×

Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij

Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij

· 398 · 60542

 • Postime: 12743
Mishel...............
#375 ne: 13-12-2013, 15:19:49
po edhe pasqyra po te qe ...thua do shiheshe???

une i myll syte me thone te drejten ...se kom pa veten ai here edhe kur e kisha pasqyren  perballe vetes

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#376 ne: 13-12-2013, 15:23:43
kush e ka menjen me pa veten n paqsqyr mi..  LOL

 • Postime: 12743
Mishel...............
#377 ne: 13-12-2013, 15:27:10
he pra se me bone me dyshu :P

 • Postime: 7051
 • Gjinia: Femer
erlehta
#378 ne: 14-12-2013, 06:32:57
Cfare te flasesh kot, dihet vlera. Vini re, nuk ka teme pa u permend sexy :D

 • Postime: 473
ness uno
#379 ne: 14-12-2013, 18:26:47
Cfare te flasesh kot, dihet vlera. Vini re, nuk ka teme pa u permend sexy :D
ke te drejte no comment :D

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#380 ne: 14-12-2013, 19:17:57
Te ben me kraaahheeee   :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#381 ne: 14-12-2013, 19:30:48
Te ben nje m.. te madh

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#382 ne: 14-12-2013, 19:33:02
hahahaa....te rraskapit  :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#383 ne: 14-12-2013, 19:36:46
Jo fare....po sben asgje qe smund mos jetosh dot

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#384 ne: 20-12-2013, 17:57:08
mund te peshkosh nje grua madheshtore edhe vetem me krimbin seksual, pa kallam, grep apo rrjeta,
edhe pa vapor mbi ujera te thella

 • Postime: 12743
Mishel...............
#385 ne: 20-12-2013, 18:54:20
Varet si te ze...mire e ke o ciarli

 • Postime: 1283
Pasion
#386 ne: 20-12-2013, 19:04:29
Dua te mos flas,por  :) :-[

 • Postime: 12743
Mishel...............
#387 ne: 20-12-2013, 19:16:49
Fol pasion.... :D

 • Postime: 1283
Pasion
#388 ne: 20-12-2013, 21:06:53
Fol pasion.... :D
E kam me vepra :D  aksham sabah :-[

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#389 ne: 20-12-2013, 21:50:22
halla halla

 • Postime: 1283
Pasion
#390 ne: 20-12-2013, 22:08:02

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#391 ne: 20-12-2013, 22:09:37
oqi oqi :P

 • Postime: 1283
Pasion
#392 ne: 20-12-2013, 22:14:42
pthe kshu??? :S

 • Postime: 12234
Lefter
#393 ne: 28-12-2013, 15:32:47
E vanon dhe pleqerine  :D :D :D

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#394 ne: 25-01-2020, 09:07:38
iken specialistet e kesaj teme...ehhh..tema  ka..po ska specialiste :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#395 ne: 27-01-2020, 20:39:02
Turp..:P

 • Postime: 7051
 • Gjinia: Femer
erlehta
#396 ne: 28-01-2020, 17:02:33
Me namus ju  :P
Duhet Maxi 😂😂😂

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#397 ne: 28-01-2020, 17:35:47
Max ka fryk se e myt gruja pastaj... lol lol lol