Keni bere ndonjehere seks kur keni qene te dehur dhe si e keni perjetuar? - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Keni bere ndonjehere seks kur keni qene te dehur dhe si e keni perjetuar?

Keni bere ndonjehere seks kur keni qene te dehur dhe si e keni perjetuar?

· 108 · 1799

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

ne: 03-12-2009, 16:58:15
Seks kur keni qene tape. Si e keni perjetuar?

 • Postime: 292
 • Karma: +18/-14
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 03-12-2009, 20:34:27
nuk pi se me ben alergji alkooli por me mashkull te dehur kam bere .... cfare kam perjetuar uhhhhhh spo e them me mire LOL

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 03-12-2009, 22:18:55
nuk pi se me ben alergji alkooli por me mashkull te dehur kam bere .... cfare kam perjetuar uhhhhhh spo e them me mire LOL
beje njehere me mua kur te jem i dehur ,pastaj te garantoj qe para se te besh sex me partnerin tend do mundohesh ta dehesh perpara ..... :-)

 • Postime: 12286
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 03-12-2009, 22:22:11
shif tjetri gati vullnetar LOL LOL

 • Postime: 292
 • Karma: +18/-14
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 05-12-2009, 15:25:50
beje njehere me mua kur te jem i dehur ,pastaj te garantoj qe para se te besh sex me partnerin tend do mundohesh ta dehesh perpara ..... :-)

po pranoj po me 2 kushte e para te jesh shume cun seksi dhe e 2ta  po me zhgenjeve per ate qe the do i them gjithe forumit pastaj qe ishe koti fare  :P LOL LOL

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 05-12-2009, 15:34:12
po pranoj po me 2 kushte e para te jesh shume cun seksi dhe e 2ta  po me zhgenjeve per ate qe the do i them gjithe forumit pastaj qe ishe koti fare  
:D  eshte me e rendesishme te jem cun sexi apo te te kenaq seksualisht ;) :D mos me thuaj te dyja bashke :P

 • Postime: 292
 • Karma: +18/-14
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 05-12-2009, 15:37:56
duhet te jesh patjeter cun seksi se pastaj i bie te behem e une tape per te mos vene re kete te mete LOL LOL

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 05-12-2009, 15:42:20
duhet te jesh patjeter cun seksi se pastaj i bie te behem e une tape per te mos vene re kete te mete LOL LOL
sta ndieka te kenaqesh sexualisht paske qejf te te kenaqet syri jo veshi LOL LOL

 • Postime: 292
 • Karma: +18/-14
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 05-12-2009, 15:46:14
po smu kenaq syri si fillim aha zor se kaloj te faza e dyte ... pra te kenaqsia seksuale  :P LOL

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 05-12-2009, 15:47:26
po smu kenaq syri si fillim aha zor se kaloj te faza e dyte ... pra te kenaqsia seksuale  :P LOL
dukesh qe ske patur asnjeher rastin te besh sex me nje cun sexy

 • Postime: 292
 • Karma: +18/-14
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 05-12-2009, 15:48:48
uhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhh  :D mos ji shume i sigurt LOL LOL

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 05-12-2009, 15:50:26

[/quote] LOL LOL LOL  nese me paguan vi une LOL LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 05-12-2009, 18:47:57
po smu kenaq syri si fillim aha zor se kaloj te faza e dyte ... pra te kenaqsia seksuale  :P LOL
  ma pershkruaj pak fazen e dyte ti zogez se te paren e marr me mend qe e ke thjesht per nxefje. :D

 • Postime: 12286
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 05-12-2009, 20:56:22
Tipke po ti ke provuar mo  :D

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#14 ne: 05-12-2009, 21:24:42
genjen kush thote qe se ka provuar asnjehere.... :D

 • Postime: 12286
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 05-12-2009, 21:28:28
puuuu sa genjeshtare qenkam  :D :P

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#16 ne: 05-12-2009, 21:29:51
e ke apo s'e ke provuar??nese po, si je ndjere? nese jo, si mendon se do ishe ndjere??LOL

 • Postime: 12286
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 05-12-2009, 21:31:05
e kam provuar po smbaj mend gje se isha tape miii ... po mire do jem ndjere se 1 jave nuk me ikte buzeqeshja nga fytyra LOL imagjino ti :d

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#18 ne: 05-12-2009, 21:34:27
edhe une si ty, por ndonjehere kam bere sikur isha e dehur  ;) LOL LOL

 • Postime: 12286
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 05-12-2009, 21:35:43
hahaaaaaaaaaaaa  une ne fakt e dehur kam qene gjithmone kalipso ... kete efekt me jep dreqi LOL LOL

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#20 ne: 05-12-2009, 21:37:19
mos me thuaj qe e paske bere me dreqin LOL LOL LOL

 • Postime: 12286
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 05-12-2009, 21:43:59
 :P

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#22 ne: 05-12-2009, 21:46:23
e dehur ose esell, seksi eshte ushqimi im i parapelqyer  ;)

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 05-12-2009, 22:56:38
Tipke po ti ke provuar mo  :D
ehe dje. ;)

 • Postime: 12286
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 06-12-2009, 10:46:04
e mire ... si i lumtur dukeshe spo te pyes me shume  :P

Temat e fundit