Keni bere ndonjehere seks kur keni qene te dehur dhe si e keni perjetuar? - 5 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Keni bere ndonjehere seks kur keni qene te dehur dhe si e keni perjetuar?

Keni bere ndonjehere seks kur keni qene te dehur dhe si e keni perjetuar?

· 108 · 1692

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#100 ne: 02-03-2012, 09:34:24
ose do kete ngrene meksikan food qe me sabah LOL

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#101 ne: 06-03-2012, 20:49:24
heren e fundit qe bera seks i dehur per pak me lindi cuni ne mengjes nga aq shume cmendurira qe bem gjat nates

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#102 ne: 07-03-2012, 09:23:32
heren e fundit qe bera seks i dehur per pak me lindi cuni ne mengjes nga aq shume cmendurira qe bem gjat nates

mund te ishte edhe vajze ...mos e perjashto kete mundesi  :P

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#103 ne: 07-03-2012, 12:53:39
se mbaj mend

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#104 ne: 07-03-2012, 14:23:13
Jane shume seri per tu treguar....


Paske ardh yllo.... :perqafim

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#105 ne: 10-03-2012, 20:19:29
mbrem ishte thjesht e magjishme

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#106 ne: 12-03-2012, 10:44:25
shijon sepse je edhe si e mpire dhe ben edhe ato cmendurira qe sdo beje nese sdo ishe ne ate gjendje.....per mua pija stimulon cmendurine brenda vetes

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#107 ne: 18-10-2020, 00:35:54
Ka lezetin e vet edhe ne kete rast  :D ;)

Temat e fundit