Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij - 4 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij

Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij

· 398 · 64403

#75 ne: 14-12-2008, 04:24:38
Perdor Domestos Dhe Do e Shiheni Ndryshimin e Seksit hahahaha perdor nguxofsh ta qon nanen tsakaton :P:P

#76 ne: 14-12-2008, 04:27:16
Perdor Domestos Dhe Do e Shiheni Ndryshimin e Seksit hahahaha perdor nguxofsh ta çonë nanen tsakaton :P:P

 • Postime: 3
 • Karma: +0/-0

#77 ne: 15-12-2008, 23:12:45
Hmm pamedyshje se seksi eshte shum i dobishem dhe i domosdoshem per pothujse qdokend.Eshte si droga po provove njeher veshtir te rrin pa te .Te pastron trurin te ben ti harrosh hallet e brengat......

#78 ne: 17-01-2009, 09:26:26
 :Duahuahua,....... hmmmmm:seksi,mendoj unë,ka mundur dashurin ^o),.... zemrathyer:djemt e sotëm i duan vajzat vetem per seks........ >< :puth shkulfloket)
.mendoj që ndoshta duhet të ndikoj pak,por jo kaq shum sa tani, por perseri seksi kalon nga ana e mir...........se duhet ne dashuri :engjell:

 • Postime: 96
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#79 ne: 01-02-2009, 15:05:12
esht mjaft i mir porse duhet ber pun shum dhe pastruar cdo her me pas dhe kjo (se un zhytem dhe duhet ber dush) esht tejet e bezdisshme, keshtu qe jo sex, vec puthje dhe ledhatime

 • Postime: 4
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#80 ne: 03-02-2009, 17:52:11
seksi eshte dicka shume e natyrshme dhe e bukur, sidomos per njerzimin qe pervec riprodhon e perdor dhe per kenaqesi. Sic eshte zbuluar jo vetem ne e bejme per kenaqesi por edhe delfini. Nejse eshte dicka qe e kemi gjithmon ne mendje dhe na qetsone shpirterisht kur kryejm mardhenie me partneren tone...

 • Postime: 8
 • Karma: +0/-0

#81 ne: 06-02-2009, 16:41:29
mua me pelqen te bej dashuri jo thjesht seks, dhe kur e ben me njeriun e zemres eshte ok fare, ndihesh super

mendoj se seksi thjesht eshte dicka e ftohte dhe ska lidhje me kenaqesine keshtu mendoj

por eshte dicka e nevjshme qe te ben te ndihesh ne forme humor dhe ok me veten

Pajtohem plotesisht me ty dashuria eshte me e rendesishme se sa seksi.
edhe pse ne meshkujt e preferojme seksin me shume se sa dashurine.....
#82 ne: 06-02-2009, 17:06:43
Te beshe seks, eshte nje instinkt, plotesim i nje nevoje biollogjike...tek e fundit...kur ben dashuri, e ngre seksin ne nje piedestal te paarritshem. do te thoja, te beshe dashuri eshte art...prandaj ato momente jane te paharrueshme... :(

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#83 ne: 07-02-2009, 15:09:03
Te beshe seks, eshte nje instinkt, plotesim i nje nevoje biollogjike...tek e fundit...kur ben dashuri, e ngre seksin ne nje piedestal te paarritshem. do te thoja, te beshe dashuri eshte art...prandaj ato momente jane te paharrueshme... :(
po flet plot  nostalgji per te shkuaren atehere,paske ngel keq si duket LOL LOL LOL ke nevoje gje per ndihme :D

#84 ne: 13-02-2009, 14:50:37
po flet plot  nostalgji per te shkuaren atehere,paske ngel keq si duket LOL LOL LOL ke nevoje gje per ndihme :D

vallaj per seks, jo, oferta ka boll bereqaves, per dashuri  :(

 • Postime: 262
 • Karma: +0/-0

#85 ne: 13-02-2009, 15:15:27
vallaj per seks, jo, oferta ka boll bereqaves, per dashuri  :(
[/quote]

e ne fakt ashtu eshte

do te ndjeheshe super ne rast se do te besh dashuri pa seks mund t  e besh sa her ete duash

ka plot qe ta ofrojne

 hmmmmm:

