Landing Strip - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Landing Strip

Landing Strip

· 35 · 3881

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

ne: 15-10-2008, 12:41:40
'Landing Strip' keshtu e mbaj une pjesen time me te vyer trupit. :)
Landing Strip eshte kur qimet aty poshte rruhen shume mire pervec nje pjese te vogel ne forme trekendeshi.
Keshtu e mbaj me shpesh sidoqofte ka raste qe e rruaj komplet.
Do thoni ju tani cfare do te thuash me kete teme.
Une pergjigjem se kjo gje ka shume rendesi ne raportin e nje femre me nje mashkull.
Nga provoja shumica e meshkujve e pelqejne vaginen te rregulluar keshtu dhe rralle ka nga ata qe e duan pa gje fare. Me lesh plot as qe behet fjale sepse nuk jemi me ne Shekullin e 18. :)
Per kuriozitet 'landing stip' eshte nje nga emrat qe perdoret ne amerike po ka dhe emra te tjere si psh 'Iro' qe eshte shkurtim per 'irokeze'.
E di se djemte do me duan dhe disa femra do me shohin mbrapsht sepse eshte tabu te flasin per keto.
 
« Editimi i fundit: 31-10-2020, 20:38:16 nga M A X »

 • Postime: 4261
 • Karma: +73/-57

#1 ne: 15-10-2008, 12:44:47
Hahahha cfare teme :D


Une do ta thoja qe ta beje nje lule me lesh aty ne vend trekendeshi :D :D

 • Postime: 27290
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 15-10-2008, 12:46:08
 


LOL
« Editimi i fundit: 31-10-2020, 20:39:00 nga M A X »

 • Postime: 4261
 • Karma: +73/-57

#3 ne: 15-10-2008, 12:49:36
Hahahaha tamam Landing qenka kjoo LOL

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 15-10-2008, 13:21:20
Eshte shume e rendesishme qe cdo pjese e trupit te jete sipas "Standarteve Europiane" :P

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 15-10-2008, 14:14:34
Per hajer tema :LOL :LOL ....prgj e jap me vona ;)

 • Postime: 2214
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 15-10-2008, 17:52:35
Aiii po si e ben me? Paske talent shume LOL  :P  :perqafim

 • Postime: 7494
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 15-10-2008, 20:32:54
Kjo goca te ben te ulerish me keto tema. LOL LOL

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 16-10-2008, 01:57:11
LOL hahahah  e po qe te hapej dhe teme e rruerjeve kete se kisha menduar...
C'fare nuk lexon ketu ne forum...
Ehhh po c'tju thote Lisa ju tani , te tregoj dhe si rruhem....ejjj bela c'na ka gjet ....

Po mire e ka vajza ne fakt eshte icik kryesore mirmbajtja e lulishteve...:D
Tani mundohemi e bejme me model nje here rruge te drejte e nje here me kthesa ....vajza e benka dhe trekendesh po ja do ta provoj dhe do ju them :D

Po ka qe e bejne me forma apo shkruaj ndonje gje ....brazilian wax (uhhh e dhimbshme ama :D )
Hajt mo "Me lesh pa lesh si ta kesh" ka thone burri huj.

Ehhhhh medet medet na degjeneruat fare ....(hajt mo si nje nder me te medhajat ne forum po e quaj si te lejushme per mua :D)

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 16-10-2008, 10:02:39
Ec aty ca teme LOL e papame LOL

Une per vete e bej me zemra me lule me trekendesha me drejtkendesha LOL e lyej me bojra te ndryshme LOL

Hahaha nejse seriozisht tani jam dakort per rregullsine qe duhet te ekzistoj ne pjeset intime te trupit femres gje e cila ne shqiperi eshte ne perqindje shume te vogel.
Duke u trajtuar tema te tilla qofte edhe ne forme shakaje mund te kontribojme duke dhene informacione te vlefshme per dike tjeter :D

Desire nuk te shikon njeri shtrembur mos ki merak ti se nuk kemi mbetur mbrapa bote ne.

#10 ne: 16-10-2008, 10:03:05
Lisa, kur ta provoshe, a do veshe ndonjë fotografi këtu ?  LOL LOL LOL 

E klikova këtë teme se s´po merrja vesh se c´do të thoshte Landing Strip... :D e kam thënë unë...Zeri te zgjeron...horizonti n...

