Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij - 3 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij

Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij

· 398 · 64380

 • Postime: 852
 • Karma: +3/-0

#50 ne: 21-09-2008, 20:43:05
seksi zevendeson llojet e sportit
s'ke pse ngrihesh e bën vrap qe pikë sabahu kur mund te besh gili vili
1 here seks=me 3 here vrap ne jave

E dime mire, prandaj u behet barku si kazan disave... se e kane mendjen te bejne sic e quan ti vetem gili vili...
Seksi dhe sporti jane dy gjera krejt te ndryshme dhe smund te jene aspak zevendesuese per njeri tjetrin... Pa sport s'ben dot as seks te suksesshem sepse nuk ke fuqi i here ngaqe vetem sporti te jep energji dhe te ndihmon shume ne pasion...

 • Postime: 852
 • Karma: +3/-0

#51 ne: 22-09-2008, 19:29:05
Ishulli,njeri qe njifja unë bënte 3 here ne jave vrap,merrej me basketboll dhe palester....
e qe thua ti ky miku nuk kishte fuqi për mua :D :P
e kështu seksi ...

Ai s'duhet te këtë marrë vitaminat e nevojshme prandaj se dhe sporti te lodh tani të merresh vetëm me te. Unë po them sport medest si p.sh. te vraposh tre here ne jave... Tani ti qenke profesioniste ne këtë drejtim, mundohu ta gjesh profesionist dhe atë ose shiko noj material te ngurte se te ndihmon ne kështu rastesh haha nëse ke reaksione merr  dy kinga i heresh se metodë e kohësh është dhe kjo LOL

#52 ne: 26-09-2008, 17:51:53
titi10 për dashuri cmendem,sikur zoti te me fali tërë jetën vetëm këtë gjë do i them 100 here flm

Ishulli,njeri qe njifja unë bënte 3 here ne jave vrap,merrej me basketboll dhe palester....
e qe thua ti ky miku nuk kishte fuqi për mua :D :P

e kështu seksi ...

ah qe vdeksh ti moj!!
une njoh nga ata qe nuk bejne sport dhe nuk bejne as seks  :D
nuk do te thote gje...them se puna e seksit eshte pak a shume ne gjene...

 • Postime: 16
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#53 ne: 27-09-2008, 18:26:10
AH  SEKSI   TE JEP  JETE   , TE JEP  KRAHE , TE   BAN  TE   FLUTUROSH   NE MARS,  JUPITER     EJT ..

 • Postime: 6
 • Karma: +0/-0

#54 ne: 24-10-2008, 09:26:28
per mua seksi do te thot shum.....etje ...uri gjithqka qe njeriut i duhet per te jetuar
nje seks i mir ne mengjes do ta zbukuroj diten dhe mund te krahasohet me gjysme ore aerobi....

nese doni te ndiheni mir gjat ter dites beniiiii seeeeeks ne mengjeeeees

 • Postime: 852
 • Karma: +3/-0

#55 ne: 29-10-2008, 09:42:23
Ti qenke shkence ne vete moj llafazane... hallall te qofte se te pakten kete here fliske per seksin dhe na ke dhene ca keshilla shume te mira LOL LOL 

 • Postime: 262
 • Karma: +0/-0

#56 ne: 30-10-2008, 13:33:32
jam dakord me llafazanen

je e papame

ta mbeshtes mendimin

 • Postime: 90
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#57 ne: 31-10-2008, 21:57:24
 ;) :-[eeeeeeee nuk di ti pergjigjem kesaj pytje pasi nuk me ka ndodhur akom hehehehe

 • Postime: 90
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#58 ne: 31-10-2008, 21:58:20
 :-[eeeeeeee nuk di ti pergjigjem kesaj pytje pasi nuk me ka ndodhur akom hehehehe :perqafim

 • Postime: 16
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#59 ne: 04-11-2008, 22:17:45
:-[eeeeeeee nuk di ti përgjigjem kësaj pytje pasi nuk më ka ndodhur akom hehehehe :perqafim

PO PROVOJE MOJ  ,PROVOJE   QPRET MOJ .