 • Postime: 20
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#86 ne: 08-04-2009, 01:31:22
-ju pershendes seksi asht  shum i mir , i mrekullushem..
----------------------------
ju pershendes ku kam munsin te mesoj  testin  per patent shofer te kategoris    C   C+E
OSE DISKUTIME ME  MIQ  SHOQERI. PER TEST C C+E
 JU PERSHENDES   RESPEKT ..
-------------------

 • Postime: 30
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#87 ne: 06-07-2009, 12:28:46
ehh seksi :P
Edhe pse e kam provuar vetem 1  here ka qene 1 prej ndodhive me te bukura te jetes sime :)
te ben te clodhesh dhe te jep nje ndjesi qe te jep vetbesim :)

 • Postime: 20
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#88 ne: 22-08-2009, 05:39:54
jupershendes  hmmmmm: hmmmmm:

 • Postime: 20
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#89 ne: 22-08-2009, 05:41:41
ju pershedes hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm:
ju pershedes

 • Postime: 20
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#90 ne: 22-08-2009, 05:44:41
pershedetje hmmmmm: hmmmmm:

 • Postime: 31
 • Karma: +0/-0

#91 ne: 25-10-2009, 19:34:21
Une personalisht pa sex s'bej dot. Sexi me freskon, me jep energji dhe me ben te ndihem e rendesishme ne kete jete. Megjithate, kuptohet se c'sex ben, te shpejt apo te ngadalshem, me shume pasthirrma apo pak, te shpesh apo te rralle. Te gjitha keto pra ndikojne nga pak. Mandej, te mos harrojme dhe stilet e sexit ne thellesi. Kaq.

 • Postime: 83
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#92 ne: 25-10-2009, 19:37:03
e vogel pe lujsh LOL

 • Postime: 417
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#93 ne: 28-10-2009, 01:08:41
te heq kilet e teperta :D

 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0

#94 ne: 25-12-2009, 07:25:40
pershendetje
pra te japim mendimin ton cesht sexi: po qe te flasim me par se cesht sexi duhet te ndajm disa gjera ,  te besh sex me dashnoren nuk esht njelloj si te besh sex me gruan, si dhe nuk esht njesoj te besh sex me nje vajz te re , me nje grua te moshes 30-35 vjece,  dhe me nje grua te pjekur qe kap te 50tat. me fjal me te varfera . te besh sex me dashnoren do te thot te besh sex me epsh, te besh sex me gruan e ben se duhet ber sex po pa epsh,  te besh sex me nje vajz te re esht shum her me mir se te besh se me nje grua qe kap te 50tat per arsye se mishi esht i fresket dhe ke ca kafshon. po me bukur ama esht te besh sex me nje grua te moshes 30-deri35 sepse ajo ka zjallin, oreksin, dhe eksperiencen, gjithashty e ruan akoma freskin, por kur esht fjala per sexin duhet te kemi parasysh se ekzistoj dhe dylberat. qe per ta sexi se kam iden se cfar munt te jet per mendimin tim esht larje hesapesh

 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0

#95 ne: 10-03-2010, 20:05:21
kur po permendet sexi po me qohet karii ohhhhhhhh ahhhhhhhhh ma thejj po me zbukrohet ditaaaa sexi te ben me kraheeeeeeeeeeeeee. ..

 • Postime: 1511
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#96 ne: 10-03-2010, 21:06:20
sidomos sexi ne mengjes.......te shkon dita mbare  :)

 • Postime: 611
 • Karma: +21/-7
 • Gjinia: Mashkull

#97 ne: 20-03-2010, 11:39:40
o ti siper na e thuj sakte para apo mbrapa.........buke :D

 • Postime: 1511
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#98 ne: 20-03-2010, 13:35:21
o ti siper na e thuj sakte para apo mbrapa.........buke :D


si ti vije more ti djali.edhe para edhe mbrapa ........buke ;)

 • Postime: 611
 • Karma: +21/-7
 • Gjinia: Mashkull

#99 ne: 22-03-2010, 20:40:01

si ti vije more ti djali.edhe para edhe mbrapa ........buke ;)
:puth   :puth

Temat e fundit