Kamasutra... - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kamasutra...

Kamasutra...

· 24 · 7358

 • Postime: 23
 • Karma: +0/-0

ne: 12-05-2008, 19:39:17
kush e ka lexuar librin e kamasutres dhe sa e keni vendosur ne praktike?
 


« Editimi i fundit: 14-09-2020, 16:13:51 nga M A X »

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#1 ne: 14-05-2008, 11:47:31
Jo vetem qe e kam lexuar, por mbas leximit mu duk sikur e isha vete autori i kitij libri :D

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 14-05-2008, 16:52:18
Ju fshifte mortja me gjithë kamasture LOL LOL  :P

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#3 ne: 15-05-2008, 17:04:43
Ti vogelushe ben mire ti provosh ca nga ato stilet e kamasutres se nuk behet qameti. :D  Do me kujtosh jo per gje LOL

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#4 ne: 15-05-2008, 21:23:43
Ju fshifte mortja me gjithë kamasture LOL  :P

as me shkrujt tamam emrin s'di LOL
edhe degjoje ujkun se mbase duke praktikuar pozicionet arrin te mbash mend dhe emrat :P LOL

#5 ne: 16-05-2008, 10:53:59
disa stile,pozicione jane te perseritura dhe disa te pamundura per te ndjere kenaqesi. por ka dhe disa qe jane shume te praktikueshme dhe shume frutdhenese. ahh smiley se dija qe kamasutra te bente mire per sklerozen apo mbajtjen mend emrat hahahaha. dhe tani qe e mendoj ehhh ne fakt!

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#6 ne: 16-05-2008, 16:15:11
as me shkrujt tamam emrin s'di LOL
edhe degjoje ujkun se mbase duke praktikuar pozicionet arrin te mbash mend dhe emrat :P LOL

Nuk eshte me emra e me e mbiemra ajo pune
Por me ushtrime gjimnastikore si neper gjume

Se gjithkush ka deshire ta eksploroje ate fushe
Por ne realitet behet tjeter kush

Rendesi ka sa te afte jane te dalin ne origjine
kur behet fjale per seksin te gjithe marrin arratine

E them kete me plot goje
pasi seksi eshte me shume se nje loje

Nuk e di njeri me saktesi se ku fillon
E aq me teper ku mbaron

Kjo eshte aq e vertete
Sa cdo kush e ka kete siklet

Nese me seksin luan pa doreza
Nen kete emer thuhen shume te zeza

Ai qe beri kamatsutren
E kishte ne dispozicion edhe nektarin edhe flutren

Ndaj e shkruajti ai i ziu
Qe dynjaja kur te bej seks te mos ndhet si faqeziu
 

 • Postime: 23
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 16-05-2008, 21:54:55
disa stile,pozicione janë te perseritura dhe disa te pamundura për te ndjere kenaqesi. por ka dhe disa qe janë shumë te praktikueshme dhe shumë frutdhenese. ahh smiley se dija qe kamasutra te bënte mirë për sklerozen apo mbajtjen mend emrat hahahaha. dhe tani qe e mendoj ehhh ne fakt!

cilat posicione keshillon? nese kuptova mire, mund ta bej kete pyetje.

#8 ne: 16-05-2008, 22:09:12
une isha nje dite te bukur ne librari LOL

Librashitesi me pyeti(ne sofie kjo pune)

me se mund tju ndihmoj ?

une ia ktheva...ku eshte ai libri per seksin LOL dua ta ble

librashitesi me solli nje liber te madh naaaaaaaa para dhe tregoi cmimin ke 20 euro me duket bente...

hapa faqen e pare nje burre po rrifte nje grua
tek e dyta prape po e rrifte ai po tani cik me shtrember i ikte pellemba

ke mezi pashe.......nuk kishte duru me gruaja e shkrete i kishte hip siper dhe gati ia zinte frymen


libri nuk ka cti lexosh atje hap shfleto e puno :D

une spara bej seks me metoda,sa te kuptoj si behet i kemi bere 2 rruge ne El-Berat ahaahhah LOL

#9 ne: 16-05-2008, 22:20:25
epo duhet me ti ilustru hahaha. jane ca pozicione qe me shume jane me shit librin sesa me i provu une apo kushdo. une e bej si capi e bej si me vjen,rrotullohem nga me shume e ndjej dhe te tjerat skane rendesi.