 :perqafim

 • Postime: 27290
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 16-10-2008, 10:34:17
E klikova këtë teme se s´po merrja vesh se c´do të thoshte Landing Strip... :D e kam thënë unë...Zeri te zgjeron...horizonti n...


Mqs kupton gjermance ti lexo ketu http://de.wikipedia.org/wiki/Schamhaarentfernung#Intimfrisuren
Gjermant e paskan me te zgjeruar se amerikanet ne fakt kte artikull teper te rendesishem LOL
« Editimi i fundit: 31-10-2020, 20:55:13 nga M A X »

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 16-10-2008, 14:02:31


Unë për vete e bëj me zemra me lule me trekendesha me drejtkendesha LOL e lyej me bojra të ndryshme


sa kohe te merr moj?? LOL LOL

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 16-10-2008, 15:01:40
sa kohe të merr moj?? LOL LOL

Eh ce pyet LOL sa te duash LOL

 • Postime: 2649
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 16-10-2008, 15:25:43
Pa pa,edhe modeli i rrumjes ne forum,, :D

Per meshkuj s'cenka shume kjo tema,se se bejme me trekendesha,drejtkendesha,,paralelopipeda   :D  e trendafila,,o ka o s'ka ,,paq hesapi,, :D,,gjithsesi interesante

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 16-10-2008, 15:32:38
Pa pa,edhe modeli i rrumjes në forum,,

Për meshkuj s'cenka shumë kjo tema,se se bëjmë me trekendesha,drejtkendesha,,paralelopipeda   e trendafila,,o ka o s'ka ,,paq hesapi,, :D,,gjithsesi interesante

Prit ore mos ik se eshte edhe per ju :D hajde na tregoni si e mbani me lesh apo pa lesh LOL LOL

 • Postime: 2649
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 16-10-2008, 15:44:22
Prit ore mos ik se është edhe për ju :D hajde na tregoni si e mbani me lesh apo pa lesh LOL LOL
ehehe,,Stefi po te pergjigjem une i pari me u solidarizu me juve,, :D
Nuk i jap shume redesi,,veqese nuk e le edhe te behet himalaje.. :D

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 16-10-2008, 15:46:02
ehehe,,Stefi po të përgjigjem unë i pari me u solidarizu me juve,, :D
Nuk i jap shumë redesi,,veqese nuk e le edhe te bëhet himalaje.. :D

LOL si ore nuk i jep rendesi e shikon ti cbehet ketu apo jo LOL 

 • Postime: 2649
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 16-10-2008, 15:52:45
LOL si ore nuk i jep rëndësi e shikon ti cbehet këtu apo jo LOL 
LOL  ,e shoh moj,,por se kam nderment ta therras nje arkitekturist tma caktoj nje form per rruarje,, :D,,,,me  qe ra fjala,,si keni deshire ju femrat qe ta kete partneri i juaj,,?? :D

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 16-10-2008, 15:58:36
LOL  ,e shoh moj,,por se kam nderment ta therras një arkitekturist tma caktoj një form për rruarje,, :D,,,,me  qe ra fjala,,si keni dëshirë ju femrat qe ta këtë partneri i juaj,,?? :D

Personalisht e preferoj qose LOL LOL

 • Postime: 2649
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 16-10-2008, 16:07:30
Personalisht e preferoj qose LOL LOL
Gjysma e rroges partnerit tend ne paisje te rrojes po i shkueka :D

 • Postime: 2649
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 16-10-2008, 16:20:02
Capi jepi pergjigje pyetjes time te mbledhim me shume njohuri edhe ne rreth kesaj,, :D,,,a qos a shtullunga LOL

 • Postime: 2649
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 16-10-2008, 16:28:58
ja te sjell një foto se skemi lënë me gjë pa treguar LOL

Hajde ishalla mos pasojen  edhe keto tjerat pas teje LOL

#23 ne: 16-10-2008, 16:50:03
Qyqa!! Me late pa pune!!

Max!! Veksh!! Ha ha ha!!!

 • Postime: 298
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 17-10-2008, 08:29:26
Nje gje i dallon burrat me femrat,kjo gjeja, menyra e rrumjes, :D  :D

Temat e fundit