Kush tradheton me shume meshkujt apo femrat?! - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush tradheton me shume meshkujt apo femrat?!

Kush tradheton me shume meshkujt apo femrat?!

· 165 · 17333

ne: 10-07-2004, 15:10:19
Dua pergjigje nga ju te dashur forumist. :'( :'(

Un mendoj Femrat tradhtojn me shum . :love:
 
« Editimi i fundit: 19-10-2020, 00:06:04 nga M A X »

 • Postime: 553
 • Karma: +1/-0

#1 ne: 10-07-2004, 19:19:50
  ;
« Editimi i fundit: 17-03-2005, 11:14:14 nga atman »

 • Postime: 27311
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 10-07-2004, 23:48:50
Hehehe ;)  Aman si kemi gjetur dhe justifikimet me te mira per veten tone :D

 • Postime: 1283
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 11-07-2004, 09:01:54
jo se jam vete vajze por djemte tradhetojne me shume edhe pse mendjen e kane vetem tek njera por peseri tradhetojne :??? :??? :??? :??? :??? :??? :??? :??? mos tju vije keq se eshte e verteta  hahahahah

 • Postime: 780
 • Karma: +2/-0

#4 ne: 12-07-2004, 00:35:28
per mua vajzat.....
(por shpresoje qe te mos ndodhi tek e dashura ime :???)

 • Postime: 5949
 • Karma: +9/-0

#5 ne: 15-07-2004, 03:48:20


Persa i perket mendimit tim, mendoj qe nga natyra mashkulli eshte me i prehur te tradhtoj sesa nje femer ;).

Kjo eshte per vet faktin se meshkujt ne pergjithesi jane me sensitive kur i vjen puna ne seduksionin e tij nga nje femer.

Sado e bukur, seksi apo jo seksi te jete ajo,... n.q.s nje femer i ofrohet nje mashkulli eshte e veshtire per ate te thote 'jo' (I mean here, giving a straight answer for NO or a bold rejection).

Te rralle jane ate meshkuj qe mund te japin ose marrin nje vendim te tille, qofshin ata me te 'dashur' apo 'pa te dashur' :(.

Ky eshte fakt, dhe shume statistika e te dhena te bera kohet e fundit tregojne, se numri i meshkujve perseri tejkalon ate te femrave kur i vjen ne temen se kush tradheton me shume.

Food for thoughts-----> Nuk mendoj se ka ndonje fe qe lejon gruan te kete me shume burra,,,, por ama te gjithe e dime qe feja 'muslimane' lejon martesen e burrit me me shume se nje femer (dhe pse aq ironike kjo duket per mua), une personalisht mendoj se nuk duhet te behet apo te jete e ligjshme nje gje e tille :zjarr
Nje menyre e atille jetese eshte akoma me shume nje dore tjeter per mashkullin qe te shkaterroj apo shfrytezoj femren (si ndershmerine, bukurine ashtu dhe menyren e saj te jeteses). Eshte thjesht nje 'shfrytezim ndjenjash e moralesh', e besoj se asnje femer me principe nuk mund ti pranoj keto gjera :-[

Conclusion:
I guess you guys are the best cheaters so far  :lalala
And this is very SAD ><


 • Postime: 1270
 • Karma: +2/-0

#6 ne: 15-07-2004, 17:11:57
Ferma "enderron me shume"..Mashkulli praktikon me teper ;)

 • Postime: 5949
 • Karma: +9/-0

#7 ne: 15-07-2004, 17:16:58
Ferma "enderron me shume"..Mashkulli praktikon me teper ;)

Well said Girl <>.
Jam dakord me kete mendim ;)

 :pafshim

 • Postime: 8132
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 25-07-2004, 00:50:42
une mendoj meshkujt!!!!!ose me mire:
femrat dreq e meshkujt!!!!!!
Dmth qe te kategoria e meshkujve kemi 98% e te femrat vetem 40%!!!!!!!!keshtu qe......mbesin meshkujt!!!!e keni ne ADN!!!!!!

 • Postime: 63
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 31-07-2004, 22:20:44
Hmmm shume po thone qe cunat tradhetojne por ne te vertete eshte goca ajo qe tradheton sepse goces sa ti pelqej nji cun qe eshte good looking guy dhe uuaa sa i bukur eshte ai cuni dhe direkte futen ne muhabet me ate, pa piken e problemit dhe ne fund bejne si te ndershme.Dhe nuk e paramendojne qe kane dike tjeter ne krah qe po e fal dashurine e sinqerte.

Une nuk flas nga experienca por i ka ndodhur nji shokut tim qe e dashura e tradhetoj sepse ai tjetri ishte me i bukur ne pamje.
Une goce ajm vete dhe nuk dua qe te ofendohet naj njina ketu por per mua gocat jane mendje lehta qe genjehen me nji cokollate.

 :pafshim :pafshim :pafshim

 • Postime: 444
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 07-08-2004, 03:31:02
irimiri  <> sa bukur moj tani ke cek :)

Ene une kam menduar se mashkulli tradheton me shume se sa femra, por duke i pare femrat tani, po rritet numri i femrave... Duke lexuar ca revista ishte femra me trathtare se sa mashkulli, vetem qe mashkulli nuk di ta msheh sikur sic e sheh femra...#11 ne: 08-08-2004, 12:13:28
Epo e thashe un ne fillim qe tradhtojn Femrat me shume po disa femra nuk e pranoshin  :X :X tashi po thon dhe vet Femrat si dy parafolse iriMira-uk & LOLO qe vajzat tradhtojn me shume  ;) :lule <> <>

 • Postime: 331
 • Karma: +0/-0

#12 ne: 08-08-2004, 16:18:39
se  di...por un mendoj se ata qe tradhetojne ...jane thjesht TRADHETARE,kaq.

