Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij - 15 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij

Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij

· 398 · 63969

 • Postime: 470
 • Karma: +0/-0

#350 ne: 09-12-2013, 20:31:45
ore  hmmmmm: po shyqyr qe gjeta nje teme per seksin ne kete forum se vetem
romantizma e filozofira kam pare deri tani...po pati ndonje ne linje te na thote ndonje gje se kemi nevoje per leksione ;P  ...po s'deshet ne tollum ju qofte :D

P.s e kam fjalen per seksin meshkuj vs femra .....ju lutem

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#351 ne: 09-12-2013, 20:54:12

 • Postime: 1439
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#352 ne: 09-12-2013, 23:23:19


Pendimi.

Shkeputur nga ditari i gjyshes

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#353 ne: 10-12-2013, 10:51:31


Pendimi.

Shkeputur nga ditari i gjyshes

Ca gjyshe sexy qe paske :P

 • Postime: 470
 • Karma: +0/-0

#354 ne: 10-12-2013, 19:19:40

 • Postime: 470
 • Karma: +0/-0

#355 ne: 10-12-2013, 20:08:15
Ju pershendes me keto vargje te te madhit Cajup


A.Z.Cajupi.

Kenga e kandarit
................... ................... ....

Grua mu prish kandari
nuk eshte me ai i pari

qe punonte dite e nate
gati si barut i thate

qe punonte dimer e vere
pa u lodhur asnjehere

qe ishte i lehte si flete
qe e mbante koken perpjete

qe turrej si trim i rralle
per te kapur zockat gjalle

dhe rropatej neper shpella
ku te ishin me te thella

Dhe tani s'di c'ka ngjar
here here rri i menduar

kur ben ftohte e dimer shume
struket e bie ne gjume

ndonese eshte i permalluar
gjuetine se ka rralluar

kerkon zocka te njoma
pellumbesha gusharoma

dhe me to giciliset
fillon celet kaperdiset

Giciliset i cel nuri
dhe merr pamjen prej burri

e fillon nga zanati
ashtu sic ka bere i jati

dhe versulet porsi ngjale
drejt vendlindjes ku ka dale.

 • Postime: 470
 • Karma: +0/-0

#356 ne: 10-12-2013, 20:19:56
edhe kjo kenga i pershtatet temes, eshte nje dashuri e thelle rreth seksit e te mirave te tij

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#357 ne: 10-12-2013, 20:32:12
Kjo do ishte fiks

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#358 ne: 10-12-2013, 21:50:47
Vetem nje te mire ka, na jep femijet :D

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#359 ne: 11-12-2013, 07:59:16
Te mirat e tij...hahahaa..zgjo hesh ne mengjes duke kenduar Makarenen  :P

 • Postime: 470
 • Karma: +0/-0

#360 ne: 11-12-2013, 22:57:06
cfare kenge tjeter kendoni pervec makarenes mi shoqe?

pres njoftime.....

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#361 ne: 11-12-2013, 23:04:20
 :P..te gjitha mor shok

 • Postime: 470
 • Karma: +0/-0

#362 ne: 13-12-2013, 00:24:13
 ra faja nga fiku psh , e kendon?  :P

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#363 ne: 13-12-2013, 14:39:38
keta te dy jane te dashuruar perfundimisht

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#364 ne: 13-12-2013, 14:45:25
 LOL..jo ore ajo kenga eshte per pleqt  :P

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#365 ne: 13-12-2013, 14:48:42
Te mirat e seksit???....kur pati te keqija qe ti reklamojme te mirat??

une e dashuroj seksin...

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#366 ne: 13-12-2013, 14:51:47
yyttt rrugace :P

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#367 ne: 13-12-2013, 14:53:28
une nuk bej seks rrugeve moj....ia krijoj kushtet vetes LOL

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#368 ne: 13-12-2013, 14:57:12
pupupupuuuu  LOL

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#369 ne: 13-12-2013, 14:58:17
ckaka flutur?

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#370 ne: 13-12-2013, 14:59:55
 LOL..hic mu kujtuan kushtet e mia   :D

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#371 ne: 13-12-2013, 15:08:02
sa bukur ngerdheshen gocat :P

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#372 ne: 13-12-2013, 15:13:38
 :engjell:

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#373 ne: 13-12-2013, 15:14:05
Imagjino sesi duhet te jete ngerdheshja ne seks e siper.....

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#374 ne: 13-12-2013, 15:18:42
hahaahaaaaa..mire qe se shohim veten ne pasyqre ne ate moment  :P

Temat e fundit