×

Sondazh

Sa zgjat maredhenia seksuale te ju?

1 minute
4 (8.3%)
5 minuta
2 (4.2%)
10 minuta
6 (12.5%)
20 minuta
4 (8.3%)
30-60 minuta
1 (2.1%)
Varet nga rasti ne rast
19 (39.6%)
S'kam pare ndonjehere oren
12 (25%)

Numri i anetareve qe votuan: 37

Kohëzgjatja 'perfekte' e seksit: 10 minuta

Kohëzgjatja 'perfekte' e seksit: 10 minuta

· 35 · 6091

 • Postime: 22
miabel
#25 ne: 18-01-2012, 12:38:12
ska kohezgjatje perfekte ne sex, varet nga rasti , nga gjendja fiziko-emocionale, nga deshira dhe nga partneri...

 • Postime: 2568
vullkani
#26 ne: 18-01-2012, 21:41:48
po ca 10 min thoni

un po fillova vetem zoti me ndalon  :D

 • Postime: 160
intrigadoravet
#27 ne: 19-01-2012, 16:42:22
e ku ndjehet koha ne sex.....po sa me shum aq me mir !!!

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull
whitesnake
#28 ne: 24-01-2012, 10:58:42
20 minuta  :D

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull
whitesnake
#29 ne: 24-01-2012, 10:59:23
Ose me mire 10 minuat pasion e deshire dhe 20 minuta seks

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#30 ne: 24-01-2012, 11:02:56
perkufizo pasionin dhe seksin :D

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull
whitesnake
#31 ne: 24-01-2012, 11:51:02
perkufizo pasionin dhe seksin :D
Pasion per nje njeri -----> pasion per ta pasur afer -----> pasion per te biseduar debatuar dhe per te bere pak sherr -----> pasion per t'u perkedhelur deri ne vendet me intime  ------> pasion per seks me kete njeri  :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#32 ne: 24-01-2012, 12:13:33
po seksi? :D

 • Postime: 2568
vullkani
#33 ne: 24-01-2012, 22:19:01
un gjysem ore bej vetem llap  :D

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#34 ne: 18-07-2013, 19:51:17
hahahahahaaa   ky po...hahahahahahaaa ..po veglat tjera i perdor apo varet? :D