Ja këngët për të bërë dashuri - 5 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ja këngët për të bërë dashuri

Ja këngët për të bërë dashuri

· 120 · 10461

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#100 ne: 01-08-2012, 14:09:30
shume qejf per ty...hajt bofsh qejf double


BR from me  :D

 • Postime: 316
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#101 ne: 01-08-2012, 14:12:11
shume qejf per ty...hajt bofsh qejf double


BR from me  :D
po ti nuk vjen cfare double thua?

lene fare, vetem sesht fun

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#102 ne: 01-08-2012, 14:12:56
Aty te double isha....por ti sdi me lexu mrena rreshtave , di vetem jashte

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#103 ne: 01-08-2012, 14:17:51
Europe - Carrie

sa kujtime.... ^o)

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#104 ne: 24-09-2012, 22:52:35

 • Postime: 1280
 • Karma: +0/-0

#105 ne: 24-09-2012, 23:38:46
Ndryshe u iken deshira??? :O :O


Sinqerisht kjo tema me postimet nevojitet per te sjelle humor!

Cfare shije LOL LOL

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#107 ne: 11-10-2012, 19:05:24

 • Postime: 7084
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#108 ne: 17-10-2012, 22:40:49
Shot through the heart and you're to blame
Darlin' you give love a bad name     :D

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#109 ne: 01-03-2013, 16:18:50
Oi une them fik radion se na cmendi ju thoni kenget  :P

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#110 ne: 01-03-2013, 21:43:56
Citim nga: Before i'm gone ne 01-03-2013, 16:18:50
Oi une them fik radion se na cmendi ju thoni kenget  :P

Ti edhe kur bo ate pune qe quhet qejf me nerva e bo or dreq

 • Postime: 1280
 • Karma: +0/-0

#111 ne: 24-03-2013, 23:41:24
Nje postim eshte :D :P

You're making me high...


Mos hyj me Pasion ketu :(

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#112 ne: 25-03-2013, 09:28:38
this one...why not


 • Postime: 956
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#113 ne: 30-03-2013, 11:02:44
Kjo eshte nje nga kenget e mija te preferuara per te bere seks te eger dhe njekohesisht hyjnor, e sigurt.
AC/DC - You Shook Me All Night Long

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#114 ne: 17-04-2013, 20:29:24

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#115 ne: 19-04-2013, 20:31:30

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#116 ne: 27-05-2013, 16:55:28

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#117 ne: 28-05-2013, 08:46:38

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#118 ne: 28-05-2013, 08:52:24

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

Temat e fundit