Ja këngët për të bërë dashuri - 4 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ja këngët për të bërë dashuri

Ja këngët për të bërë dashuri

· 120 · 10470

 • Postime: 12235
 • Karma: +408/-388

#75 ne: 14-06-2012, 15:27:30
Oooooooo me te vertet kjo kenge me ben te eger... :D


Alex Clare - Too Close (OFFICIAL VIDEO)

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#76 ne: 14-06-2012, 16:10:26
Të sjell magji momenti. :)
Chris de Burgh - Lady In Red (Lyrics)

 • Postime: 12772
 • Karma: +31/-8

#77 ne: 14-06-2012, 16:13:08

 • Postime: 12158
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#78 ne: 06-07-2012, 15:43:30
Kjo te ben te ndihesh...weird :-[...te mbyllesh syte duke degjuar kete, pak minuta te duhen te shkosh ne boten e...gjumit :-[ ...or else  :D

Morphine - You Look Like Rain

 • Postime: 12772
 • Karma: +31/-8

#79 ne: 06-07-2012, 15:45:38
Kjo te ben te ndihesh...weird :-[...te mbyllesh syte duke degjuar kete, pak minuta te duhen te shkosh ne boten e...gjumit :-[ ...or else  :D

Morphine - You Look Like Rain

ne boten e gjumit???  ^o) teksa flet per dashuri........

ne boten e endrrave , imagjinates e te pertejshmes..jam dakort

 • Postime: 316
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#80 ne: 19-07-2012, 16:44:42
ndersa mua me shkon per seks sa here degjoj renien e dybekut nga ana e nafijes

 • Postime: 1012
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#81 ne: 19-07-2012, 16:49:52
LOL

 • Postime: 1301
 • Karma: +0/-0

#82 ne: 19-07-2012, 19:34:47
Keq kur s'ka muzike per disa :)

Shenja te keqija hmmmmm: hmmmmm:

 • Postime: 12772
 • Karma: +31/-8

#83 ne: 25-07-2012, 13:45:11

 • Postime: 12158
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#84 ne: 25-07-2012, 18:28:26

 • Postime: 12772
 • Karma: +31/-8

#85 ne: 26-07-2012, 16:04:01
Chris Isaak - Wicked Game

kete e kam fiksim fare

 • Postime: 484
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#86 ne: 27-07-2012, 14:49:46
ooo po te paret tane qe sdinin kshtu muzike, ca ja kan fut kot dmth..?? :P

 • Postime: 316
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#87 ne: 27-07-2012, 18:06:39

 • Postime: 12772
 • Karma: +31/-8

#88 ne: 01-08-2012, 10:48:07
Righteous Brothers You've Lost That Lovin' Feelin' (45 RPM)

 • Postime: 316
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#89 ne: 01-08-2012, 13:51:20
ma ke heq petllen me kete kenge

 • Postime: 12772
 • Karma: +31/-8

#90 ne: 01-08-2012, 13:56:11
nigjo kongen , maj petllen ne ven

 • Postime: 316
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#91 ne: 01-08-2012, 13:57:00
cfare relax after meeting, fuck we should never have meetings again

 • Postime: 12772
 • Karma: +31/-8

#92 ne: 01-08-2012, 13:57:34
une them te ikim te  dy ne meeting LOL

 • Postime: 316
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#93 ne: 01-08-2012, 13:59:13
une them te ikim te  dy ne meeting LOL
zemer po me kerkove me prezantime te hudha nga shkallet

 • Postime: 12772
 • Karma: +31/-8

#94 ne: 01-08-2012, 14:00:28
ath po perdor ashensorin....

prezantimi i rradhes cili eshte, mos harro projectorin

Pet Shop Boys - Always On My Mind (Elvis tribute - video)

 • Postime: 316
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#95 ne: 01-08-2012, 14:01:15
Politika e sigurise globale dhe impakti ne europe?

 • Postime: 12772
 • Karma: +31/-8

#96 ne: 01-08-2012, 14:03:36
interesante ....propozimi yt ?

A-Ha - Take On Me (OFFICIAL VIDEO)

 • Postime: 316
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#97 ne: 01-08-2012, 14:05:07
propozimi im eshte te fik pc ta flak kollaren tej dhe tja mbath me ty ne plazh

 • Postime: 12772
 • Karma: +31/-8

#98 ne: 01-08-2012, 14:07:03

 • Postime: 316
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#99 ne: 01-08-2012, 14:08:12
enjoy the rest of the day I am out

Temat e fundit