Kush tradheton me shume meshkujt apo femrat?! - 5 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush tradheton me shume meshkujt apo femrat?!

Kush tradheton me shume meshkujt apo femrat?!

· 165 · 17300

 • Postime: 2
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#100 ne: 08-11-2007, 17:49:41
femra te trathton ma shum se ajo shko me tjetrin e tye te le me gishta ne doj  : hmmmmm:

 • Postime: 114
 • Karma: +1/-0

#101 ne: 17-11-2007, 20:12:12
meqë jam një anetear i ri dua te theksoj se për mendimin tim jan meshkujt ato qe tradhtojn,por sduhet haruar fakti qe me ke tradhtojn këto meshkuj???? me femra!! është përgjigjja, kshu qe te dy palet janë njelloj.

Pershendetje,

Personalisht mendoj se pergjigja juaj eshte e gabuar. Edhe pse fatkeqesisht e kam te veshtire ta pranoj kete fakt, ne jete kemi tradheti edhe mes gay-ve. Pra nuk mundesh te pergjithesosh, sot, se nje mashkull qe tradheton, tradhetoka me femra, pasi nje gay tradheton me meshkuj.  :)

Gjithesesi, psikologjia thote se femra eshte ajo qe kryen marredhenie me me ndjenje se sa mashkulli, pra kur femra tradheton , tradheton me zemer (i bie). Megjithate, nuk dua ti hyj kesaj analize, pasi kur tradheton s`ka rendesi shume ndjenja, por veprimi. Sidoqofte, arsyeja perse permenda zemren, eshte sepse kur nje mashkull tenton te tradhetoje, perseri tek seksi vendimin e merr femra. Pra, per mendimin tim, gjithmone FEMRAT tradhetojne. Nese femra s`do, trahdetia s`ndodh!

 • Postime: 267
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#102 ne: 07-12-2007, 18:02:04
ne pergjithesi dihet qe meshkujt me shume
une sjam dakort me kete mendim te meshkujve  :D :D

 • Postime: 3
 • Karma: +0/-0

#103 ne: 07-02-2008, 04:03:09
Well said Girl <>.
Jam dakord me këtë mendim ;) me te vertet smiley paske diqka mbrenda ne kok bravu veq vazhdo topi  a alamanit se lun , por vetem nje  gje ke  harru ta  shtosh ne  ne fund te  pergjigjjes sate  pra kur te thuash se Ferma "enderron me shumë"..Mashkulli praktikon me tepër  duhet ta shtuar pytjen pse  e pergjegjja esht  se  e kan tuten hak
se pash neren gerdi e bojn  ok shpresojsiq une kesh dakor  per pergjigjje tende ,  edhe ti te jesh dakor nje ashtu  tung

 • Postime: 3
 • Karma: +0/-0

#104 ne: 07-02-2008, 07:59:04
ej lej psikologjin se s ka te bej pikologjia,  po thon  nje fjal popullore kur se di nje send le mos fol hiq se  mundetme ta pa sherrin nje katund , fakt  se ku ka mjerim apo ka pas deri von , ku nuk ka  drejtesi mes dy sexeve  ku nuk ka  njohuri  te duhura sa i perket mardhenjve mes dy partenerve, ku per fat  te keq  esht kosova, kuptohet ka pas luft e ka pas shkelje ligji shekullor e normal qe ka pas eh ka ende pasoja dhe e tera kjo ka ndiku edhe me shum ne ate qe po e quajm tradhti e dashuris.
mir por  mos te harroj nje gje se as shkenca e as fet e ndryshme s kan then se femrat apo mashkuj esht me tradhtar, esht e vertet se tash per tash mashkujt kan me potencial e prirje me ber tradhtia po ma mir me then i shkon  ma per shtati, edhe e dine mier shumica  se tash me s sesht ajo koh por e ka ber udh po flas gjeneratat e pak ma te kaluara, por duhet me dit  se shumica e tradhtis tek ne shiptaret e kosoves  behen  pas dashje shirterore  jo qe don ta tradhtoj partenerin e vet a po partneren por me shum te provoj apo te hulumtoj se mos po del diqka ma interesante  se me ate qe ka  pra, don siguri njohuri me te madhe ,po ashtu ne shumicen e rasteve eshe vertetu se meshkujt kan liri me te madhe  se femra gje qe esht e pas pranushme dhe jo normale sa i perket daljes neper vende te ndryshme , per shkak te t luftes thuhet se ka me shum femra qe s jon m kusht te mira  e kuptohet femra esht me e dbet tek ne  ne aspektin per te mbijetuar keshtu qe mashkujve ju mundesohet me shum  kontakti me to, po ashtu mundesia per te gabuar me leht qene e quajm tradhti ,ne ndersa femrat  e tyre qe jon te martuara me to ne pergjithesi rrin shumicen e kohes ne shtepi t embyllura nuk din asgje kur e marin vesh esht von ,por nje ilaq du mja dhen femrave shqiptare   ,shiqoni pash migjen pak fajet i keni vet se e keni ndegju si thonin perpara kur esht kon dynjaja mar kur meshkujt kan punu e sjon tarahit posht e perpjet  a din qa thoshin qy migja ju tregon  thoshin o me ka ardhe burri prej punes u lodhe u qkoq buk s po mundet me hanger shkoj me ra  e  edhe ju pasha migjen shtini me punu sa ma shum ju pe dini qysh tash masi pun derrzhaves s ka   po lodheni shum se mos me mujt as buk me honger e le me me dal me u tarahit ja posh e perpjet se per ndryshe pash migjendel e shkon n kojshi e me nej fjal ngini mr burrat e juv se per ndryshe jau ngin hallku

