Ju pelqen ta merrni mes gjokseve? :P (per femrat) - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ju pelqen ta merrni mes gjokseve? :P (per femrat)

Ju pelqen ta merrni mes gjokseve? :P (per femrat)

· 3 · 210

  • Postime: 7514
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

ne: 24-04-2009, 17:33:57
Opinione dhe jo chit-chate.;)   

  • Postime: 7991
  • Karma: +18/-8
  • Gjinia: Femer

#1 ne: 24-04-2009, 18:20:20
Nuk mendoj se eshte gjithmon pune pelqimi, por eshte e rendesishme qe partneri te mbetet i kenaqur ...keshtuqe nese njerit nga cifti i pelqen propabiliteti me i madh eshte qe do perdoret ....
Pastaj aman se duhen provuar te gjitha

  • Postime: 160
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 08-03-2021, 12:41:51
Pooooo

Temat e fundit