Keni bere ndonjehere seks kur keni qene te dehur dhe si e keni perjetuar? - Ndjenja

×
Hyrja
Profili

Keni bere ndonjehere seks kur keni qene te dehur dhe si e keni perjetuar?

Keni bere ndonjehere seks kur keni qene te dehur dhe si e keni perjetuar?

· 108 · 701

 • Postime: 7475
 • Gjinia: Mashkull

ne: 03-12-2009, 16:58:15
Seks kur keni qene tape. Si e keni perjetuar?

 • Postime: 292
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 03-12-2009, 20:34:27
nuk pi se me ben alergji alkooli por me mashkull te dehur kam bere .... cfare kam perjetuar uhhhhhh spo e them me mire LOL

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 03-12-2009, 22:18:55
nuk pi se me ben alergji alkooli por me mashkull te dehur kam bere .... cfare kam perjetuar uhhhhhh spo e them me mire LOL
beje njehere me mua kur te jem i dehur ,pastaj te garantoj qe para se te besh sex me partnerin tend do mundohesh ta dehesh perpara ..... :-)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 03-12-2009, 22:22:11
shif tjetri gati vullnetar LOL LOL

 • Postime: 292
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 05-12-2009, 15:25:50
beje njehere me mua kur te jem i dehur ,pastaj te garantoj qe para se te besh sex me partnerin tend do mundohesh ta dehesh perpara ..... :-)

po pranoj po me 2 kushte e para te jesh shume cun seksi dhe e 2ta  po me zhgenjeve per ate qe the do i them gjithe forumit pastaj qe ishe koti fare  :P LOL LOL

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 05-12-2009, 15:34:12
po pranoj po me 2 kushte e para te jesh shume cun seksi dhe e 2ta  po me zhgenjeve per ate qe the do i them gjithe forumit pastaj qe ishe koti fare  
:D  eshte me e rendesishme te jem cun sexi apo te te kenaq seksualisht ;) :D mos me thuaj te dyja bashke :P

 • Postime: 292
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 05-12-2009, 15:37:56
duhet te jesh patjeter cun seksi se pastaj i bie te behem e une tape per te mos vene re kete te mete LOL LOL

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 05-12-2009, 15:42:20
duhet te jesh patjeter cun seksi se pastaj i bie te behem e une tape per te mos vene re kete te mete LOL LOL
sta ndieka te kenaqesh sexualisht paske qejf te te kenaqet syri jo veshi LOL LOL

 • Postime: 292
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 05-12-2009, 15:46:14
po smu kenaq syri si fillim aha zor se kaloj te faza e dyte ... pra te kenaqsia seksuale  :P LOL

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 05-12-2009, 15:47:26
po smu kenaq syri si fillim aha zor se kaloj te faza e dyte ... pra te kenaqsia seksuale  :P LOL
dukesh qe ske patur asnjeher rastin te besh sex me nje cun sexy

 • Postime: 292
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 05-12-2009, 15:48:48
uhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhh  :D mos ji shume i sigurt LOL LOL

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 05-12-2009, 15:50:26

[/quote] LOL LOL LOL  nese me paguan vi une LOL LOL

 • Postime: 7475
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 05-12-2009, 18:47:57
po smu kenaq syri si fillim aha zor se kaloj te faza e dyte ... pra te kenaqsia seksuale  :P LOL
  ma pershkruaj pak fazen e dyte ti zogez se te paren e marr me mend qe e ke thjesht per nxefje. :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 05-12-2009, 20:56:22
Tipke po ti ke provuar mo  :D

 • Postime: 206

#14 ne: 05-12-2009, 21:24:42
genjen kush thote qe se ka provuar asnjehere.... :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 05-12-2009, 21:28:28
puuuu sa genjeshtare qenkam  :D :P

 • Postime: 206

#16 ne: 05-12-2009, 21:29:51
e ke apo s'e ke provuar??nese po, si je ndjere? nese jo, si mendon se do ishe ndjere??LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 05-12-2009, 21:31:05
e kam provuar po smbaj mend gje se isha tape miii ... po mire do jem ndjere se 1 jave nuk me ikte buzeqeshja nga fytyra LOL imagjino ti :d

 • Postime: 206

#18 ne: 05-12-2009, 21:34:27
edhe une si ty, por ndonjehere kam bere sikur isha e dehur  ;) LOL LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 05-12-2009, 21:35:43
hahaaaaaaaaaaaa  une ne fakt e dehur kam qene gjithmone kalipso ... kete efekt me jep dreqi LOL LOL

 • Postime: 206

#20 ne: 05-12-2009, 21:37:19
mos me thuaj qe e paske bere me dreqin LOL LOL LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 05-12-2009, 21:43:59
 :P

 • Postime: 206

#22 ne: 05-12-2009, 21:46:23
e dehur ose esell, seksi eshte ushqimi im i parapelqyer  ;)

 • Postime: 7475
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 05-12-2009, 22:56:38
Tipke po ti ke provuar mo  :D
ehe dje. ;)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 06-12-2009, 10:46:04
e mire ... si i lumtur dukeshe spo te pyes me shume  :P

Temat e fundit