×

Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij

Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij

· 398 · 60489

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer
Stefi
#25 ne: 20-05-2008, 10:08:33
Ca më fol për dashurin ne mënyrë konstruktive? Dashuria është konstruksion ne vete. Ja mere nji ndertes te bukur. ashtu është edhe dashuria. Një vile e modhe p.sh. Forma ngjyra catia të gjitha jan si ne dashuri puthjet fjalët e bukra perqafimet, sa e bukur esht femra. Ju gjehet krahasimi te gjithave. Nryshimi vje te themelet. Çdo konstruksion  kur bi termet i demtohen themelet. Dashuria esht nryshe bab. Sa me i fort termeti aq me shum i forcohen themelet. Po s'ra termet, ra dashuria u bo pluhun.

Ej i lezetshem ky pershkrim. :)
Capkenja
#26 ne: 20-05-2008, 18:29:01
e ben kur te duash si te duash dhe me ke te duash LOL

pra nuk eshte funksion as asgjeje :D vetem i nje gjeje


te shijon me shume kur e ben me ate qe te behet LOL

 • Postime: 3
 • Gjinia: Mashkull
pu.paku
#27 ne: 21-05-2008, 08:43:08
mund të mësosh gjuhe te huaja!!!
ta zëmë se jenë krevat me një gjermane (qe as emrin s'ja di mirë) dhe fillon muhabeti, pas aktit seksual, si i thonë kësaj si i thonë asaj e me rradhë. :D
Kjo esht menyre origjinale te nisesh te mesosh gjermanisht pasi ia ke fillue me nje gjermane. Nje kusheri im ka ndjek rrugen e kundert. Ka nis ne menyre origjinale mesimin e gjermanishtes pastaj esht martu me gjermane. Nisi te fliste fjale pa kuptim gjermanisht. Me von zbulua se fliste vetem kur dilte nga wc. Por jo cdo her vetem kur rinte gjat qe hiqte tepricat e ushqimit. Kuptoni ju. Kur ulej. Ateher u kuptu se shkak ishte bidoni i ri i vajgurit qe kish te shkruara gjermanisht. Se bidoni vihej perball me vendin e uljes.

 • Postime: 236
Nadja
#28 ne: 23-05-2008, 10:54:15
te lodh, dhe te clodh :) :)

 • Postime: 1
asstritzki
#29 ne: 28-05-2008, 15:57:43
tttybe sa i perket seksitt
tjeep orekss
tlaag
e shuum sene tjera  :P

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer
BabyDance
#30 ne: 30-05-2008, 11:49:09
qyqa qenkemi bere per te folur per seks aman  :P

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull
Triology
#31 ne: 30-05-2008, 15:45:50
babydance lets talk about seks  :P
mishel
#32 ne: 31-05-2008, 22:18:07
me seks je mbret, me seks je pasha, me seks eshte dhe moda hahaha. seksi seksi o preteksi hahaha

 • Postime: 21
dashnori77
#33 ne: 01-06-2008, 11:20:43
me seks je mbret, me seks je pasha, me seks është dhe moda hahaha. seksi seksi o preteksi hahaha

sa ia dike vleren mi :D
mishel
#34 ne: 02-06-2008, 12:46:38
keshtu te duket ty! mendim i sakte.

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull
SocialNetwork
#35 ne: 02-06-2008, 12:49:23
me seks je mbret, me seks je pasha, me seks është dhe moda hahaha. seksi seksi o preteksi hahaha
Goca si tyy Durrsi ka plot ti kujton se je e vetmja ate e ke te kot :D
mishel
#36 ne: 02-06-2008, 12:58:02
shyqyr qe sjam durrsjane thuj. hahahaha

 • Postime: 691
Anesti
#37 ne: 02-06-2008, 14:34:25
Seks me burrin ke pragu i shtepise apo me te tjere me u bo si kamet e dhise.Sek kur s'mshtron dhe s'tadheton njeri seks per qef,ste ndlon njeri.Seksi kurre seshte dashuri thjeshte nje nevoje si te pish nje gote raki.Dashuria eshte magaritar permbi mbreter zuzare.E mrekullueshmja eshte ndjenje dhe seksi pjese e saj.

