Keni bere ndonjehere seks kur keni qene te dehur dhe si e keni perjetuar? - 5 - Ndjenja

×
Hyrja
Profili

Keni bere ndonjehere seks kur keni qene te dehur dhe si e keni perjetuar?

Keni bere ndonjehere seks kur keni qene te dehur dhe si e keni perjetuar?

· 108 · 691

 • Postime: 12743

#100 ne: 02-03-2012, 09:34:24
ose do kete ngrene meksikan food qe me sabah LOL

 • Postime: 2568

#101 ne: 06-03-2012, 20:49:24
heren e fundit qe bera seks i dehur per pak me lindi cuni ne mengjes nga aq shume cmendurira qe bem gjat nates

 • Postime: 12743

#102 ne: 07-03-2012, 09:23:32
heren e fundit qe bera seks i dehur per pak me lindi cuni ne mengjes nga aq shume cmendurira qe bem gjat nates

mund te ishte edhe vajze ...mos e perjashto kete mundesi  :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#103 ne: 07-03-2012, 12:53:39
se mbaj mend

 • Postime: 7470
 • Gjinia: Mashkull

#104 ne: 07-03-2012, 14:23:13
Jane shume seri per tu treguar....


Paske ardh yllo.... :perqafim

 • Postime: 2568

#105 ne: 10-03-2012, 20:19:29
mbrem ishte thjesht e magjishme

 • Postime: 12743

#106 ne: 12-03-2012, 10:44:25
shijon sepse je edhe si e mpire dhe ben edhe ato cmendurira qe sdo beje nese sdo ishe ne ate gjendje.....per mua pija stimulon cmendurine brenda vetes

 • Postime: 26707
 • Gjinia: Mashkull

#107 ne: 18-10-2020, 00:35:54
Ka lezetin e vet edhe ne kete rast  :D ;)

Temat e fundit