Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: stellina
« ne: 08-03-2021, 12:41:51 »

Pooooo
Postuar nga: Lisa
« ne: 24-04-2009, 18:20:20 »

Nuk mendoj se eshte gjithmon pune pelqimi, por eshte e rendesishme qe partneri te mbetet i kenaqur ...keshtuqe nese njerit nga cifti i pelqen propabiliteti me i madh eshte qe do perdoret ....
Pastaj aman se duhen provuar te gjitha
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 24-04-2009, 17:33:57 »

Opinione dhe jo chit-chate.;)