Ju meshkujt si do te donit ta kishit bashkëshorten tuaj.......... - 4 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sondazh

Pas puneve te shtepise apo gatimit?

te dij te gatuaj,por mos te jete e dhene pas puneve te shtepise
19 (54.3%)
te jete e dhene pas puneve te shtepise,por jo pas gatimit
16 (45.7%)

Numri i anetareve qe votuan: 26

Ju meshkujt si do te donit ta kishit bashkëshorten tuaj..........

Ju meshkujt si do te donit ta kishit bashkëshorten tuaj..........

· 112 · 5994

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#75 ne: 23-05-2013, 14:10:01
thua jeni kaq te embel vertet?

 • Postime: 1280
 • Karma: +0/-0

#76 ne: 23-05-2013, 14:11:33
thua jeni kaq te embel vertet?
Shqiptaret jane sherbet mi :D :P

Romantike te medhenj :( vleresojne pafund :(

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#77 ne: 23-05-2013, 14:12:12
ehe ..kur kshu??? para buke apo mas buke  :P

 • Postime: 1280
 • Karma: +0/-0

#78 ne: 23-05-2013, 14:12:39
kur flejme :P

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#79 ne: 23-05-2013, 14:13:26
aaaaaa aty po LOL

 • Postime: 1280
 • Karma: +0/-0

#80 ne: 23-05-2013, 14:14:53
Tema :D

Ik Pasion me te katra ik :D

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#81 ne: 23-05-2013, 14:20:04
meshoja se te versula Aniten LOL

 • Postime: 1280
 • Karma: +0/-0

#82 ne: 23-05-2013, 14:24:45
Jam ne Padova te Italise Mishel :D

Ncuq me gjen :D

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#83 ne: 23-05-2013, 14:25:26
Jam ne Padova te Italise Mishel :D

Ncuq me gjen :D

tashi qe po niset....te erdhi qe cke me te , aty te lokali poshte pallatit tat do vij \LOL

 • Postime: 1280
 • Karma: +0/-0

#84 ne: 23-05-2013, 14:27:35
Coja Flutures  videon coja se do shkrihet e ajo. :D

Une jam ne lagjen e Shejit.

Ajo osht n'provice  tjeter te Italise :P :P

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#85 ne: 23-05-2013, 14:29:09
???????? LOL

 • Postime: 88
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#86 ne: 23-05-2013, 17:47:56
Te ngushte

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#87 ne: 23-05-2013, 17:58:05

 • Postime: 88
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#88 ne: 23-05-2013, 18:17:02

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#89 ne: 23-05-2013, 18:43:40
Ani :D

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#90 ne: 24-05-2013, 10:05:53
Une dua gjere e gjate  :D :D

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#91 ne: 24-05-2013, 10:56:47
Duan nje grua qe ti bej te ndihen mire..te ndihen te perkedhelur..superi ore...ne qender te vemendjes..dhe harrojne t'ia kthejne me te njejten monedhe..EGOISTA :P

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#92 ne: 24-05-2013, 11:14:36
Duan nje grua qe ti bej te ndihen mire..te ndihen te perkedhelur..superi ore...ne qender te vemendjes..dhe harrojne t'ia kthejne me te njejten monedhe..EGOISTA :P

ekzakt...me habit ti ndonjehere

sa mire e njeh boten e eger mashkullore (te ka mbetur kjo qe kur ishe Tomas Hard ) LOL

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#93 ne: 24-05-2013, 11:22:05
Eee .nga pervoja..po harrova te shtoj se duan edhe nje grua qe ti rrafe mjes..drek..dark LOL

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#94 ne: 24-05-2013, 11:22:59
he tashi mos shif ondrra   ;) me sy hap

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#95 ne: 24-05-2013, 11:25:56
E.di po ondrrat dalin kai here.

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#96 ne: 24-05-2013, 11:42:24
po po dalin...kur te plasin syte si temtha LOL

 • Postime: 1280
 • Karma: +0/-0

#97 ne: 24-05-2013, 11:42:41
Jo ndryshe,,,,,,,,,,,,,,,,,, :) :) :)

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#98 ne: 24-05-2013, 11:47:43
Jo ndryshe,,,,,,,,,,,,,,,,,, :) :) :)

ne fakt po

kur merzitem me tim shoq e kam vdekje ti them qe ti , ti ke dash nai gru kshu apo ashtu

pse duhet tia them kete...ne fund ai ate qe donte  e mori . Me pak fjale nuk ben sens ajo shprehja - ti ke dash nje te tille e atille


nderkohe qe kur flasim ne shoqeri dhe duhet marre parasysh fakti qe ne nje grup shoqerie ka shume lloje karakteresh, dhe qellon ndonje femer xheloze, posesive , kerkuse , e me shume gjera brenda
une e pyes...e imagjinon te kishe nje grua te tille cdo beje?
pergjigja tipike mashkullore - i kisha bo naften

po pse ai burri qe ajo ka sia bo naften??? dhe dalim tek ajo qe thashe une...Sepse ai ka marre ate qe donte

pra gjithkush nga ne qofte burre a grua ne fund merr ate qe do ashtu sic ajo/ai eshte


si thoni me ket shpjegimin tim me gjithe ilustrim a i vejme i kapak ktij muhabeti? :D

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#99 ne: 24-05-2013, 11:54:19
Asnje pergjigje mashkulli tek kjo teme  hmmmmm:

Temat e fundit