Këmbët e femrave, pjesa ku joshen meshkujt - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Këmbët e femrave, pjesa ku joshen meshkujt

Këmbët e femrave, pjesa ku joshen meshkujt

· 25 · 3007

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 07-09-2010, 14:14:24
 

Pjesa më sensuale e një femre nuk janë sytë apo buzët. Meshkujt joshen më shumë nga këmbët e bukura dhe të formësuar mire të një femre, madje mund të thuhet se ata i adhurojnë këmbët.

Kështu që femra të dashura zgjidhni këpucët më të përshtatshme të cilat do të ju ndihmojnë që këmbët tuaja të duken perfekte dhe të gjeni njeriun e ëndrrave tuaja. Këtë e ka vërtetuar një studim i realizuar në një studio pranë Universitetit të Albany-s në SHBA, i cili ka evidentuar se çfarë nevojitet për të joshur një mashkull dhe janë përzgjedhur pikërisht këmbët e një gruaje, si pjesa më e preferuar e meshkujve. Bota Sot
« Editimi i fundit: 29-09-2020, 19:14:26 nga M A X »

#1 ne: 07-09-2010, 14:41:36
Kështu që femra të dashura zgjidhni këpucët më të përshtatshme të cilat do të ju ndihmojnë që këmbët tuaja të duken perfekte dhe të gjeni njeriun e ëndrrave tuaja.

Ncncnc... :-[
Njeriu i endrrave te mia, do shihte tek une shume me teper se dy kembe te bukura!

 • Postime: 4313
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 07-09-2010, 14:49:04
Ncncnc... :-[
Njeriu i endrrave te mia, do shihte tek une shume me teper se dy kembe te bukura!
Mos je gje si ato femrat me syze me xham te trashe e me liber ne duar tere kohen e me rroba qe nuk lejne te shihet asgje pos shuplakave e fytyres.. :P

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 07-09-2010, 14:51:54
Ahh shalet... :-[ :D

#4 ne: 07-09-2010, 14:52:51
Mos je gje si ato femrat me syze me xham te trashe e me liber ne duar tere kohen e me rroba qe nuk lejne te shihet asgje pos shuplakave e fytyres.. :P

Po edhe po te isha cfare pastaj? :D
Une po them vetem qe mashkulli ideal, per shumicen e femrave, nuk eshte ai qe vlereson tek ajo dy shale te gjata! ...e mesa duket Brent, ti nuk qenke mashkulli ideal! :-[

 • Postime: 4313
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 07-09-2010, 14:53:48
Haha, kembet jane ato qe me shohin syte ne fillim, pastaj vijne gjonat tjera.. :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 07-09-2010, 14:54:45

Njeriu i endrrave te mia, do shihte tek une shume me teper se dy kembe te bukura!

Pergjigje e zgjuar!  ;)

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 07-09-2010, 14:55:08
Tani e kuptova pse qenka beqar ky... :D

#8 ne: 07-09-2010, 14:58:21
Haha, kembet jane ato qe me shohin syte ne fillim, pastaj vijne gjonat tjera.. :P

Nuk e ve ne dyshim. Une nuk u kapa me cfare pelqejne meshkujt.
E kisha me artikullin, qe cileson kembet si tiparin kryesor qe do e bente nje femer te gjente mashkullin ideal... Qofsha e gabuar, por me duket konstatim i ceket!

 • Postime: 4313
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 07-09-2010, 15:35:59
Qofsha i gabuar por ti nuk i njeh meshkujt aspak.. :D

#10 ne: 07-09-2010, 15:40:47
Qofsha i gabuar por ti nuk i njeh meshkujt aspak.. :D

Mos qofsha fare e gabuar... po ti po ben monolog.
As po e kap fare idene time. ;)

 • Postime: 4313
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 07-09-2010, 16:14:52
Artikulli eshte i sakte, te pengon se nuk ke shale te bukura apo? :D

#12 ne: 07-09-2010, 19:04:57
Artikulli eshte i sakte, te pengon se nuk ke shale te bukura apo?

Personalizimi qe kerkon t'i besh bisedes qe prej tre postimesh me le te kuptoj vetem qe une kam te drejte dhe ti s'ke argument tjeter. :D
Mos harro qe artikulli nuk eshte per shalet e mia... Shprehja e cituar eshte fyese sepse perfshin konceptin "njeriu i endrrave" brenda saj. Kaq! :)

 • Postime: 720
 • Karma: +20/-4
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 07-09-2010, 21:30:05
keto studime qesharake mbase dikujt i sjellin perfitime.

 • Postime: 4313
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 08-09-2010, 09:35:06
Personalizimi qe kerkon t'i besh bisedes qe prej tre postimesh me le te kuptoj vetem qe une kam te drejte dhe ti s'ke argument tjeter. :D
Mos harro qe artikulli nuk eshte per shalet e mia... Shprehja e cituar eshte fyese sepse perfshin konceptin "njeriu i endrrave" brenda saj. Kaq! :)
E kuptova artikullin, por nuk e kuptova nese ke shale te bukura apo jo.. :D
Ke argumente per kete..  hmmmmm: :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 08-09-2010, 11:00:56
E kuptova artikullin, por nuk e kuptova nese ke shale te bukura apo jo.. :D
Ke argumente per kete..

Pikaaaa....cunit!  :D :P

 • Postime: 7494
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 08-09-2010, 11:03:57
Personalisht me pelqejne femrat me kembe seksi por me shume per pelqejne kycet e kembeve te tyre. ;)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 08-09-2010, 11:05:12
Hajde detaj hajde...thashe se mos te pelqenin gishtat e kembes Tipi! LOL LOL  :P

 • Postime: 7494
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 08-09-2010, 11:05:59
ato fillojne e me pelqejne ne fazat e mepasme. ;)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 08-09-2010, 11:06:59
E mire se afer qenke....nga kycet te gishtat! :P

 • Postime: 7494
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 08-09-2010, 11:07:53
afer per te tera. po si duket nuk jau di vleren kyceve ti qe ben aludime lart e poshte. ec se folim ;)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 08-09-2010, 11:09:17
Cfare jane kucet??   hmmmmm:

#22 ne: 08-09-2010, 22:26:58
E kuptova artikullin, por nuk e kuptova nese ke shale te bukura apo jo.. :D
Ke argumente per kete..  hmmmmm: :P

Jo, argumenta s'kam... Me mire akoma, kam fakte! :D

 • Postime: 4313
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 11-09-2010, 10:49:09
Jo, argumenta s'kam... Me mire akoma, kam fakte! :D
Ateher qiti faktet ne shesh.. :D

 • Postime: 1300
 • Karma: +26/-2
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 11-09-2010, 14:43:35
LOL LOL
Po edhe po te isha cfare pastaj? :D
Une po them vetem qe mashkulli ideal, per shumicen e femrave, nuk eshte ai qe vlereson tek ajo dy shale te gjata! ...e mesa duket Brent, ti nuk qenke mashkulli ideal! :-[

Nqs "njeriu i enderrave" do kishte kete mendim primar...perfundimi sht ai snuk fare si njeri enderrash :D

Temat e fundit