Keni bere ndonjehere seks kur keni qene te dehur dhe si e keni perjetuar? ?:P :P - 6 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Keni bere ndonjehere seks kur keni qene te dehur dhe si e keni perjetuar? ?:P :P

Keni bere ndonjehere seks kur keni qene te dehur dhe si e keni perjetuar? ?:P :P

· 152 · 1547

#125 ne: 28-03-2013, 18:56:48

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#126 ne: 28-03-2013, 18:59:29
te shkretete ,dhe pa prinder dhe te pergojuar :-[

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#127 ne: 28-03-2013, 21:46:38
kjo eshte jeta ti tomas ...mos ne vej ne seder tashi se mua as kemisha e forces sme bo me fajde

#128 ne: 28-03-2013, 21:52:18
Me gojen gjysem te hapur dhe te thare nga frymemarrja ritmike duke kerkuar lashetine e gjuhes se saj mbeshtjelle me aromen femerore... I dehur me pasion erotik

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#129 ne: 28-03-2013, 21:54:07
dhe ndoshta diku mes rreshtat do vazhdoje mes klithmash, perhumbjesh , rrahjesh...dicka te tille


Do doja te degjoja eren e parfumit tend.
Do doja te te prekja tere linjat e trupit tend te perkryer.
Do doja vetem pak dale nga dale te ndjeja shijen e buzeve te tua ne gjuhen time.
Do doja te beja dashuri me ty e te humbisja mes epshit. Te ndjeja kenaqesine tone te shperthente sebashku...
Do doja te zhtyshesha ne ty ashtu sic shiu hyn ne brendesine e detit.
Do doja vertete te jetoja kete pasion......Erresir e,
Qetesi...
Gjithe boshllek...eshte kjo nate!!!!!!!!

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#130 ne: 28-03-2013, 22:01:52
shkoj 12 ora?

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#131 ne: 28-03-2013, 22:02:11
une 12 e kam perhere si i behet

#132 ne: 28-03-2013, 22:05:31
Ne erresiren totale ndjen energjine qe cliron trupi yt shtrire prane ku pa fjale, pa prekje dhe ne distancen ajrire te shkurter shkemben frymen ku epshi dehes cliron adrenaline...

Hapi i pare... Ohhh sdua ta prish kete moment dua te zgjase kjo gjendje epshndjellese ... prit dhe pak, jam per ty te them pa folur, gjuha e trupit dikton... Ndjeji duart e mia ne buzet qe hapen ngadale...

Perjetoj...

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#133 ne: 28-03-2013, 22:07:23
Klithma frymemarrjesh cajne eren.
Carcafe te bardhe, behen shuk.
Hije te shtangura e gjysmeza dritash ....
Buze... djerse... puthje... gjuhe te cilat duken sikur kercejne ne puthjet e tyre te bera gershet....
Sy gjysemmbyllur, perqafime gishterinjesh...
Dhembe shtrenguar...

Epshe.... gjithcka qetesi..cdo gje hesht...
Me ledhaton buzet....

Uhm...ishte e mrekullueshme.

#134 ne: 28-03-2013, 22:13:28
Nata eshte e gjate... Ndjej qe perkulesh dhe me kerkon ne prekje trupi e dua... Ahh jam me vese, me shijon te shtrengoj dhembet... Qetesohu te them duke leshuar fryme duke te joshur me aromen erotike... Ti pret, duhet te me bindesh... Ngadale ne nje moent ndjen prekjen time ne butesine e kofsheve te tua ohhhhh sa te plota jane...

Perqafim...

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#135 ne: 28-03-2013, 22:15:22
Tashme duart e mia nuk kontrollohet dot me,ledhatojne barkun tim te bute.
Prekin plot dashuri rreth kerthizes.
" Oh mjaft tani"!

Nuk adhuroj zerin tend te ngrohte , i cili afshon per te cikur buzet e mia.
Mos me flit me ze te embel ku zeri yt penetron mbi floket e mendafshta.
Mos me prek buzet, nuk mundem te te them JO.
Rreshqasin vete duart duke mposhtur vullnetin.
Nderkohe hena e plote, here e ngrohte e here e ftohte
spiunon nga dritarja,  e shkelqen si fytyra jote
E kam aq prane,e prap te pa arritshme

Vetmia si nje hije makthi rri mbi shtrat

E une me te behem njesh
filloj e mendoj mendjen nga ty per te larguar
Dhe prap e di se dora s'ka per te ndaluar. . .

#136 ne: 28-03-2013, 22:20:44
edhe pak edhe pak ......

#137 ne: 28-03-2013, 22:23:02
Shhhh I lead....

Me ndjen ne perqafim te vrrullshem??? Me ndje te shtyj, kam nevoje te shoh se si ma lyp me shikim te dal ne tipiken tende... Instikti yt kafsheror deshiron dominim... Me prit jam per ty ne kete nate plot boshllek... Mimika jote me josh floket te jane shpuritur ohhh sa seksi dukesh... Me veshtro dhe ndjeje doren time kur te prek ... Dhe e luaj ne ritmin qe do ti... Jemi mvi shtrat ne gjunje perballe eshte shume erresire

Koka jote ngrihet e sheh llampadarin qe pergjon... E adhuroj gushen dhe renkimin qe ti leshon...

