Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij - 8 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij

Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij

· 398 · 63970

 • Postime: 1508
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#175 ne: 10-11-2011, 14:24:15
sidomos ne mengjes.... te shkon dita mbare  :D

 • Postime: 7497
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#176 ne: 10-11-2011, 14:37:03
Sidomos ta besh sa here te mendosh per te sa stres shkarkon. ;)

 • Postime: 1508
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#177 ne: 15-11-2011, 15:21:58
sidomos me gra te martuara... o zot o zot , por po ja le rradhen tipit dhe vullkanit  :D

 • Postime: 7497
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#178 ne: 15-11-2011, 15:22:46
Ti je lezetosur me xhan apo si... LOL LOL LOL

 • Postime: 1508
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#179 ne: 15-11-2011, 15:24:08
Ti je lezetosur me xhan apo si... LOL LOL LOL


ti si thua ,mo xhan ?  :D

 • Postime: 7497
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#180 ne: 15-11-2011, 15:25:26
une them se je aty ne te ndermjetme. :P :P

 • Postime: 1508
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#181 ne: 16-11-2011, 14:44:12
kaq i mire eshte????  ^o)  :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#182 ne: 17-11-2011, 12:46:04
paskan avancuar postimet per te mirat e te bekuarit sex... mire njerez votoni se votimi eshte i hapur LOL

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#183 ne: 17-11-2011, 12:48:41
cte votojme moj???

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#184 ne: 17-11-2011, 12:51:22
hahahha doja te thoja shkruani moj :D

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#185 ne: 17-11-2011, 12:52:51
e mire e the LOL LOL

 • Postime: 7497
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#186 ne: 01-12-2011, 13:41:29
Si duket nuk ju paska bere mire seksi keto dite qe nuk keni shkruajtur... :P :P

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#187 ne: 01-12-2011, 13:42:22
[pse duhet te shkruajme cdo dite per seksin eeeee...duhet me e perditesu ? keshtu mendon?

ti cdo na thuash ndonje gje interesante??

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#188 ne: 01-12-2011, 15:32:10
Si duket nuk ju paska bere mire seksi keto dite qe nuk keni shkruajtur... :P :P


ne mire na ben gjithmone por jo gjithmone mund te shpjegohen ndjesite qe te cmendin ne momente te tilla tipi

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#189 ne: 01-12-2011, 18:15:16
pse s'thoni ju ky seksi ja fuska edhe botox-it hahhahhhahaha

LOL LOL

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#190 ne: 01-12-2011, 18:24:32
LOL LOL

mendoj se botoxit ia kalon vetem ne 9 mujorin e pare LOL

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#191 ne: 01-12-2011, 18:25:15
mendoj se botoxit ia kalon vetem ne 9 mujorin e pare LOL

sa e shpifur qe je LOL

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#192 ne: 02-12-2011, 22:23:03
he mi mo...te erdhi me vjelle ty??? Ahhhhh ti ti....

 • Postime: 2568
 • Karma: +202/-176

#193 ne: 02-12-2011, 23:43:57
 jarge: jarge:

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#194 ne: 06-12-2011, 10:31:52
qyqa vullkano....ci ke vu ato surreter se na patakse LOL

 • Postime: 2568
 • Karma: +202/-176

#195 ne: 06-12-2011, 23:29:13
po mendoja per seks dhe se cpata nje ndjesi :P

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#196 ne: 30-12-2011, 11:26:50
Te kalon dhe dhimbjen e dhembit  :D

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#197 ne: 08-01-2012, 17:41:45
te ngrof kur ke ftofet

 • Postime: 7497
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#198 ne: 08-01-2012, 17:42:20
dua sex.. :D :D

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#199 ne: 11-01-2012, 12:03:36
te ngrof kur ke ftofet

te ngroh po edhe te ftoh

Temat e fundit