 • Postime: 553
 • Karma: +1/-0

#13 ne: 10-08-2004, 11:13:03
.
« Editimi i fundit: 17-03-2005, 11:14:31 nga atman »

 • Postime: 5949
 • Karma: +9/-0

#14 ne: 10-08-2004, 11:27:17
Meshkujt thuaj, se nuk e luan as topi Ã‚  <)>
Ah ju lumte juve..., se keshtu ju do dhe partia, te pohoni te verteten dhe vetem te verteten ;)
« Editimi i fundit: 10-08-2004, 11:28:33 nga Smiley »

 • Postime: 63
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 13-08-2004, 16:51:03
irimiri  <> sa bukur moj tani ke cek :)

Ene une kam menduar se mashkulli tradheton me shume se sa femra, por duke i pare femrat tani, po rritet numri i femrave... Duke lexuar ca revista ishte femra me trathtare se sa mashkulli, vetem qe mashkulli nuk di ta msheh sikur sic e sheh femra...

LOLO flm qe e perkrah mendimin tim dhe per mua eshte shume e vertete qe goca eshte shkaku i pare i tradhetise, pavaresisht se nga experienca ime nuk eshte ashtu sepse nuk e akm tradhetuar naj here as nuk mendoj ta tradhetoj.


Epo e thashe un ne fillim qe tradhtojn Femrat me shume po disa femra nuk e pranoshin  :X  tashi po thon dhe vet Femrat si dy parafolse iriMira-uk & LOLO qe vajzat tradhtojn me shume  ;) :lule


Berni me verte kemi thene ashtu por ama dhe ju cunat nuk jeni dhe aq te sinqerte sa duhet te jeni, nuk flas per te gjithe sepse nuk duhet ti fus te gjithe ne nje thes.

 • Postime: 43
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 14-08-2004, 20:07:35
un mendoj se vajzat tradhtojn me shum sepse një vajzës i thehet mendja më leht

 • Postime: 444
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 15-08-2004, 20:48:15
imiria femra eshte si era ka te fryan andej shkon..

e mashkulli mendon me koke mbes kembeve e jo me koken e duhur :lol:

Por per trathtin qe thash femra trathton me tepere se sa mashkulli, eshte e vertetetur nga statestika qe kane bere...

 • Postime: 30
 • Karma: +0/-0

#18 ne: 16-08-2004, 01:28:46
meshkujt e kane me te lehte...por ama tek fundi i dites ato me Femrat do tradhetojne...kshq. .. :pafshim

 • Postime: 43
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 16-08-2004, 16:49:53
hekuri ndryshket teli lakohet por vajza e jetes nuk tradhtohet :love:

#20 ne: 21-08-2004, 16:33:30
VERTETE TEME E BUKUR POR QE TRADHTOJME ME SHUME JANE DJEMTE SEPSE TRATHTOJNE PER HOBI DHE JO PER SEX SIKUR VAJZAT  :lalala                                             BYEBYE ..................?

 • Postime: 25
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 21-08-2004, 17:40:45
them se meshkujt ne pergjithsi jane me te afte ne artin e tradhetimit, mund te duan dy vajza ne te njejten kohe pa vene ne dijeni asnjeren, pra jane te rafinuar per te jetuar "double life" ndersa femrat kane tendencen per tu ngjitur me nje person.

 • Postime: 611
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 27-08-2004, 18:29:21
per mendimin e Gjyshit Vajzat Tradhtojn me shume.
Sheh tashi vajzat pa rroba fare vetem ndonje gje te kote qe veshin dhe i a marrin mendjen djemve shpejt dh skane faj ato te shkretit se nga e keqa e kane ashtu me ndodhi dhe mua nje her po ce do qellova me plaken ja beri plakes ma bjer mua nje ore kete plakushin tat se me duhet per nje pune te vogel. Kurse plaka i u leshua me shkopin e dores mbarapa dhe i tha ti moj pu**** me plakun tim do tallesh dhe keshtu vajza me iku prej Plakes po djemte nga se do ikin  :D djemte kur te gjejn ashtu. :hahaha :hahaha :lalala :lalala

 • Postime: 106
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 28-08-2004, 14:53:19
Une them se i dashurojme me shume se ato ne,kemi menyren tone qe i duam por nuk e tregojme kollaj...
Por une per vete i tradhtoj ....
Ndoshta e bej sepse e kuptoj se nuk eshte ajo qe vertet dua,dhe pastaj bej qefin tim une.dmth  :occ per kohe te shkurter nje vajze dhe mbaroj!
Vajzat e komplikuara shume nuk i kam qef,te lodhin shume nga koka..
ato qe jane te thjeshta te kalosh mire sa kohe je me te  :puth

Ketu nuk ka ti vejme te gjitha ne nje rrjet...se nuk jane te gjitha njesoj..
por secila kerkon ate qe do..dhe jo ate qe ndoshta ka..! :???

Thjesht gjerat gjithmone... <)> jo si puna e ketyre....[attachment[/attachment]

 • Postime: 121
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 28-08-2004, 16:06:59
E dini qe femrat kane te drejte:Meshkujt tradhetojne me shume posiiiiiii.

Si thoni ju te dashura Zonja dhe zonjusha:'A MUND TE HAET CDO DITE E NJEJTA GJELLE'?

Temat e fundit