Me ndje...

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#138 ne: 28-03-2013, 22:26:22
edhe pak edhe pak ......


mbarove??? LOL LOL

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#139 ne: 28-03-2013, 22:27:28
Shhhh I lead....

Me ndjen ne perqafim te vrrullshem??? Me ndje te shtyj, kam nevoje te shoh se si ma lyp me shikim te dal ne tipiken tende... Instikti yt kafsheror deshiron dominim... Me prit jam per ty ne kete nate plot boshllek... Mimika jote me josh floket te jane shpuritur ohhh sa seksi dukesh... Me veshtro dhe ndjeje doren time kur te prek ... Dhe e luaj ne ritmin qe do ti... Jemi mvi shtrat ne gjunje perballe eshte shume erresire

Koka jote ngrihet e sheh llampadarin qe pergjon... E adhuroj gushen dhe renkimin qe ti leshon...

Me ndje...


Hy ne thellesine e syve te mi dhe rrembem shpirtin. Me force o me embelsi nuk ka rendesi.
Jam e vetedijshme qe te dua tani dhe s'ka kohe per te menduar.
Mos u mundo te mbashesh pas nje frymemarrje te shpeshte, degjoje trurin me vone.
Tani rrembem me heshtjen e syve te tu se une do rri e shtangur.
Ekzistojme!!!!

#140 ne: 28-03-2013, 22:36:18
Ti behesh si bishe, nuk mundesh me, e lagur kerkon te peprish prekjen time... Veshtrimi im eshte bere me i huaj per ty, se ke hasur me pare... Sa shume deshiroj nje prekje te gjihes tende qe zgjatet me finese jashte buzeve... E ndjen? Deshiron te me prekesh, je aq kurioze, se ke prekur asnjehere deri me tash.. Je kurioze nuk do ta shohesh, thjesht ta prekesh e ne subkoshiencen tende te perceptosh ... Ohhh e ndjej doren tende je si e babezitur... Shhhh eshte per ty i teri...

Gjuha jote kalon ne qafen time...

Padurim...

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#141 ne: 28-03-2013, 22:36:35

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#142 ne: 28-03-2013, 22:37:28
LOL LOL

u dhivet tuj qiesh LOL

dale se kemi hall ne ketej ...po shpalosemi :P

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#143 ne: 28-03-2013, 22:38:44
Ti behesh si bishe, nuk mundesh me, e lagur kerkon te peprish prekjen time... Veshtrimi im eshte bere me i huaj per ty, se ke hasur me pare... Sa shume deshiroj nje prekje te gjihes tende qe zgjatet me finese jashte buzeve... E ndjen? Deshiron te me prekesh, je aq kurioze, se ke prekur asnjehere deri me tash.. Je kurioze nuk do ta shohesh, thjesht ta prekesh e ne subkoshiencen tende te perceptosh ... Ohhh e ndjej doren tende je si e babezitur... Shhhh eshte per ty i teri...

Gjuha jote kalon ne qafen time...

Padurim...

Ti i teri derdhesh brenda nje prezervativi,
I ngrohte, i ujshem dhe pastaj vdes.
Dhe pas cdo derdhje une te hedh nga nje shqelm mendimi
Te
ftohte, te llahtarshem dhe pres.

#144 ne: 28-03-2013, 22:41:28
Mbi varrin e nje k..ve qenronte nje ushtar
Nuk derdhte lot por vetem far
Kur ushtari hapi varrin
Pa qe dhe aty k..va e hante ....

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#145 ne: 28-03-2013, 22:43:16
shume bukur .....

#146 ne: 28-03-2013, 22:45:14

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#147 ne: 28-03-2013, 22:45:33
LOL LOL

Paska qene K... e nershme

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#148 ne: 17-05-2013, 14:32:16
Kam dëshirë për ty.


Për gjithçka qe kam imagjinuar...enderr uar ..dëshiruar....
Kam dëshirë për Ty!
Për gjithçka qe di edhe me tepër për atë qe s'di.
Kam dëshirë për ty.
Për atë puthje qe ende s'e kam shijuar.
Kam dëshirë për ty!
Për dashurinë qe akoma s'kemi provuar!
Kam dëshirë për ty edhe përse ende s'te kam shijuar.
Kam dëshirë për ty e për gjithçka tenden.
Kam dëshirë për ty...
Për gabimet- sukseset - dhimbjet - paqartesite e mendimet e tua.
Kam dëshirë për ty.
Kam kaq dëshirë për ty sa edhe asgjeja jote me mjafton.
Kam dëshirë për ty e nuk e di as përse.....!

#149 ne: 17-05-2013, 14:38:06
Nga na e qite ket teme mi...

Nuk eshte dhe aq keq ne fakt dehshem... perjetimi, hmmm sasi lengu jo si zakonisht...  :P

Temat e fundit