per te mbuluar trupin ne dimer)  :)
- E nje.... gomar... qe te paguaje gjithe shpenzimet.
 :pafshim


hahaha kjo e 3-ta qenka taman per ata qe enderrojne shume :lalala

 • Postime: 444
 • Gjinia: Femer
LOLO
#4 ne: 22-08-2004, 22:26:03
atman  :D cme ke bere per te qeshe...

Une dua nje gjarper qe do e mbaj mbi qafe, per tu frigu mashkujt :D

 • Postime: 63
 • Gjinia: Femer
SweetMira
#5 ne: 22-08-2004, 22:50:49
LOLO nuk frikesohen aq kollaj me gjarperin sepse jane gjarperinj vete por duhet naj gje tjeter qe te frikesohen.

 • Postime: 5949
SmiLey
#6 ne: 23-08-2004, 06:28:29
Ahh more â€Ëœatman’, Jaguarin po e po, qe e pelqejme ne femrat (se mos vetem neve o  ;)), po nejse , ndersa persa i perket bizonit e gomarit, mendoj se nuk jane zgjidhje te pranishme te kujtdo femre  :occ.
Mendoj, se ngrohtesia me e ngrohte dhe e gjate eshte ajo qe vjen nga zemra ose nga dashuria  :X. Ndersa, sa per ate â€Ëœgomar’ qe mund te gjesh se te paguan te gjitha , ehhh sic mund ti paguaj ashtu dhe mund ti c’paguaj gjerat per ty.  ><

Megjithate, persa i perket kafsheve te cilat une vet i kam shume qejf jane te renditura si me poshte (vendosa dhe disa foto, se ku i dihet , ndoshta gjenden dhe njerez qe s’dine se per cfare po flas  :P):

1- delfinet
2- qente (sidomos qenushat e vegjel)
3- kuajt

P.S. Kuriozitet;- secila kafshe njihet te perfaqesoj nje virtyt. Njekohesisht eshte bere e ditur, se mund te kuptosh shume nga nje person n.q.s njeh preferencat e tyre persa u perket kafsheve qe pelqejne. Ne kete menyre, ju mund te arrini te zbuloni dhe karakterin e vertete te tyre.  :occ



[attachment[/attachment]

 • Postime: 1283
 • Gjinia: Femer
Zhade
#7 ne: 23-08-2004, 18:41:42
Shum te Bukura Fotot Smiley  <> <)> <)> :pafshim
krutani79
#8 ne: 23-08-2004, 18:55:38
KAFSHET ME TE BUKURA PER FEMRAT?PO LE TE MENDOHEM NJE HERE ................... .......<<.PARA CA DITESH SHOH NJE VAJZE ME NJE QEN DHE I THEM SESA I BUKUR KY KECI DHE ME THOTE GJITH IRONI QE SESHTE KEC POR QEN NUK E SHIKON, DHE UNE ME SHAKA I PERGJIGJEM QE S'FOLA ME TY MOJ VAJZE POR ME QENIN PASI ECI NJA 100 metra Y KTHYE DHE ME THA QE MUA ME THE ASHTU NDESA ME NJE BYE ELASHE VAJZEN DUKE U GRINDUR ME VETEN>>.................ME TE VERTETE PYETJE PAK SA E NDERLIKUAR MEGJITHESE KUR TA MENDOJ DATA SHKRUAJ BYE BYE JENI VERTETE FANTASTIKE BYE.,...........
milanisti
#9 ne: 23-08-2004, 22:36:09
KAFSHET ME TE BUKURA PER FEMRAT?PO LE TE MENDOHEM NJE HERE ................... .......<<.PARA CA DITESH SHOH NJE VAJZE ME NJE QEN DHE I THEM SESA I BUKUR KY KECI DHE ME THOTE GJITH IRONI QE SESHTE KEC POR QEN NUK E SHIKON, DHE UNE ME SHAKA I PERGJIGJEM QE S'FOLA ME TY MOJ VAJZE POR ME QENIN PASI ECI NJA 100 metra Y KTHYE DHE ME THA QE MUA ME THE ASHTU NDESA ME NJE BYE ELASHE VAJZEN DUKE U GRINDUR ME VETEN>>.................ME TE VERTETE PYETJE PAK SA E NDERLIKUAR MEGJITHESE KUR TA MENDOJ DATA SHKRUAJ BYE BYE JENI VERTETE FANTASTIKE BYE.,...........

Cme bere em qeshur lal e paske trembur vajzen e shkrete.;)

 • Postime: 619
^AngeL^
#10 ne: 23-08-2004, 22:38:04
Atman nuk mendoj se gjitha jan ashu..............b iles nje shumice shum e vogel jane.
ato qe nuk mendoj per nje te ardhme te sinqert

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#11 ne: 24-08-2004, 06:27:10
Dracula ma lidh pak kete qe the me temen se nuk e kuptova une :???

 • Postime: 5949
SmiLey
#12 ne: 24-08-2004, 11:46:27
Shum te Bukura Fotot Smiley  <> <)> <)> :pafshim

FLM Zhade, me behet qejfi qe te kane pelqyer  :P

Pacim  :perqafim

 • Postime: 444
 • Gjinia: Femer
LOLO
#13 ne: 24-08-2004, 12:43:28
irimira_uk nje gjarper ne qafe, e nje panter afer veti, sikur xhejn :D a thua a do kishin pas tani frig :D

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#14 ne: 27-08-2004, 12:32:09
 hehe pu ku i re pikes se kesaj se femrat kan shum kafsh per zemer por une po i them ato qe mendoj un qe jan
  nje mace do te kishte qen e mir per fillim pastaj te tjerat vijn vet me radh
Capkenja
#15 ne: 11-12-2006, 21:35:59
E cfare kane femrat :D

 • Postime: 609
 • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
#16 ne: 10-02-2020, 00:13:13
Ehhh femrat