Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij - 12 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij

Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij

· 398 · 63908

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#275 ne: 21-03-2012, 11:08:19
Do e hap une kursin.... :D

 • Postime: 1012
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#276 ne: 21-03-2012, 11:22:22
Do edhe sekretare? LOL

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#277 ne: 21-03-2012, 11:58:30
Ti rri aty anash,se edne minorene je...LOL

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#278 ne: 21-03-2012, 12:24:05
seksi...ca eshte ky?

Ket pytje do beja dhe une per momentin. :D

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#279 ne: 21-03-2012, 12:29:20
Qe une ju shpjegoj fije per fije  :D

 • Postime: 58
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#280 ne: 19-04-2012, 00:00:46
Qe une ju shpjegoj fije per fije  :D

Mesues  je ti din te mesosh apo i bie  fyllit  ne nje vrime  LOL

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#281 ne: 19-04-2012, 00:05:22
Fyellin bashke me vrime  ja jap tjereve...LOL

 • Postime: 58
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#282 ne: 19-04-2012, 00:10:20
Fyellin bashke me vrime  ja jap tjereve...LOL

Hahaha a  ju del te pakten se kjo ka rendesi  LOL

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#283 ne: 19-04-2012, 00:12:16
Edhe ju tepron.... :D

Po ti le ate muhabet trego per te mirat....LOL

 • Postime: 58
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#284 ne: 19-04-2012, 00:14:00
Edhe ju tepron.... :D

Po ti le ate muhabet trego per te mirat....LOL

Hahaha kur  fillojne e  teprojne gjerat do te thote  qe  nuk e  sodisfon hahaha LOL

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#285 ne: 19-04-2012, 00:20:02
Te flasin icik per seksin? :D

 • Postime: 58
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#286 ne: 19-04-2012, 00:23:45
Filloja ti se  ta pres  une haha LOL

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#287 ne: 19-04-2012, 00:28:01
Mi shpjego icik te mirat e te keqijat se jam i ri ne kete fushe... :D

 • Postime: 58
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#288 ne: 19-04-2012, 00:31:37
Hahaha Te  mirat e ti qe  ndjen kenaqesi per disa    ndersa  e  keqia  se per mashkullin eshte me e  domosdoshme  se  femra sepastaj trashet  koka edhe nuk llogjukojne  LOL LOL LOL

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#289 ne: 19-04-2012, 00:33:11
Te ben dhe mire per sklerozen...LOL

 • Postime: 58
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#290 ne: 19-04-2012, 00:38:53
Hahaha te ben mire  per shum gjera  po spo i them sonte neser  hahaha

 • Postime: 524
 • Karma: +0/-0

#291 ne: 19-04-2012, 16:06:54
hahahaha

 • Postime: 481
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#292 ne: 19-04-2012, 20:16:09
Hahaha te ben mire  per shum gjera  po spo i them sonte neser  hahaha
hahha per zemren  me shume..hahhaha

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#293 ne: 19-04-2012, 21:02:27
Kujtese qe nuk jeni ne barkafe vajza!

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#294 ne: 14-06-2012, 15:29:29
Ti zbardh dhe ngjyren e dhembeve.... :D :D

 • Postime: 1012
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#295 ne: 14-06-2012, 15:31:44
Te sheron nga cdo semundje LOL LOL

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#296 ne: 14-06-2012, 15:33:35
Shtttttttttttt moj ti minorene ku i di keto pune.... :D :D

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#297 ne: 14-06-2012, 17:00:58
Te sheron nga cdo semundje LOL LOL

futja kot.....

Seksi eshte i mire kur e shijon ate , dhe jo kur e ben si detyre shpie...

sa per te sheru te shurro jo te sheron LOL

#298 ne: 14-06-2012, 17:03:11
Seksi eshte dhe me i mire kur eshte i ndaluar. Si psh ne vende publike.

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#299 ne: 25-07-2012, 13:54:55
Seksi ka aq te mira dhe te keqija...

po une sot qekam shume Down....

Temat e fundit