 • Postime: 3
 • Karma: +0/-0

#105 ne: 07-02-2008, 08:15:27
ej edhe nje sen  pata qef nje pytje per femrat shqiptare shum te shkurter ?po ti kishi te drejtat e ton edhe pse ne si kem ber vet na esht imponu kesisoj shka kishit ber a kisht gabu edhe ju a kishit tradhtu edhe ju a kishit dal me tarahit posht e perpjet si ne a ju kishin ngi hallki kollaj,shiqoni shka kishit ber s po di , po nje send e di se ne s ju kishim len bash kollaj me nga posht e per pjet se pasha migjen ne s kishim pas zemer ju kishim lodh e ju kishim ngi mir buk qe su kish ra nder mend as juve e as neve me dal posh e perpjet
tung

#106 ne: 07-02-2008, 12:24:08
o shoku po cdo me thene kjo po te ishim ne pozita te barabarta me ju, pse nuk jemi? po ato qe tradheton ti cjane ? nuk jane femra?

 • Postime: 267
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#107 ne: 08-02-2008, 21:48:38
femrat po femrat.me shume djemet dihet.

#108 ne: 08-02-2008, 23:09:59
kujt i teket LOL

#109 ne: 20-02-2008, 22:16:36
Tung une mendoj qe me shum tradhe tojn djemt se une jam djal edhe une e tradhtoi te dashuren hehhehe.

 • Postime: 877
 • Karma: +26/-18

#110 ne: 20-02-2008, 22:24:58

interesante...

pa hë ramadan... na trego diçka më shum, se na bëre kurioz

sa herë e ke tradhtuar... dhe pse e ke tradhtuar...?

 • Postime: 210
 • Karma: +12/-13
 • Gjinia: Femer

#111 ne: 21-02-2008, 13:35:37
Meshkujt.. kete e din te gjithe :P

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#112 ne: 21-02-2008, 14:10:21
Definitivisht femrat :P

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#113 ne: 21-02-2008, 22:05:56
Definitivisht meshkujt :D

 • Postime: 3096
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Femer

#114 ne: 21-02-2008, 23:27:30
Meshkujt,ne gjak e kane e sidomos per tu mburrur

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#115 ne: 25-02-2008, 20:10:55
Te dyja palet kush me shum e kush me pak mvaret tek rasti dhe nga shume faktor te ndryshem te brendshem dhe te jashtem   :D

#116 ne: 25-02-2008, 20:30:12
femrat them une

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#117 ne: 25-02-2008, 20:37:36
femrat them unë

kjo po qe me kupton mua LOL LOL LOL

#118 ne: 25-02-2008, 20:44:11
flas nga eksprienca e huaj une LOL LOL

 • Postime: 267
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#119 ne: 11-05-2008, 19:50:25
femrat them unë
hahaha
kjo me ne ehste gjithmone.ajde te lumte goja moj mir e ke femrat.
meshkujt nuk tradhetojne kurr them un.lol
ose se pranojme edhe kur kapemi sy per sy.hahahaha

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#120 ne: 12-05-2008, 09:16:41
Mashkujt patjeter. Femrat shqiptare nuk tradhtojn se nuk kan shum kurajo dhe guxim kurse meshkujt se cajn koken fare per asgje vec te kenaqen per vete. :P :P :P :P

#121 ne: 12-05-2008, 10:30:35
o trendafil po mire nje pyetje kisha une po keta meshkujt kur tradhetojne me ca e bejne? se qe te tradhetosh duhen nje femer e nje mashkull kshu e di une

 • Postime: 23
 • Karma: +0/-0

#122 ne: 12-05-2008, 19:35:01
Mashkujt patjetër. Femrat shqiptare nuk tradhtojn se nuk kan shum kurajo dhe guxim kurse meshkujt se cajn koken fare për asgjë veç te kënaqen për vete. :P :P :P :P
ja ke fut kot plako!

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#123 ne: 15-05-2008, 09:44:49
Ju nuk e mbani dot ne pantallona. Ka nga ata qe embajne por jane te rralle shum.(ndoshta ti je nga ata) :P

#124 ne: 15-05-2008, 09:54:17
se ke kuptuar djalin trendafil. ka dashur te thote se nuk tradhetojne vec meshkujt. tradhetojne edhe femrat me kombesi shqiptare, pasi tradhetia nuk ka kombesi.

Temat e fundit