 • Postime: 16
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#60 ne: 04-11-2008, 22:22:00
për mua seksi do të thot shum.....etje ...uri gjithqka qe njeriut i duhet për te jetuar
një seks i mir ne mëngjes do ta zbukuroj ditën dhe mund te krahasohet me gjysmë ore aerobi....

nëse doni te ndiheni mir gjat ter ditës beniiiii seeeeeks ne mengjeeeees

- O MOJ LLAFAZANE     QURANE
EKAM PROVUAR  VERTET     E KE   QELLUAR  PO   SI  TE   ERDHI    KJO  IDE  NE KOK MOJ
APO KE MESUAR  NGA     MJEKET  E  SEKSIT
KUR  BEJ SEKS  NJE MENGJES     GJITH   DITEN   FLUTUROJ
  EKAM  BA    ME  ZILE  OREN    NE  5;30  TMENGJESIT   VETEM PER SEX

 • Postime: 262
 • Karma: +0/-0

#61 ne: 13-11-2008, 09:39:50
ou me zile

po kujdes se mund te qellosh ne nje ambjent tjeter (jo me t edashuren) dhe sa te bie zilja do i hidhesh ndonje tjetre...

do na besh ndonje t epabere ore...

 :) :)

#62 ne: 18-11-2008, 13:17:45
ai qe ka shpik seksin hallall ja befte  :puth :puth :puth :puth :puth:

 • Postime: 852
 • Karma: +3/-0

#63 ne: 18-11-2008, 13:28:34
Seksi nuk mund te quhet shpikje mendoj une, por nje perfundim i mire i nxjerre nga pervoja e njerezve... :D

 • Postime: 351
 • Karma: +0/-0

#64 ne: 19-11-2008, 12:00:44
Ca eshte ky seksi?? ku e ka shpine??? LOL

 • Postime: 852
 • Karma: +3/-0

#65 ne: 19-11-2008, 12:42:18
Per te shkuar atje, hapet dera qe eshte andej nga Shqiperia e mesme LOL

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#66 ne: 19-11-2008, 14:35:23
Për te shkuar atje, hapet dera qe është andej nga Shqipëria e mesme LOL

Nga jugu ose veriu jo e ishull ? LOL

 • Postime: 7506
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#67 ne: 19-11-2008, 16:53:27
;) :-[eeeeeeee nuk di ti përgjigjem kësaj pytje pasi nuk më ka ndodhur akom hehehehe
  e ke shkruar dy here si duket s'tu duroka sa ta provosh. :P

#68 ne: 25-11-2008, 13:21:59
seksi te rilind largon te gjithshka negative brenda teje dhe te stampos nje buzeqeshje ne fytyre.ben qe marredhenia dhe komunikimi me te trete te jete karizmatik frytdhenes me fushe te gjere iderash sybukur)) sybukur))

 • Postime: 64
 • Karma: +0/-0

#69 ne: 27-11-2008, 14:17:29
hahahahh teme e bukur kjo...
pse jo .. te ben dhe te lahesh....se ka nga ato qe lahen nje ehere ne muaj ...

 • Postime: 90
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#70 ne: 06-12-2008, 15:15:05
PO PROVOJE MOJ  ,PROVOJE   QPRET MOJ .

pergjigjem ook fadil morin
kur te vi koha  dop ta provoj dhe do te

 • Postime: 90
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#71 ne: 06-12-2008, 15:17:44
  e ke shkruar dy here si duket s'tu duroka sa ta provosh. :P
:-[po per ate nuk di pergjigjem  hmmmmm:hhaha

 • Postime: 18279
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#72 ne: 06-12-2008, 16:44:26
..Mos e provo se po e provove te hapen....shume probleme :D

 • Postime: 90
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#73 ne: 07-12-2008, 13:31:50
..Mos e provo se po e provove te hapen....shumë probleme :D
kur te vi koha po heheehe ;)

 • Postime: 211
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#74 ne: 10-12-2008, 23:57:41
Abababababa mishin ja rrenqethet plakut. Vallahi me fol per dashuricka dhe per te mirat e saj, plaku ju mban nje dite vere ene nje nate dimri te tere, po prisni te me vijne dhe ata 2 rrapatushat, Lefto dhe Syrgjo.
I lumte pushka atij apo asaj qe ka hapur kete teme, se plakut i pelqejne keto tema, se elbet'he, dashuricka dhe raki do plaku, asgje tjeter.

Qo shtu

Temat e fundit