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#38 ne: 02-06-2008, 16:05:13
Love is a name
Sex is a game
forget the name and play the game.. :D
« Editimi i fundit: 14-06-2012, 18:54:29 nga ßåßygiяℓ »

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull
titi10
#39 ne: 02-06-2008, 17:37:58
let"s play the game :P

 • Postime: 5949
SmiLey
#40 ne: 02-06-2008, 21:35:06
Let's talk about seks, baby,
let's talk about you and me,
let's talk about all the good things,
and the bad things that may be,
let's talk about seks! :D LOL

p.s., although this song is so cheesy, I still love it... te mbetet ne mendje me nje te degjuar, I wonder to what it resembles... could anyone guess? yep, sex! :d :P

 • Postime: 262
marsiola
#41 ne: 03-06-2008, 13:16:43
Seksi eshte kenaqesi nese ti ben dashuri me personin qe dashuron...
Mua me pelqen te bej dashuri jo seks.

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#42 ne: 03-06-2008, 15:02:54
cfar te flasesh per sexin mor aman kur sexy flet vet. :)
mishel
#43 ne: 03-06-2008, 15:11:18
e cfare thote?

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#44 ne: 03-06-2008, 16:05:30
penetrohu,eksitohu,organizhohu. :)

 • Postime: 262
marsiola
#45 ne: 19-06-2008, 10:18:16
mua me pelqen te bej dashuri jo thjesht seks, dhe kur e ben me njeriun e zemres eshte ok fare, ndihesh super

mendoj se seksi thjesht eshte dicka e ftohte dhe ska lidhje me kenaqesine keshtu mendoj

por eshte dicka e nevjshme qe te ben te ndihesh ne forme humor dhe ok me veten • Postime: 20
 • Gjinia: Mashkull
tonyyyyy
#46 ne: 04-08-2008, 17:27:59
ipapar ububububububu  uuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuu
seksi  është  i  shendetshem  hmmmmm:
----------------------------------------

 • Postime: 6
hadi feri
#47 ne: 04-08-2008, 18:11:48
Ecja në mesin e dy mësueseve,njëra e martuar e tjetra vajzë.Rrugës vinte një fshatar me një lopë të kapur për kapistre. Fshatari ishte në hall-s'mund ta zaptonte lopën që shkonte duke turfulluar.Disi iu larguam rrezikut dhe ndërruam bisedën.
-Mësuese,-iu drejtova kësaj të pamartuares,-Nëse e dini se ç'hall kishte lopa,me të vertetë jeni mësuese profesioniste.
-Ore,ti vertetë qenke i matufosur,-ma priti,-Aq poshtë po mëqet mua,ë? Nuk ka nevojë dije në këto raste. Ia pe sytë lopës se si i kishte zgurdulluar,si na shqoi? Deshi të na pëmbledh edhe neve.
-Mos më shoshit tashti por më trego ç'zavall pati lopa?-ia prita.
-Po, po te tregoj: TARAK-TARAK kërkonte,-ma ktheu,-ama unë akoma s'ikam zgurdulluar sytë.
Qeshëm,.Ç'arë kishim te benim tjeter.

 • Postime: 16
 • Gjinia: Mashkull
fadilmorina
#48 ne: 05-08-2008, 16:39:36
seksi te bën me krahe

ka ndonji femër qe di tjapi përgjigje- si matet p! me meter.
k  e kam mat po pi si matet

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull
titi10
#49 ne: 21-09-2008, 20:22:45
duhet te jesh pasionale dhe me shume fantazi ti siper :P

me pak fjale shume e deshiruar :)