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 16-05-2008, 22:33:27
 :-[ :-[ :-[ :-[ :-[

#11 ne: 17-05-2008, 12:11:36

 • Postime: 23
 • Karma: +0/-0

#12 ne: 17-05-2008, 19:09:21
per ta bere temen nje çike me interesante, ketu do gjeni librin per te cilin flasim keshtu qe nuk do keni nejove te harxhonni asnje euro:
Kodi: [Zgjidh]
http://read4.blogspot.com/2007/06/anne-hooper-kama-sutra.htmlshpresoj mos te na bertase admin-ni.
lexojeni e na tragoni cili pozicion provuat!
èer mua piruri hungarez nuk dhe aq keq,  :) :D :engjell:

 • Postime: 236
 • Karma: +0/-0

#13 ne: 23-05-2008, 10:55:48
disa pozicione aty shume te veshtira, disa te tjera  ta shpifin

 • Postime: 236
 • Karma: +0/-0

#14 ne: 23-05-2008, 10:56:34
Citim nga: Ujku  i  Epirit ne 16-05-2008, 16:15:11
Nuk është me emra e me e mbiemra ajo pune
Por me ushtrime gjimnastikore si nëpër gjume

Se gjithkush ka dëshirë ta eksploroje atë fushe
Por ne realitet bëhet tjetër kush

Rendësi ka sa te aftë janë te dalin ne origjinë
kur bëhet fjale për seksin te gjithë marrin arratine

E them këtë me plot goje
pasi seksi është me shumë se një loje

Nuk e di njeri me saktësi se ku fillon
E aq me tepër ku mbaron

Kjo është aq e vërtetë
Sa çdo kush e ka këtë siklet

Nëse me seksin luan pa doreza
Nën këtë emër thuhen shumë te zeza

Ai qe bëri kamatsutren
E kishte ne dispozicion edhe nektarin edhe flutren

Ndaj e shkruajti ai i ziu
Qe dynjaja kur te bëj seks të mos ndhet si faqeziu
 

hahahhaa e bukur kjo, bravo

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 23-05-2008, 11:02:34
Pse, sipas jush ja kemi fut kot ne deri tani :D....pa kamasutren....
meqe ra fjala, nga bie, nga bie kjo kamasutra?

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 10-06-2008, 16:34:36
as me shkrujt tamam emrin s'di LOL
edhe degjoje ujkun se mbase duke praktikuar pozicionet arrin te mbash mend dhe emrat
Eh mire , talluni talluni me te voglen ju :P LOL
Qyqjaaa, po une ja dija emrin Kamasture moj, prandaj kur po ja thosha njerit ne telefon se merrte vesh ai  :-[  LOL

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 10-06-2008, 16:37:40
disa stile,pozicione janë te perseritura dhe disa te pamundura për te ndjere kenaqesi. por ka dhe disa qe janë shumë te praktikueshme dhe shumë frutdhenese. ahh smiley se dija qe kamasutra te bënte mirë për sklerozen apo mbajtjen mend emrat hahahaha. dhe tani qe e mendoj ehhh ne fakt!
Sa pozicione ka kjo Kamastura :D se na bete kurioze tashi :P

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 10-06-2008, 17:35:28
e kam me te degjuar, jo me te lexuar, qe ka 365 :D :D

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 10-06-2008, 18:10:28
e kam me te dëgjuar, jo me te lexuar, qe ka 365 :D
yyyy sa ditet e vitit, cdo dite nga nje pozicion te ri :D LOL LOL jo keq jo keq  :D

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 10-06-2008, 18:34:20
Ashtu eshte jarge: jarge: LOL

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 10-06-2008, 18:35:20
Kujdes me ca pozicione, se bon vaki ngeceni. :D

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 10-06-2008, 18:46:39
O Bekim e di ate fjalen ti "Hekuri qe punon nuk ka nevoje per vajosje" LOL LOL LOL

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 12-06-2008, 15:08:35
O Bekim e di atë fjalën ti "Hekuri qe punon nuk ka nevojë për vajosje" LOL
Meqe jemi te hekurat,  po kete e di ti Dalber: "Hekuri rrihet sa eshte i nxehte" LOL LOL

Temat e fundit