Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: stellina
« ne: 08-03-2021, 12:16:32 »

Klitorisi është organi qe ka qellim te vetem te jape kenaqesi seksuale dhe e ka vetem femra
Postuar nga: U.J.K.U
« ne: 18-06-2007, 13:43:44 »

O Mistero po lene pse na kujton kot zborin me keto "thepat"

Jo per ndonje gje por komandanti thoshte pa te keq para se te benim qitje:
"Djema vini thep-shkjez ne nje vije dhe te jeni te sigirt qe plumbi do iki ne qender te tabeles"  LOL LOL LOL
Postuar nga: misterioz
« ne: 17-06-2007, 22:21:24 »

Jo me Wili,...janë me kokrra ato femra qe i bëjnë ysmet vetes...se po nuk deshi ai te kerkoj ai me qiri po do gjej shelin e Curres LOL LOL

Po ato qe skan fare shel ne currë d.m.th. janë cullak fare. :D
Po pse i thoni klitoris ne kemi fjalën e bukur shqipe: "Thep".
Postuar nga: Capkenja
« ne: 25-05-2007, 12:17:38 »

nuk varet tek femra o Capkene ajo gjetja..por tek aftësia e mashkullit(si puna ime pshm) ;) :D
Ti lere e bere yll me 6 cepa muhabetin,

Stalono lexoje mire temen lale LOL LOL

po flasim per organ jo per ish president LOL LOL
Postuar nga: stalion
« ne: 25-05-2007, 11:47:10 »

Cfar keni me KLINTONIN JU eee.po lejeni se nuk e gjeni kollaj,ai qe ne vitin 2000 mij ka humb. :)
Postuar nga: wiliams
« ne: 22-05-2007, 15:41:14 »

Jo me Wili,...janë me kokrra ato femra qe i bëjnë ysmet vetes...se po nuk deshi ai te kerkoj ai me qiri po do gjej shelin e Curres LOL LOL
nuk varet tek femra o Capkene ajo gjetja..por tek aftesia e mashkullit(si puna ime pshm) ;) :D
Postuar nga: Capkenja
« ne: 22-05-2007, 13:24:24 »

Jo me Wili,...jane me kokrra ato femra qe i bejne ysmet vetes...se po nuk deshi ai te kerkoj ai me qiri po do gjej shelin e Curres LOL LOL
Postuar nga: wiliams
« ne: 22-05-2007, 12:46:44 »

rebele me qafsh ku e gjete këtë info LOL LOL

aahahaha o kalama LOL LOL
dyfishin e kenaqesise e arrin femra kur stimulohet zona G..ne krahasim me klitorisin them..lum ajo femer qe e provon ate kenaqesi(por ne fakt jane me kokrra ato meshkuj qe dine te stimulojne ate zone..une dhe disa te tjere..tek tuk) :D
Postuar nga: Capkenja
« ne: 17-05-2007, 05:26:37 »

rebele me qafsh ku e gjete kete info LOL LOL

aahahaha o kalama LOL LOL
Postuar nga: wiliams
« ne: 07-09-2006, 13:02:44 »

Rrofsh o anna..na shpetove ne edhe femrat se i paskemi torturuar deri tani..dhe pas ketij shkrimit tend do ti kenaqim jasht mase..ne kulmin e kulmit te kulmit do ju arrijme kenaqesine.. :perqafim :perqafim ;)